קורס עיצוב גרפי בהתמחות חוויית משתמש בהאקריו ירושלים

שירות אישי - צור קשר

HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים

אהבת? שתף ב:

קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UX Design בהאקריו ירושלים


בהאקריו ירושלים ניתן ללמוד בקורס עיצוב גרפי וארט, עם התמחות עיצוב חוויית משתמש UX Design. מסלול זה מותאם לדרישות של מעסיקים בתעשייה של היום והוא סוקר שלל היבטים שנוגעים לקשר בין משתמשי קצה לבין חברות והמוצרים שלהן. הקורס מאפשר ללמוד אודות תהליכך העיצוב של אתרים, אפליקציות ווב ומובייל ונקודות ממשק נוספות בין מוצרים טכנולוגיים לאדם. תחום העיצוב הגרפי הוא דינמי במיוחד והוא מתקדם בקצב מסחרר, מה שמעלה משמעותית את הדרישה למעצבים שיש להם ידע וניסיון בתחום חוויית המשתמש. מעצבים גרפיים איכותיים יכולים לסייע לארגון להפיק מוצרים בזמן קצר וביעילות רבה וכך לתרום לרווחיות החברה.


תכנית הלימודים


קורס זה מקנה לתלמידיו ידע נרחב בעיצוב גרפי ועוסק גם בתחומים משיקים כגון עיצוב אתרים ובניית אתרים. הוא מתמקד הן בעיצוב לדפוס והן בעיצוב לדיגיטל ומכשיר את תלמידיו למעצבים בהתמחות עיצוב חוויית משתמש UX Design. הקורס מתמקד בהיבטים טכניים, תיאורטיים ומעשיים של עולם העיצוב ושל תחום חוויית המשתמש. המשתתפים לומדים על תוכנות גרפיות ומכירות את האפשרויות שהן מציעות ובמקביל מבינים לעומק את התפישות שעומדות מאחורי תחום העיצוב. הם לומדים על אופן עיבוד רעיונות ועבודה על בריף וכן מתוודעים לעבודתם של מעצבים גרפיים מוכרים.


מתכונת הלימוד


התכנית כוללת שלב מיון שהיקפו כ - 20 שעות לימוד. במהלך שלב המיון בוחנים את הכישורים של המועמדים בתחום העיצוב. השלב מעניק ידע ראשוני ביסודות העיצוב ובשימוש בתוכנות כגון פוטושופ ואילוסטרייטור. בסיומו של שלב המיון מגישים פרויקט שעל פיו נקבע ההמשך לשלב הבא. מי שעוברים את שלב המיון מקבלים מלגת לימוד.


הקורס המורחב כולל כ - 510 שעות אקדמיות ו - 40 שעות לתרגול עצמאי מהבית ו - 100 שעות לביצוע של פרויקט יישומי בסטודיו הבית של מוסד הלימוד או בחברות שונות.


המשתתפים יכולים לבחור בין קורס ערב שבו נערכים מפגשים פעמיים בשבוע לבין קורס בוקר שכולל שלושה מפגשים שבועיים. קורס הבוקר נפרש על פני כ - 6 חודשים ואורכו של קורס הערב הוא כ - 14 חודשים. במהלך הכשרה זו המשתתפים מבצעים שלל פרויקטים מעשיים שדרכם הם יכולים לפתח ניסיון בתחום ולבנות תיק עבודות. חלק מן הפרויקטים מדמים תהליכי עבודה מול לקוחות אמיתיים ובמסגרתם מתנסים בקבלת בריפים, באפיון לקוחות ובהבנת צורכיהם, בבירור מטרות ויעדים ובתאום ציפיות. נוסף על כך, מתקיים פרויקט מעשי בחברה או בסטודיו מוסד הלימוד, שבו פועלים מול לקוחות אמיתיים ויכולים ליישם את כל החומר הנלמד.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים:

 

  • יצירת מצגות ללקוחות
  • שימוש באילוסטרייטור
  • עיצוב פלאיירים ואריזות
  • בניית אתרים בוורדפרס
  • כלי אנימציה באפטר אפקטס   
  • UX Design
  • עיצוב בפוטושופ
  • HTML ו - CSS
  • עיצוב אפליקציות   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בהאקריו ירושלים אפשר ללמוד במגוון של קורסים בתום ההייטק. הקורסים מתמקדים בכלים מתקדמים ועכשוויים בעולם הדיגיטלי והם מכינים את התלמידים להשתלבות בתפקידים מבוקשים. בין הקורסים הללו אפשר למצוא קורס שיווק דיגיטלי, קורס בניית אתרים פול סטאק, קורס בדיקות תוכנה וקורס סייבר ואבטחת מידע. קורסים אלה כוללים התנסויות מעשיות ופרויקטים יישומיים שמסייעים לתלמידים לצבור ניסיון פרקטי כבר במהלך ההכשרה.

 

תנאי קבלה


מועמדים שברצונם להתקבל לקורס עיצוב גרפי נדרשים לעבור ראיון אישי ופגישת ייעוץ שבוחנים את ההתאמה של המועמדים לתחום הארט ולהתמחות בחוויית משתמש. כמו כן, עליהם להשלים בהצלחה את קורס המיון.


תעודה


בוגרים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות במהלכו מקבלים תעודת גמר מטעם האקריו ירושלים. היות ומוסד הלימוד הוא מרכז הדרכה רשמי של חברת אדובי העולמית, בוגרי הקורס יכולים לגשת למבחן בין לאומי, שהעוברים אותו זכאים לתעודה בתחום העיצוב הגרפי.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU

מתוך פורום HackerU - לימודי מחשבים

מה עלות קורס אבטחת מידע?
אליאנה חלבי
ללא תגובה
קורס UI\UX להרחבת אופקים
מרינה שלו
1 תגובות
קורס QA בהאקר יו
ליאן
1 תגובות
לימודי פיתוח למובייל באנגלית
כפיר
ללא תגובה
קורס עיצוב גרפי בהאקר יו
דוד
ללא תגובה
האם צריך רקע בתכנות כדי ללמוד אבטחת מידע וסייבר?
רפאל טוביאנה
ללא תגובה
קורס C# למתחילים ושילוב עבודה
רעות
ללא תגובה
קורס QA - עלות ותאריכים
לביא הנדל
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס qa?
לילך בנימני
ללא תגובה
קורס קידום אתרים - פגישת ייעוץ
ג'ימי
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע - מאיזה גיל ניתן להירשם לקורס?
כפיר
ללא תגובה
לימוד עיצוב גרפי וארט בהתמחות עיצוב חוויית משתמש UI UX
ריטה גרובר
1 תגובות
קורס ממוקד - שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות
כפיר
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע וסייבר - האם פגישת הייעוץ בתשלום?
דבורה
2 תגובות
קורס QA - תנאי קבלה להאקריו
חן
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם