קורס בדיקות תוכנה בהאקריו ירושלים

שירות אישי - צור קשר

HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים

אהבת? שתף ב:

קורס בדיקות תוכנה QA בהאקריו שלוחת ירושלים


אחד השלבים המהותיים והחשובים בתהליך פיתוח תוכנות, אפליקציות ויישומים נוספים הוא שלב בדיקות התוכנה. תהליכי אבטחת איכות התוכנה הולכים ומשתכללים במטרה לספק את התוצרים האיכותיים ביותר ללקוח ולאתר כשלים ובעיות עוד לפני השקת המוצר.


בהאקריו שלוחת ירושלים ניתן ללמוד בקורס בדיקות תוכנה QA. מסלול זה מאפשר למשתתפים לרכוש מיומנויות פרקטיות בתחום בדיקות התוכנה ולהכיר את סוגי הבדיקות העיקריות והמבוקשות בשוק. לאורך הקורס לומדים בהרחבה על מערכות הפעלה, SQL, טכנולוגיות ווב ועוד שלל כלים שיכולים לסייע לבוגרים להשתלב בתחום ה - QA בסיום הקורס. הקורס גם כולל הכנה לקראת מבחן ההסמכה ISTQB , מבחן בין לאומי שמעניק הסמכה מוכרת בתחום בדיקות התוכנה.

 


תכנית הלימודים


הקורס חושף את משתתפיו למיומנויות תכנון וביצוע של בדיקות תוכנה מתקדמות. במהלכו מכירים מתודולוגיות QA מגוונות, טכנולוגיות WEB וכלי בדיקה עדכניים. בתחילת הקורס מתוודעים לתהליכי בדיקה להבטחת איכות לפרויקטים בתוכנה ומכירים את הכלי המבוקש של חברת HP - Quality Center. לאחר מכן, מעמיקים במתודולוגיית אג'ייל לבדיקות, בתכנון של בדיקות אוטומטיות ובבדיקות לסביבת מובייל.


מתכונת הלימוד


שלב המיון של הקורס כולל 20 שעות לימוד אקדמיות, במהלכו בודקים את ההתאמה של הסטודנטים לתחום בדיקות התוכנה. במהלך שלב המיון לומדים כלים בסיסיים בבדיקות תוכנה, מתוודעים למושכים מקצועיים ומקבלים חשיפה ראשונית לבדיקות ידניות מסוגים שונים.


הקורס המורחב כולל כ - 355 שעות אקדמיות. יכולים להמשיך אליו מי שעוברים בהצלחה את הבחינה בסיום שלב המיון. העוברים לשלב הקורס המורחב נחתם עמם חוזה השמה והם מקבלים מלגת לימודים. הקורס המורחב כולל שלל תכנים עיוניים ומעשיים שמותאמים לדרישות התעשייה בענף בדיקות התוכנה.


באפשרות משתתפי הקורס לבחור בין קורס בוקר שאורכו כארבעה חודשים לבין קורס ערב שנמשך כתשעה חודשים. במסלול הערב מתקיימים מפגשים פעמיים בשבוע ובקורס הבוקר מתקיימים שלושה מפגשים שבועיים. מתכונת הקורס מתבססת על שילוב בין שיעורים עיוניים לבין הדגמות, תרגולים, סימולציות ומעבדות שדרכם הסטודנטים נחשפים לסביבת בדיקות התוכנה הלכה למעשה. הקורס משלב גם סדנה המכינה את המשתתפים לקראת ראיונות עבודה בתחום וחושפת בפניהם את מבנה תחום ה - QA בארגונים.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במהלך הקורס אפשר למצוא גם את הנושאים הבאים:

 

  • פיתוח טכנולוגיות ווב
  • יסודות מחשוב ותקשוב
  • פיתוח אוטומציות לבדיקה
  • בדיקות במתודולוגיית אג'ייל   
  • מסדי נתונים
  • בדיקות מובייל
  • בדיקות תוכנה QC   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


סטודנטים בשלוחת ירושלים של HackerU יכולים ללמוד במסלולים נוספים ללימודי תעודה. בין היתר, באפשרותם ללמוד בקורס פיתוח תוכנה פול סטאק המשולב עם הכשרה בבניית אתרים, בקורס אבטחת מידע וסייבר או בקורס שיווק דיגיטלי. הכשרות אלה מותאמות להתפתחויות ולחידושים בתעשיית ההייטק והן מכינות את הבוגרים לקראת תפקידים מבוקשים בשוק. הקורסים משלבים עשייה מעשית דרך סימולציות, תרגילים וסדנאות שחושפים את הסטודנטים לכלים פרקטיים שחשובים לעובדי הייטק בתעשייה.


תנאי קבלה


במסגרת תהליך הקבלה לקורס המועמדים עוברים פגישת ייעוץ וכן ראיון אישי שבהם נבחנים כישורים בתחום המחשוב, יכולות חשיבה לוגית ואנליטית והזיקה למקצועות ריאליים. לאחר מכן מתקיים קורס מיון שבו בוחנים את ההתאמה ללימודי ההמשך. מי שאינם עוברים את שלב המיון מקבלים החזר כספי של שכר הלימוד. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד כדי לקבל את הפרטים המלאים והמדויקים לגבי תנאי קבלה.

 


תעודה


משתתפים שמשלימים את הקורס בהצלחה מקבלים תעודת גמר שניתנת על ידי האקריו. באפשרותם גם לגשת למבחן הסמכה בין לאומי ISTQB, שמקנה לעוברים אותו הסמכה מוכרת בתחום בדיקות התוכנה.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU

מתוך פורום HackerU - לימודי מחשבים

מה עלות קורס אבטחת מידע?
אליאנה חלבי
ללא תגובה
קורס UI\UX להרחבת אופקים
מרינה שלו
1 תגובות
קורס QA בהאקר יו
ליאן
1 תגובות
לימודי פיתוח למובייל באנגלית
כפיר
ללא תגובה
קורס עיצוב גרפי בהאקר יו
דוד
ללא תגובה
האם צריך רקע בתכנות כדי ללמוד אבטחת מידע וסייבר?
רפאל טוביאנה
ללא תגובה
קורס C# למתחילים ושילוב עבודה
רעות
ללא תגובה
קורס QA - עלות ותאריכים
לביא הנדל
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס qa?
לילך בנימני
ללא תגובה
קורס קידום אתרים - פגישת ייעוץ
ג'ימי
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע - מאיזה גיל ניתן להירשם לקורס?
כפיר
ללא תגובה
לימוד עיצוב גרפי וארט בהתמחות עיצוב חוויית משתמש UI UX
ריטה גרובר
1 תגובות
קורס ממוקד - שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות
כפיר
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע וסייבר - האם פגישת הייעוץ בתשלום?
דבורה
2 תגובות
קורס QA - תנאי קבלה להאקריו
חן
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם