קורס סייבר ואבטחת מידע בהאקריו שלוחת ירושלים

שירות אישי - צור קשר

HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים

אהבת? שתף ב:

קורס אבטחת מידע וסייבר - האקריו שלוחת ירושלים


שומרי הסף של המרחב הדיגיטלי

 

האקריו שלוחת ירושלים מציעים קורס אבטחת מידע וסייבר, מסלול מקיף שמתקיים עם התמחות בתחום ה - Ethical Hacking. במהלך הקורס מקבלים ידע וכלים מבוקשים בתחום הסייבר ובענף אבטחת המידע, מיומנויות אלה יכולות לסייע למשתתפים להשתלב בתפקידי מפתח בענף ההייטק כבר בסיום ההכשרה. הקורס גם כולל הכנה למבחני הסמכה בין לאומיים מטעם חברות מוכרות בתחום הסייבר והתוכנה. בעזרת הידע והכלים הנרכשים במהלך הקורס הבוגרים יכולים לסייע לארגונים ולחברות להתכונן מפני מתקפות סייבר משלל סוגים.

 


תכנית הלימודים


הקורס מתקיים כמסלול Cross Platform שמכין את משתתפיו להגנה ולתקיפה של מכלול הפלטפורמות והתשתיות שקיימות היום בשוק. משתתפי הקורס מקבלים הכשרה בניהול ותפעול של רשתות תקשורת שמשמשת בסיס להשתלבות בעולם הסייבר ואבטחת המידע. הם לומדים על עשרות מודלים בהגנה והתקפה בתחום ההאקינג ומתוודעים למאות סוגי מתקפות בהן משתמשים האקרים בעולם.


בין היתר, נלמדים מבנה של שרתים ורשתות, סוגי מערכות הפעלה וטכנולוגיות לניהול ולטיפול ברשתות תקשורת מחשבים. המשתתפים לומדים על תהליכי האיסוף של נתונים ועל שיטות הגנה על מידע, רוכשים כלים לפיתוח לאבטחת מידע בשפת פייתון וסוקרים טכניקות ושיטות חקירה של איומים שונים במרחב הסייבר.


מתכונת הלימוד


הקורס כולל שלב מיון בהיקף של 20 שעות אקדמיות שבו נבדקת ההתאמה למסלול ונבדקים הגישורים הטכנולוגיים. בשלב זה עורכים היכרות בסיסית עם תחום אבטחת המידע והרשתות ובוחנים מונחים מקצועיים ראשוניים. מי שעוברים את שלב המיון מקבלים מלגת לימוד.


היקפו של הקורס המורחב הוא כ - 540 שעות אקדמיות והוא כולל מגוון תכנים מעשיים ועיוניים להקניית כלים נרחבים בסייבר ואבטחת מידע. כמו כן ישנן כ - 390 שעות לתרגול מהבית בהן מתנסים במעבדות המדמות מצבי אמת.


משתתפי הקורס יכולים לבחור בין מסלול בוקר לבין קורס ערב. היקפו של קורס הבוקר כ - 7 חודשים ושל קורס הערב כ - 14 חודשים. במסלול הערב מתקיימים שני מפגשים במהלך השבוע ובמסלול היום נערכים שלושה מפגשים שבועיים.


נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 • שיטות הנדסה אנושית
 • חקירה דינמית וסטטית
 • עולם התקשורת ורכיביו
 • מערכת ההפעלה לינוקס
 • אבטחה לאפליקציות מובייל
 • סריקות לרשת חיצונית ופנימית
 • השבתת רשתות וביצוע תקיפות   
 • תכנים מוצפנים
 • זיהוי וכלי התגוננות
 • פיתוח בשפת פייתון
 • התקפת כוח ברוטלי
 • מתודולוגיית התקפה
 • התקנה וניהול שרתים   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


שלוחת ירושלים של HackerU עורכת שלל קורסים בתחומי ההייטק והמחשבים, שמכינים את המשתתפים להשתלבות בתפקידים מבוקשים בשוק העבודה. בין הקורסים הנערכים בשלוחה זו נכללים קורס שיווק דיגיטלי, קורס פיתוח פול סטאק ובניית אתרים וקורס בדיקות תוכנה. חומרי הלימוד בקורסים מותאמים להתפתחויות עדכניות בתעשייה ובמהלכם ניתן להכיר טכנולוגיות עכשוויות ומבוקשות. הקורסים משלבים תכנים מעשיים וסימולציות שמכינים את המשתתפים לקראת אתגרים בעולם ההייטק של היום.


תנאי קבלה


כדי להתקבל למסלול, על המועמדים לעבור ראיון אישי ופגישת ייעוץ שבהם נבחנים הרקע בסביבת עבודה ממוחשבת וההתאמה לתחום הטכני. מתקיים גם קורס מיון שבו נבדקת ההתאמה הראשונית ללימודי ההמשך. מי שאינם צולחים את שלב המיון מקבלים החזר כספי של שכר הלימוד. מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד לקבלת הפרטים המדויקים והמלאים לגבי תנאי קבלה לקורס.


תעודה


בוגרי הקורס יכולים לגשת למספר מבחני הסמכה חיצוניים לקבלת דיפלומות מקצועיות בתחומי הסייבר ואבטחת המידע. באפשרותם לגשת מבחן CCNA של חברת סיסקו לניהול ולתפעול רשתות וכן להיבחן במבחן Certified Ethical Hacker שמעניק הסמכה בין לאומית ומאפשר להשתלב בענף הסייבר ואבטחת המידע.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU

מתוך פורום HackerU - לימודי מחשבים

מה עלות קורס אבטחת מידע?
אליאנה חלבי
ללא תגובה
קורס UI\UX להרחבת אופקים
מרינה שלו
1 תגובות
קורס QA בהאקר יו
ליאן
1 תגובות
לימודי פיתוח למובייל באנגלית
כפיר
ללא תגובה
קורס עיצוב גרפי בהאקר יו
דוד
ללא תגובה
האם צריך רקע בתכנות כדי ללמוד אבטחת מידע וסייבר?
רפאל טוביאנה
ללא תגובה
קורס C# למתחילים ושילוב עבודה
רעות
ללא תגובה
קורס QA - עלות ותאריכים
לביא הנדל
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס qa?
לילך בנימני
ללא תגובה
קורס קידום אתרים - פגישת ייעוץ
ג'ימי
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע - מאיזה גיל ניתן להירשם לקורס?
כפיר
ללא תגובה
לימוד עיצוב גרפי וארט בהתמחות עיצוב חוויית משתמש UI UX
ריטה גרובר
1 תגובות
קורס ממוקד - שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות
כפיר
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע וסייבר - האם פגישת הייעוץ בתשלום?
דבורה
2 תגובות
קורס QA - תנאי קבלה להאקריו
חן
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם