קורס שיווק דיגיטלי בהאקריו שלוחת ירושלים

שירות אישי - צור קשר

HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים

אהבת? שתף ב:

קורס שיווק דיגיטלי - האקריו שלוחת ירושלים


כלים להצלחה אונליין


בהאקריו שלוחת ירושלים ניתן ללמוד בקורס שיווק דיגיטלי, קידום אתרים, רשתות חברתיות ופרסום באינטרנט. קורס זה מעניק לתלמידיו סל כלים נרחב בשיווק באינטרנט ופותח בפניהם דלת להשתלבות בשלל תפקידים בפרסום, מכירות ושיווק דיגיטלי. מוסד הלימוד משמש שותף עסקי של גוגל והוא מכין את המשתתפים למבחנים בין לאומיים של גוגל ושל חברת פייסבוק. תכני הקורס מותאמים לדרישות התעשייה והם כוללים פרויקטים עבור חברות בתעשייה כדי לאפשר למשתתפים לבנות תיק עבודות ולצבור ניסיון פרקטי בתחום.


בוגרי קורס שיווק באינטרנט יכולים להשתמש בכלים הנלמדים כדי להשתלב במגוון של תפקידים כגון מנהלי מדיה חברתית, מקדמי אתרים, מנהלי קמפיינים אונליין, מנהלי רשתות שותפים, בוני אתרים בוורדפרס, מנהלי רכש מדיה, מנהלי תוכן ועוד.


תכנית הלימודים


קורס זה מספק למשתתפיו הכנה מעמיקה למבחנים לקבלת הסמכות של חברות גוגל ופייסבוק. הוא מקנה ידע בנוגע לשלל שיטות אפיון של אסטרטגיה שיווקית ובמהלכו לומדים לבצע הלכה למעשה תהליכי שיווק ומכירה במרחב הדיגיטלי.


שלב המיון של הקורס חושף את המשתתפים לעקרונות יסוד בתחום השיווק באינטרנט ובמהלכו לומדים על כלים שעומדים לרשותם של אנשי שיווק דיגיטלי. כמו כן, נרכש ידע בקידום אורגני SEO, בקידום ממומן ובשיווק ברשתות חברתיות.


בקורס המורחב לומדים על שלל תהליכי שיווק ופרסום מתקדמים בזירות מבוקשות. המשתתפים בוחנים כיצד לבנות אתרי תדמית בפלטפורמת וורדפרס ובהמשך מעמיקים בתהליכי פרסום במובייל, באימייל מרקטינג ובפלטפורמות רשת נוספות.

 

 

מתכונת הלימוד


באפשרות המשתתפים ללמוד בקורס ערב שאורכו כ - 13 חודשים הכולל שני מפגשים שבועיים, או לבחור בקורס בוקר שנפרש על פני כ - 5 חודשים וחצי ובו שלושה מפגשים בשבוע.


שלב המיון של הקורס כולל 20 שעות אקדמיות בהן בוחנים את הכישורים וההתאמה לתחום הנלמד. מי שעוברים שלב זה בהצלחה נחתם עמם חוזה העסקה, הם מקבלים מלגת לימוד ועוברים לקורס המורחב. הקורס המורחב כולל 480 שעות אקדמיות ו - 150 שעות שמוקדשות לביצוע פרויקט גמר יישומי. הפרויקט מאפשר למשתתפים לתרגל תהליכי עבודה פרקטיים מול לקוחות אמיתיים. כמו כן, הקורס משלב סדנת איקומרס למשווקים דיגיטליים.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

  • מערכת גוגל אנליטיקס
  • קופירייטינג וכתיבה שיווקית
  • איקומרס למשווקים דיגיטליים
  • קידום אורגני ברשתות חברתיות
  • קידום חנויות וירטואליות ו - SEO   

 

על מוסד הלימוד


ניתן ללמוד בעוד שלל קורסים בתחום ההייטק בשלוחת ירושלים של האקריו. בין המסלולים שנלמדים במוסד זה אפשר למנות קורס אבטחת מידע וסייבר, קורס בדיקות תוכנה QA וקורס פיתוח פול סטאק ובניית אתרים. רבים מבין הקורסים מעניקים לבוגריהם דיפלומות מוכרות על ידי חברות תוכנה בין לאומיות והם פותחים בפני בוגריהם שלל הזדמנויות בשוק העבודה.


תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה על המועמדים לעבור פגישת ייעוץ וראיון אישי, שבהם בודקים את הרקע בעבודה בסביבה ממוחשבת ובוחנים את האוריינטציה בענפי השיווק באינטרנט, הפרסום והמכירות. נוסף על כך, קורס מיון בוחן את התאמתם של המועמדים ללימודי ההמשך. מי שאינם עוברים את קורס המיון מקבלים החזר כספי. כדי לקבל את הפרטים המלאים לגבי תנאי הקבלה למסלול מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר "מנהלי מדיה חברתית ושיווק דיגיטלי" שניתנת על ידי האקריו. כמו כן, באפשרותם לגשת למבחני גמר חיצוניים של חברות כגון Facebook ו - Google. מבחנים אלה מקנים הסמכה בין לאומית בתחום השיווק הדיגיטלי.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU

עוד מסלולי לימוד - HackerU - לימודי מחשבים

מתוך פורום HackerU - לימודי מחשבים

מה עלות קורס אבטחת מידע?
אליאנה חלבי
ללא תגובה
קורס UI\UX להרחבת אופקים
מרינה שלו
1 תגובות
קורס QA בהאקר יו
ליאן
1 תגובות
לימודי פיתוח למובייל באנגלית
כפיר
ללא תגובה
קורס עיצוב גרפי בהאקר יו
דוד
ללא תגובה
האם צריך רקע בתכנות כדי ללמוד אבטחת מידע וסייבר?
רפאל טוביאנה
ללא תגובה
קורס C# למתחילים ושילוב עבודה
רעות
ללא תגובה
קורס QA - עלות ותאריכים
לביא הנדל
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס qa?
לילך בנימני
ללא תגובה
קורס קידום אתרים - פגישת ייעוץ
ג'ימי
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע - מאיזה גיל ניתן להירשם לקורס?
כפיר
ללא תגובה
לימוד עיצוב גרפי וארט בהתמחות עיצוב חוויית משתמש UI UX
ריטה גרובר
1 תגובות
קורס ממוקד - שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות
כפיר
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע וסייבר - האם פגישת הייעוץ בתשלום?
דבורה
2 תגובות
קורס QA - תנאי קבלה להאקריו
חן
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם