תואר שלישי במנהל עסקים באוניברסיטת חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שלישי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בר אילן - דוקטורט במנהל עסקים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


דוקטורט במנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן - תואר שלישי Ph.D. במנהל עסקים


להבין את המשק


מגישות חדשות לניהול תקציבי חברות ועד להשקפות יצירתיות בנוגע להובלת ההון האנושי של הארגון, עולם העסקים לעולם לא קופא על שמריו ומוסיף להתחדש ולהשתכלל. חוקרים בתחום שואפים למצוא פתרונות יעילים לבעיות עסקיות ולפתח דרכים להעלאת הרווחיות של ארגונים בשלל מגזרי המשק.


התכנית לתואר שלישי במנהל עסקים שמתקיימת באוניברסיטת בר אילן שמה לה למטרה להכשיר אנשי מחקר להשתלבות בעולם האקדמיה ובתפקידים בכירים מגוונים בעולם העסקי. התכנית לתואר שלישי מאפשרת להעמיק במחקר של סוגיות אקטואליות שמהותיות לעולם העסקים של היום, מה שמאפשר למנהלים ולבכירים להוביל תהליכי שינוי והתייעלות.


תכנית הלימודים


בתכנית לתואר שלישי, הסטודנטים יכולים להתמקד בתחומים מרכזיים שונים בתחום הניהול ומנהל העסקים, בהם מימון, שיווק, התנהגות ארגונית ומערכות מידע. דרך ביצוע של מחקר מעמיק ועצמאי, הם יכולים לבחון סוגיות אקטואליות חשובות בעולם הניהולי והארגוני, להתמודד עם בעיות ארגוניות במשק ולהציע חלופות טכנולוגיות ושיווקיות יעילות.


מתכונת הלימוד


תכנית הדוקטורט כוללת שלושה שלבים, תחילה מתקיימות השלמות למחקר וכתיבה של הצעת המחקר לתואר השלישי, היקפו של שלב זה כשנה אחת. לאחר מכן, הסטודנטים מבצעים את המחקר העצמאי לדוקטורט, על ביצוע הדוקטורט להתפרש על פני שנתיים וחצי לכל היותר.


נושאי מחקר אפשריים


בין תחומי המחקר של החוקרים בבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת בר אילן אפשר למנות:

 

  • ניהול סיכונים בתחום הביטוח
  • ניהול משאבי אנוש
  • אסטרטגיה בינלאומית ויזמות
  • פיננסים ובקרת חברות
  • מערכות מידע ורשתות בניהול
  • התנהגות אתית של מנהלים
  • שיטות דינמיות ותחרותית בשיווק
  • חדשנות ואסטרטגיה ניהולית    
  • קבלת החלטות והתנהגות צרכנים    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בפקולטה למדעי החברה של אוניברסיטת בר אילן פועלות תכניות נוספות לתואר שלישי. בין המסלולים אפשר למנות תואר שלישי בכלכלה, תואר שלישי בפסיכולוגיה, תואר שלישי בסוציולוגיה, תואר שלישי במדעי המדינה, תואר שלישי בתקשורת ותואר שלישי בלוגיסטיקה.


תנאי קבלה


קבלת מועמדים לתואר השלישי מותנית בהחלטתה של ועדת הדוקטורט והקבלת מכתב המלצה של חבר סגל מוסמך שמאשר להנחות את המועמדים בתחום מסוים.


בוגרי תואר שני במנהל עסקים שמשלימים מסלול מחקרי יכולים להגיש מועמדות לשלב כתיבת המחקר יש צורך בממוצע של לפחות 86 בקורסים ובציון של לפחות 90 בתזה. מי שסיימו תואר שני ללא תזה ועומדים בבחינת GMAT יכולים להגיש מועמדות למסלול השלמות מחקר בו כותבים עבודה ששות ערך לתזה.


בבית הספר מעודדים גם מועמדים עם הישגים גבוהים במיוחד בתחומים שאינם מנהל עסקים להגיש מועמדות לתכנית, לאחר אישור של ועדת הדוקטורט וקבלת ציון של לפחות 86 בקורסי השלמה. יכולים להתקבל בין היתר בוגרי תואר שני בכלכלה, תואר שני בסטטיסטיקה, תואר שני במתמטיקה, תואר שני בפיזיקה, תואר שני בהנדסה, תואר שני במדעי המחשב ותחומים נוספים.

 


תעודה


אוניברסיטת בר אילן מעניקה תואר שלישי Ph.D. במנהל עסקים לבוגרים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן

כלים שיעזרו לך לבחור