תואר שני במנהל עסקים עם התמחות התנהגות ארגונית באוניברסיטת בר אילן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בר אילן - תואר שני מנע"ס והתנהגות ארגונית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול והתנהגות ארגונית באוניברסיטת בר־אילן

 

המוח של הארגון

 

התואר השני במנהל עסקים בהתמחות ניהול והתנהגות ארגונית מכשיר מנהלים לקראת ההשתלבות שלהם במגזרים השונים של הפעילות העסקית. המסלול מקנה לסטודנטים את הכלים המתאימים לתנאי המשק בישראל והם יוצאים לשוק העבודה עם המיומנויות ההכרחיות למנהל, הן מבחינה יישומית והן מבחינה תיאורטית ביקורתית.

 

התואר השני במנהל עסקים מתמקד בצרכיו של המנהל בסביבה העסקית המודרנית והתלמידים נחשפים לתהליכים המשפיעים עליו, כמו גלובליזציה, המדיה החברתית, שירותי האינטרנט והשינויים בהרגלי צריכה שונים.

 

תכנית לימודים

 

תואר שני במנהל עסקים במסלול זה באוניברסיטת בר־אילן מקנה לסטודנטים ראייה רחבה על העולם העסקי היישומי בשילוב כלים מחקריים. כמו כן, הם לומדים תיאוריות וגישות עדכניות לניהול, לפיתוח ולמחקר עצמאי בתחום.

תכנית הלימודים מחולקת לשתי חטיבות עיקריות – חטיבת הניהול, שבה הסטודנטים לומדים מחד גיסא על ההיבטים השונים של הארגון ועל התהליכים החלים בו, ומאידך גיסא הם לומדים על הארגון מהפן הסביבתי: וחטיבת הארגון, שבה מתמקדים בעובדי הארגון ובהיבטים הפסיכולוגיים של העובד ושל המעסיק, כמו מיון עובדים, מוטיבציה בעבודה, תפקוד עובדים, דינמיקה קבוצתית, שינוי ארגוני ופיתוח מסלולי קריירה.

 

מתכונת הלימוד

 

התואר השני כולל כארבעה סמסטרים במשך שנתיים. השיעורים נערכים פעמיים בשבוע, באחד מימות החול בשעות הערב וביום שישי בשעות הבוקר. ישנם שני מסלולים אפשריים – מסלול עם עבודת תזה ומסלול ללא עבודת תזה. מתוכנת הלימודים של שני המסלולים מורכבת מהרצאות פרונטאליות, מקורסי סמינר, מקורסים מתוקשבים, מקורסי יהדות ומקורס אנגלית לתואר שני.

 

 

נושאי הלימוד

 

  • מוטיבציה בעבודה
  • שינוי ארגוני
  • התנהגות ארגונית
  • שיטות מחקר
  • חשבונאות פיננסית
  • משחק עסקים
  • תהליכי קבלת החלטות
  • דעיכה ומשבר בארגונים
  • סוגיות במנהיגות    
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

אוניברסיטת בר אילן היא מוסד להשכלה גבוהה המציע לימודים אקדמיים לתואר ראשון, לתואר שני ולתואר שלישי. האוניברסיטה מתייחדת בטיפוח הזהות היהודית של הסטודנטים בעזרת לימודי יסוד ביהדות בשילוב לימודים אקדמיים ופיתוח מחקרי. בית הספר למנהל עסקים שבאוניברסיטה משמש גשר בין העולם המחקרי לבין העולם העסקי. מסלולי הלימוד לתואר השני במנהל עסקים מתמקדים בהתמחויות שונות, כמו שיווק, מימון, אסטרטגיה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתואר השני במנהל עסקים צריכים להיות בעלי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בציון ממוצע של 76 ומעלה וציון 40 לפחות בחלק הכמותי של מבחן GMAT. מועמדים בעלי תואר ראשון מתחומים שאינם משיקים לתחום הניהול נדרשים ללימודי השלמה. כמו כן, יכולים להתקבל מועמדים בעלי תואר שני בממוצע ציונים 80 ומעלה מאחד מהחוגים הבאים: כלכלה, הנדסה, מדעים מדויקים, מדעי הרפואה, מדעי הטבע ובעלי תואר PH.D, D.M.D, MD ו - D.Sc.

 

תעודה

 

הסטודנטים שמסיימים את כל דרישות התואר, לרבות הגשת עבודת הגמר או עבודת התזה, מקבלים תואר M.BA במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר־אילן.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר השני במנהל עסקים בהתמחות ניהול והתנהגות ארגונית משתלבים בתפקידים ניהוליים הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. הם עובדים בתפקידים שונים, כמו ריכוז כוח אדם, ניהול משאבי אנוש וייעוץ ארגוני בחברות פרטיות או כיועצים פרטיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן

כלים שיעזרו לך לבחור