תואר שני במנהל עסקים למנהלים באוניברסיטת בר אילן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על בר אילן - תואר שני מנע"ס למנהלים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים במסלול למנהלים Executive MBA באוניברסיטת בר אילן


מסלול פרקטי לצמיחה


בעיני רבים מלאכת הניהול היא אמנות של ממש. כדי להוביל ארגון או תאגיד להצלחה כלכלית יש צורך להחזיק בסל נרחב של כישורים. האם אפשר ללמוד איך להפוך למנהלים, או כיצד להיות מנהלים טובים יותר? תכניות תואר שני למנהלים סבורות שאחת הדרכים לעשות זאת היא להסתמך על הניסיון הקודם והרקע האישי שהמנהלים מביאים עמם ודרכם להקנות להם כלים פרקטיים למימוש בחברות שלהם.


אוניברסיטת בר אילן מציעה תכנית תואר שני במנהל עסקים למנהלים (Executive MBA), מסלול תואר שני במנהל עסקים שמיועד לעובדים בכירים ומציע לקצר את משך התואר לשנה אחת בלבד. תכנית זו מתאימה במיוחד לצורכיהם של מנהלים ומועמדים לתפקידי ניהול ומציעה להם להכיר מקרוב את מכלול ההיבטים שנחוצים להצלחת ארגונים וחברות.


תכנית הלימודים


תכנית זו מציעה לעובדים בכירים כלים ניהוליים שנחוצים להתקדמות לתפקידים כגון מנכ"לים ומנהלי חטיבות עסקיות בשלל מגזרים. היא שמה דגש על גישות ניהוליות אינטגרטיביות וכך הסטודנטים בוחנים את שלל ההיבטים בארגון, כגון הפן הפיננסי, השיווקי, ההון האנושי, מערכות המידע ותחום המימון. הם גם לומדים עקרונות בניהול של מיזמים וחדשנות ארגונית בזירה המקומית והבין לאומית וגם רוכשים מיומנויות בתחומים כגון שוק ההון ונדל"ן.

 


מתכונת הלימוד


התכנית נפרשת על פני שנה אחת והיא נבנתה לשילוב נוח של עבודה ולימודים. לוח הזמנים מותאם אישית לפי צורכיהם של הסטודנטים. שיעורים מתקיימים לרוב באחד מימי השבוע בשעות אחר הצהריים והערב ובימי שישי.


הקורסים במסלול משלבים בין לימוד עיוני להתנסות מעשית. הסטודנטים לוקחים חלק בהרצאות אורח של מנהלים, בסדנאות פרקטיות ובסימולציות בניהול וכן משתתפים בסיורים לימודיים בארגונים, כולל סיור לימודי בחו"ל בו לומדים כלים להצלחה בשוק הגלובלי.


לקראת סיום התואר עורכים גם פרויקט גמר בו עובדים בקבוצות על יוזמות עסקיות חדשניות. נוסף על כך, התכנית כוללת תכנית הכשרה לתפקידי דירקטורים.


נושאי הלימוד

 

 • חשבונאות פיננסית
 • מימון חברות
 • כלכלה התנהגותית
 • ניהול השירות
 • אסטרטגיה שיווקית
 • שיווק וחדשנות
 • ניהול חברות גלובליות
 • מדיניות עסקית
 • מערכות מידע ניהוליות
 • ניהול משאב אנושי בארגונים
 • כלכלה בין לאומית
 • נושאי משרה בכירה בתאגידים
 • אסטרטגיה עסקית    
 • תורת המשחקים וניהול משא ומתן    
 • ועוד


סגל הוראה


ראש תכנית זו הוא דוקטור לפסיכולוגיה שמומחה לתחום הכלכלה ההתנהגותית והתובנות ההתנהגותיות בצרכנות. בין המרצים במסלול: דוקטור למנהל עסקים שמתמקד במחקיו בענפי היזמות העסקית והחדשנות; יזם בעל תואר פרופסור שייסד בעברו כמה חברות הייטק; פרופסור למשפטים וניהול שחוקר היבטים בשוק ההון ובתחום המיסים; חוקרת שבוחנת תהליכים בניהול השירות ואת השפעתם על האסטרטגיה הארגונית; ועוד.


תנאי קבלה


כדי להתקבל למסלול יש צורך בתואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בממוצע ציונים של לפחות 76. כמו כן, על המועמדים להחזיק בניסיון ניהולי של מעל 5 שנים. מי שאין בידיהם רקע קודם בכלכלה ובמתמטיקה במסגרת לימודיהם צריכים להשתתף בקורסי השלמה.

 


תעודה


לסטודנטים המסיימים את התכנית בהצלחה מוענק תואר שני במנהל עסקים MBA מטעם אוניברסיטת בר אילן. כמו כן הם זכאים לתעודה מקצועית להכשרה כדירקטורים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן

ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
דלת כניסה לראיית חשבון
שחר
1 תגובות
התלבטות - תואר שני במנהל מערכות בריאות או מנהל עסקים?
תילין
1 תגובות
תואר שני בהתמחות ייעוץ ארגוני
זיו
1 תגובות
התמחות נדלן בתואר במנהל עסקים
רותם
1 תגובות
רישום לקורס תואר שני בניהול מצבי חירום
יניב כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,158 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני במנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp