דוקטורט במשפטים באוניברסיטת בר אילן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שלישי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בר אילן - דוקטורט במשפטים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שלישי במשפטים באוניברסיטת בר אילן - דוקטורט במשפטים


הצד המחקרי של המשפט


אוניברסיטת בר אילן מציעה תכנית לתואר שלישי במשפטים, שמאפשרת לסטודנטים לחקור לעומק את מגוון הנושאים בעולם המשפט של היום. האוניברסיטה מפעילה מרכזי מחקר שונים ופועלים בה חוקרים בקשת מגוונת של ענפים משפטיים, באופן שמסייע לדוקטורנטים לבצע מחקרים חדשניים ובעלי השפעה בזירה המשפטית.


תכנית הלימודים


התכנית לתואר שלישי במשפטים מאפשרת לסטודנטים להעמיק את כישורי המחקר שלהם בעולם המשפט ולסייע להם להעיק בענפים משפטיים וחוקיים חדשניים ומגוונים. בזמן הלימוד בתכנית הם עורכים מחקר עצמאי לפרסום בכתבי עת מדעיים ומשפטיים שגם מהווה פריצת דרך הבנת עולם המחקר המשפטי.


לפקולטה למשפטים תחומי התמחות רבים ושונים לתואר השלישי. אלה כוללים בין היתר: משפט חוקתי, משפט עברי, דיני ראיות, דיני תאגידים ומשפט מסחרי, יישוב סכסוכים, ניתוח כלכלי של המשפט, משפט מנהלי, פסיכולוגיה ומשפט, ניתוח פמיניסטי של המשפט, מחקר אמפירי משפטי, משפט בינלאומי כלכלי, משפט סביבתי ועוד מבחר נושאים.


בבית הספר פועלת גם תכנית ATLAS - זהו מסלול שמיועד לדוקטורנטים שחוקרים נושאים כגון משפט בינלאומי, משפט השוואתי ורגולציה בעידן הגלובלי. הוא כולל סדנא מרוכזת שמתמקדת בנושאים אלה ומאפשרת להם לדון בשאלות מתודולוגיות ולקבל משוב על פרקים מעבודות הדוקטורט שלהם. המסלול משותף לפקולטה בבר אילן ולסטודנטים מפקולטות במוסדות אחרים.


מתכונת הלימוד


במסגרת הדוקטורט הסטודנטים משתתפים בקורסי בחירה שונים לפי תחום המחקר, סדנאות כתיבת תזה וסמינרים שונים. חלק עיקרי מן המסלול מוקדש לכתיבתה של עבודת המחקר, בסיוע של המנחים.


האוניברסיטה מפעילה מספר מסלולים לתואר השלישי: מסלול רגיל, שמיועד לבוגרי תואר שני עם תזה; מסלול משולב, שמתאים לסטודנטים לתואר שני ומאפשר לסיים תואר שני ושלישי תוך ארבע שנים; ומסלול ישיר לתואר שלישי שהיקפו 4 שנים שמתאים לבוגרי לימודי משפטים מצטיינים.


מוסד הלימוד מציע משאבים לעידוד תלמידי המחקר, בין היתר הוא מציע מלגות לדוקטורנטים מצטיינים וכמו כן מסייע בנסיעה לכנסים בין לאומיים להצגת עבודת המחקר. הטבות אלה ניתנות לדוקטורנטים שמתחייבים לסיים את הדוקטורט תוך ארבע שנים ועומדים בכל דרישות האוניברסיטה הנוספות.


על מוסד הלימוד


באוניברסיטת בר אילן ישנן מגוון מחלקות נוספות בהן ניתן לבצע את לימודי הדוקטורט. בין המסלולים שמתקיימים בה אפשר למנות דוקטורט בכלכלה, דוקטורט בעבודה סוציאלית, דוקטורט במדעי המדינה, דוקטורט במנהל עסקים ותכניות נוספות.


תנאי קבלה


לתכנית התואר השלישי יכולים להירשם בוגרי לימודי משפטים ותואר שני במשפטים במסלול עם תזה. יכולים להירשם גם בורי תואר שני עם תזה בתחומים רלבנטיים נוספים, לאחר מעבר של קורסי השלמה מתאימים ולפי החלטת האוניברסיטה. יש צורך בממוצע ציונים של 86 ומעלה בתואר השני ובציון של לפחות 86 בעבודת התזה.


כחלק מתנאי הקבלה לדוקטורט, על המועמדים להגיש את גיליונות הציונים שלהם מן התואר הראשון והשני, להציג עותק של עבודת התזה וכן להגיש הצהרת כוונות על נושא המחקר והמלצות מגורמים אקדמיים מתאימים.


תעודה


תואר שלישי "דוקטורט לפילוסופיה" ניתן לבוגרי תכנית זו אשר משלימים בהצלחה את כל התנאים הנדרשים, על ידי אוניברסיטת בר אילן.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן

כלים שיעזרו לך לבחור