תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון באוניברסיטת בר אילן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בר אילן - תואר שני מנע"ס ומימון.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים MBA בהתמחות מימון באוניברסיטת בר אילן


מימון מוצלח לעסק מצליח


תחום המימון עוסק בכל הפעולות שארגון עסקי מבצע כדי לנהל את כספיו. הפן הכספי הוא חלק מהותי מכל חברה במרחב העסקי ועל כן אנשים רבים הבוחרים לעסוק במנהל עסקים, בוחרים גם להתמחות במימון. התמקצעות בענף זה דורשת ידע ורכישת מיומנויות מקצועיות בצדדים שונים של עולם המימון, לרבות שוק ההון, ניתוח ניירות ערך, גיוס כספים, ניהול סיכונים פיננסיים והשקעות.


ארגונים עסקיים נאלצים לבצע החלטות רבות וחשובות ביחס לכספיהם ולפיכך נדרשים אנשי מקצוע המתמחים במימון בעולם העסקים. לעוסקים במימון תחומי אחריות רבים ועליהם במידה רבה לקבוע אם השקעה מסוימת תניב תוצאות חיוביות לחברה או האם תהיה כרוכה בהפסד כספי. במקרים שבהם ארגונים זקוקים למימון חיצוני, העוסקים במימון מחזיקים בידע הדרוש להשגת הכספים, באמצעות מימון המונים או על ידי טכניקות אחרות. אוניברסיטת בר אילן מציעה תכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון. מסלול זה מתאים לבוגרי תואר ראשון המבקשים להשתלב בעולם העסקים בתפקידים ניהוליים במחלקות פיננסיות.


תכנית הלימודים


במסגרת התואר השני במנהל עסקים בהתמחות זו הסטודנטים מקבלים את הכלים הנדרשים כדי להשתלב בתפקידים ניהוליים בארגונים עסקיים. הם רוכשים ידע מעמיק בהיבטים ניהוליים ועסקיים שונים, לרבות חשבונאות, טכניקות ניהול ומחסני נתונים. בנוסף, הם דנים בניהול תיקי ניירות ערך וניהול פיננסי של ארגונים עסקיים. כמו כן, ניתן דגש רב על שוק ההון וניהול כלכלי בחברות עסקיות.


מתכונת הלימוד


התכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון נמשכת כשנתיים. מתכונת הלימוד מותאמת לאנשים עובדים והשיעורים נערכים פעמיים בשבוע, פעם אחת בשעות אחר הצהריים ופעם נוספת בימי שישי בבוקר. הסטודנטים יכולים לבחור במסלול כולל תזה או ללא תזה.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים הנלמדים במסגרת ההתמחות במימון ניתן לציין:

 

 • מימון בינלאומי
 • ניהול שיווק
 • שיטות מחקר
 • מכשירים פיננסיים
 • מחסני נתונים
 • חשבונאות פיננסית
 • יסודות במימון
 • בחירת תיק השקעות
 • עקרונות בניהול    
 • טכניקות כמותיות בניהול    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


אוניברסיטת בר אילן מציעה מבחר רחב של התמחויות במסגרת התואר השני MBA במנהל עסקים. בין ההתמחויות המוצעות ניתן למנות תואר שני במנהל עסקית בהתמחות ניהול והתנהגות ארגונית, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע. כמו כן, סטודנטים המעוניינים להמשיך לתארים מתקדמים, יכולים לבחור ללמוד לתואר דוקטורט במנהל עסקים.


תנאי קבלה


נרשמים נדרשים להציג ציון ממוצע של 76 לפחות בתואר הראשון, כאשר הציון משתנה בהתאם לתחום הלימוד של המועמדים. בנוסף, הם נדרשים בציון של 40 ומעלה בחלק הכמותי של מבחן GMAT, כאשר הציון הנדרש משתנה לפי תחום ההתמחות שבה הסטודנטים בוחרים בתואר השני.

 


תעודה


סטודנטים העומדים בהצלחה בכל החובות האקדמיות של המסלול זכאים לתואר שני MBA במנהל עסקים.


אפשרויות עבודה


בוגרי התכנית יכולים לעסוק בשלל תפקידים ניהוליים במחלקות פיננסיות, השייכות לארגונים במרחב העסקי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן

כלים שיעזרו לך לבחור