תואר שני במנהל עסקים עם התמחות מערכות מידע באוניברסיטת בר אילן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על בר אילן - תואר שני מנע"ס ומערכות מידע.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים MBA בהתמחות מערכות מידע באוניברסיטת בר אילן


כוחו העסקי של המידע


הדרך בה נתונים נאספים ומעובדים היא בין המרכיבים הקריטיים להצלחתו של כל ארגון עסקי. אחד מתחומי אחריותם של המנהלים היא להפוך את הידע המצטבר לתובנות שיכולות לסייע לקבל את ההחלטות הנכונות וכך למנף את הארגון ולקדם אותו לעבר הצלחה כלכלית. מכאן שמערכות המידע הן חלק מהותי לכל חברה, גדולה או קטנה, וחשיבותן רק הולכת וגדלה עם התפתחות הטכנולוגיה במשך השנים.


אוניברסיטת בר אילן מציעה תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע, מסלול זה בא להכשיר מנהלים לניצול טכנולוגיות מתקדמות כדי לשפר את התפקוד הארגוני. דרך הכלים הנלמדים במסלול זה יכולים הבוגרים לשלב בין היבטים עסקיים וטכנולוגיים כדי לקדם תהליכים, לאבחן בעיות ולייעל את משאבי המידע בארגון. כמו כן, הם יוכלו לתכנן ולהטמיע מערכות מידע חדשניות שמותאמות לתמורות שמתחוללות במשק.

 


תכנית הלימודים


תחילה לומדים הסטודנטים בהתמחות זו עקרונות בסיסיים שחשובים למנהלים, כגון שיווק, חשבונאות ויזמות ועוסקים בהשפעות הטכנולוגיה על היבטים אלה. בהמשך, הם לומדים לעומק על שיטות חדשניות לאחסון ולמיון של מידע עסקי, לניתוח הנתונים ולקביעת איכותם. כמו כן, הם דנים במערכות שונות שיכולות לסייע למנהלים להתמודד עם תהליכי קבלת החלטות ולשמש לפיתוח אסטרטגיה שמותאמת לצרכי ענפי ההייטק והתוכנה.


מתכונת הלימוד


משך המסלול הוא כשנתיים, בדומה ליתר ההתמחויות המוצעות לתואר השני במנהל עסקים בבר אילן. הסטודנטים יכולים לבחור בין מסלול מחקרי הכולל תזה לבין תכנית ללא תזה. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע אחר הצהריים ובערבים וכן ביום שישי בשעות הבוקר. הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורי חובה ובחירה וכן בסמינריונים. חלק מהקורסים מתקיימים במתכונת מתוקשבת.


נושאי הלימוד

 

 • גילוי ידע וכריית נתונים
 • ניתוח מערכות
 • ניהול פרויקטים בתוכנה
 • מערכות אחסון
 • ניתוח הרשתות החברתיות
 • בינה מלאכותית
 • ייזום של חברות סטארט אפ
 • סוגי מחסני נתונים
 • אבטחת מידע וכלכלת המידע
 • אסטרטגיה עסקית    
 • ועוד


סגל הוראה


בראש ההתמחות עומד חוקר שלו תואר פרופסור, שתחומי התמחותו הם תהליכי כריית מידע וניהול פרויקטים בעולם התוכנה. בנוסף, שימש בעברו מדען ראשי עבור חברת סטארט אפ בתחום המידע וכן הוא נמנה עם מייסדיה של חברת ייעוץ.


תנאי קבלה


לתואר השני במנהל עסקים באוניברסיטה זו יכולים להתקבל בוגרי תואר ראשון שממוצע הציונים שלהם 76 לפחות. כמו כן, עליהם הציג ציון של 40 לפחות בחלק הכמותי של מבחן GMAT. מי שברשותם ציון של מעל 90 בלימודים בתחומים כמותיים יכולים לקבל פטור ממבחן GMAT, אך הדבר נתון לשיקולי מוסד הלימוד בכל מקרה לגופו. מי שברשותם נתוני קבלה גבוהים במיוחד יכולים לקבל מלגות שונות מטעם האוניברסיטה.


יש לציין שהבחירה במסלול ההתמחות נעשית בעת הרישום לתואר השני. כדי להתקבל, יש להשיג ציון של 80 ומעלה בקורס יסוד ייעודי להתמחות.


תעודה


סטודנטים שעומדים בכל חובות התכנית מקבלים בסיומה תואר שני מוסמך MBA במנהל עסקים, בציון התמחות מערכות מידע, מטעם אוניברסיטת בר אילן.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן

ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
דלת כניסה לראיית חשבון
שחר
1 תגובות
התלבטות - תואר שני במנהל מערכות בריאות או מנהל עסקים?
תילין
1 תגובות
תואר שני בהתמחות ייעוץ ארגוני
זיו
1 תגובות
התמחות נדלן בתואר במנהל עסקים
רותם
1 תגובות
רישום לקורס תואר שני בניהול מצבי חירום
יניב כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני במנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp