לימודי מנהל עסקים ומוזיקה באוניברסיטה העברית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על העברית - מנהל עסקים ומוזיקולוגיה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מנהל עסקים ומוזיקולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים


ניהול בקצב אחר


אנשים רבים מחזיקים באהבה גדולה למוזיקה ולאמנות, אך אינם יודעים כיצד לקחת את התשוקה הזו ולהפוך אותה לקריירה מניבה ורווחית. לא תמיד חושבים על הקשר שבין אמנות לעסקים, אך למעשה מאחורי מוסדות התרבות, הקונצרטים וההופעות שאנו פוקדים נמצא מערך ניהולי שתפקידו לתכנן ולבצע את הפן העסקי בצורה הטובה והכדאית ביותר. הבנה באמנות יכולה לתרום רבות למנהלים, שיכולים להשתמש בכלים יצירתיים, בחשיבה מקורית ובטכניקות לא שגרתיות כדי לקדם ארגונים, מיזמים ופרויקטים.


באוניברסיטת העברית מציעים מסלול דו חוגי ללימודי מנהל עסקים ומוזיקולוגיה. המסלול חושף את תלמידיו לסוגיות ביצועיות, ערכיות, היסטוריות וכלכליות ומתאים למי שמעוניינים לנהל מוסדות אמנות ותרבות בתחום המוזיקה. בוגרי התכנית יכולים להשתלב בתפקידים בכירים בתזמורות, בבתי אופרה ובמסגרות תרבות נוספות בעולם המוזיקה וכך לשלב בין כישרונם ותחומי הענין שלהם לבין קריירה עסקית וניהולית.


תכנית הלימודים


לאורך המסלול, המשלב בין לימודי מנהל עסקים ותואר ראשון במוזיקה, הסטודנטים משלבים בין היבטים עסקיים ואמנותיים, במטרה להבין כיצד מוסדות אמנות, תרבות ומוזיקה מנוהלים ומאורגנים. הם רוכשים שלל כלים שמאפשרים לנהל מוסדות, לקדם מיזמים אמנותיים ולהוביל את הפן הכלכלי והארגוני של פרויקטים מוזיקליים שונים.


במהלך הלימודים הם חוקרים סוגיות מרכזיות במוזיקולוגיה ובמקביל נחשפים לתחומי האמנות נוספים כמו תיאטרון, תולדות האמנות ופולקלור. דרך השילוב בין תחומי הניהול והמוזיקה, הם דנים בסוגיות של ערך באמנות, בטכניקות לניהול בישראל ובדרכים לעיצוב החוויה האמנותית במוסדות.

 


מתכונת הלימוד


הלימודים במסלול הדו חוגי נמשכים כשלוש שנים. הסטודנטים משתתפים במהלכם במגוון של קורסי חובה ובחירה ובסמינריונים משני חוגי הלימוד. תכנית הלימודים כוללת התמחות מעשית בהיקף של 200 שעות, המתקיימת במוסד אמנות לפי בחירתם האישית של הסטודנטים.


האוניברסיטה מציעה לסטודנטים מצטיינים לעבור במהלך השנה השלישית למסלול ישיר לתואר שני. המסלול מאפשר קבלה של תואר מוסמך במנהל עסקים או מוסמך במוזיקולוגיה בתוך ארבע שנים.


נושאי הלימוד

 

 • טכנולוגיות אינטרנט
 • מוזיקה בתרבות היהודית
 • תולדות המוזיקה
 • ערך האמנות ואמנות כערך
 • החוויה האמנותית
 • חדשנות באסטרטגיה שיווקית
 • יצירתיות בעסקים
 • היסטוריה תרבותית ישראלית
 • התנהגות ארגונית    
 • ניתוח מוזיקה בהקשרים תרבותיים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


האוניברסיטה העברית מציעה מסלולים משולבים נוספים בתחומי מנהל העסקים והאמנויות, בהם לימודי מנהל עסקים ותיאטרון ולימודי מנהל עסקים ותולדות האמנות. נוסף על כך, מתקיימות בבית הספר תכניות לימודי חשבונאות ולימודי מנהל עסקים ומזרח אסיה, לצד מסלולים לתואר שני במנהל עסקים בהתמחויות שונות.


תנאי קבלה


כדי להתקבל יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון בפסיכומטרי. מי שברשותם ממוצע בגרויות של מעל 110 יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי. ציון הפסיכומטרי הדרוש לקבל הוא 675, מועמדים שגילם מעל 30 יכולים להתקבל על סמך ציון של מעל 650 בפסיכומטרי. המועמדים צריכים להציג ציון בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לפחות, בעלי בגרות בהיקף 3 יחידות נדרשים להשתתף במכינה. נוסף על כך, כל המועמדים עוברים בחינה פנימית במוזיקולוגיה.


תעודה


סטודנטים שעומדים בכל החובות במהלך הלימודים מקבלים בסיומם תואר ראשון בוגר במנהל עסקים ובמוזיקולוגיה שמוענק על ידי האוניברסיטה העברית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה העברית בירושלים

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה העברית בירושלים

ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
דלת כניסה לראיית חשבון
שחר
1 תגובות
התלבטות - תואר שני במנהל מערכות בריאות או מנהל עסקים?
תילין
1 תגובות
תואר שני בהתמחות ייעוץ ארגוני
זיו
1 תגובות
התמחות נדלן בתואר במנהל עסקים
רותם
1 תגובות
רישום לקורס תואר שני בניהול מצבי חירום
יניב כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד ניהולי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים951 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית למנהל עסקים הם כישורים לוגיים אנליטיים טובים, לצד כישורים כמותיים טובים. שליטה טובה בשפה האנגלית הכרחית הן ללימודים והן לתעסוקה. הבנה טובה בתחום המילולי (שפתי) וכמו כן כישורים טכנולוגיים באופן כללי, מהווים יתרון.
תחומי העניין המתאימים הם התחומים היזמיים - עסקיים (ניהול, כספים) לצד תחומי עניין חברתיים (רצון לעבוד עם אנשים) וארגוניים (הבנה בנהלים, זכויות, חברות).
מבחינת תכונות האישיות, בטחון עצמי, רצון להוביל, להשפיע, לנהל, עצמאות ולעיתים משיכה קלה ללקיחת סיכונים. כל זאת לצד פתיחות בינאישית, יכולת יצירת קשר בינאישי בקלות - מהוות תכונות חשובות לעוסקים בתחום.
איזון בין רגשנות (אמוציונליות) לצד מחשבה (רציונליות), יציבות ובשלות אישית - מהווים יתרון בולט לעוסקים בתחום.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp