לימודי מנהל עסקים ומוזיקה באוניברסיטה העברית

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מנהל עסקים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על העברית - מנהל עסקים ומוזיקולוגיה.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

לימודי מנהל עסקים ומוזיקולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים


ניהול בקצב אחר


אנשים רבים מחזיקים באהבה גדולה למוזיקה ולאמנות, אך אינם יודעים כיצד לקחת את התשוקה הזו ולהפוך אותה לקריירה מניבה ורווחית. לא תמיד חושבים על הקשר שבין אמנות לעסקים, אך למעשה מאחורי מוסדות התרבות, הקונצרטים וההופעות שאנו פוקדים נמצא מערך ניהולי שתפקידו לתכנן ולבצע את הפן העסקי בצורה הטובה והכדאית ביותר. הבנה באמנות יכולה לתרום רבות למנהלים, שיכולים להשתמש בכלים יצירתיים, בחשיבה מקורית ובטכניקות לא שגרתיות כדי לקדם ארגונים, מיזמים ופרויקטים.


באוניברסיטת העברית מציעים מסלול דו חוגי ללימודי מנהל עסקים ומוזיקולוגיה. המסלול חושף את תלמידיו לסוגיות ביצועיות, ערכיות, היסטוריות וכלכליות ומתאים למי שמעוניינים לנהל מוסדות אמנות ותרבות בתחום המוזיקה. בוגרי התכנית יכולים להשתלב בתפקידים בכירים בתזמורות, בבתי אופרה ובמסגרות תרבות נוספות בעולם המוזיקה וכך לשלב בין כישרונם ותחומי הענין שלהם לבין קריירה עסקית וניהולית.


תכנית הלימודים


לאורך המסלול, המשלב בין לימודי מנהל עסקים ותואר ראשון במוזיקה, הסטודנטים משלבים בין היבטים עסקיים ואמנותיים, במטרה להבין כיצד מוסדות אמנות, תרבות ומוזיקה מנוהלים ומאורגנים. הם רוכשים שלל כלים שמאפשרים לנהל מוסדות, לקדם מיזמים אמנותיים ולהוביל את הפן הכלכלי והארגוני של פרויקטים מוזיקליים שונים.


במהלך הלימודים הם חוקרים סוגיות מרכזיות במוזיקולוגיה ובמקביל נחשפים לתחומי האמנות נוספים כמו תיאטרון, תולדות האמנות ופולקלור. דרך השילוב בין תחומי הניהול והמוזיקה, הם דנים בסוגיות של ערך באמנות, בטכניקות לניהול בישראל ובדרכים לעיצוב החוויה האמנותית במוסדות.

 


מתכונת הלימוד


הלימודים במסלול הדו חוגי נמשכים כשלוש שנים. הסטודנטים משתתפים במהלכם במגוון של קורסי חובה ובחירה ובסמינריונים משני חוגי הלימוד. תכנית הלימודים כוללת התמחות מעשית בהיקף של 200 שעות, המתקיימת במוסד אמנות לפי בחירתם האישית של הסטודנטים.


האוניברסיטה מציעה לסטודנטים מצטיינים לעבור במהלך השנה השלישית למסלול ישיר לתואר שני. המסלול מאפשר קבלה של תואר מוסמך במנהל עסקים או מוסמך במוזיקולוגיה בתוך ארבע שנים.


נושאי הלימוד

 

 • טכנולוגיות אינטרנט
 • מוזיקה בתרבות היהודית
 • תולדות המוזיקה
 • ערך האמנות ואמנות כערך
 • החוויה האמנותית
 • חדשנות באסטרטגיה שיווקית
 • יצירתיות בעסקים
 • היסטוריה תרבותית ישראלית
 • התנהגות ארגונית    
 • ניתוח מוזיקה בהקשרים תרבותיים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


האוניברסיטה העברית מציעה מסלולים משולבים נוספים בתחומי מנהל העסקים והאמנויות, בהם לימודי מנהל עסקים ותיאטרון ולימודי מנהל עסקים ותולדות האמנות. נוסף על כך, מתקיימות בבית הספר תכניות לימודי חשבונאות ולימודי מנהל עסקים ומזרח אסיה, לצד מסלולים לתואר שני במנהל עסקים בהתמחויות שונות.


תנאי קבלה


כדי להתקבל יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון בפסיכומטרי. מי שברשותם ממוצע בגרויות של מעל 110 יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי. ציון הפסיכומטרי הדרוש לקבל הוא 675, מועמדים שגילם מעל 30 יכולים להתקבל על סמך ציון של מעל 650 בפסיכומטרי. המועמדים צריכים להציג ציון בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לפחות, בעלי בגרות בהיקף 3 יחידות נדרשים להשתתף במכינה. נוסף על כך, כל המועמדים עוברים בחינה פנימית במוזיקולוגיה.


תעודה


סטודנטים שעומדים בכל החובות במהלך הלימודים מקבלים בסיומם תואר ראשון בוגר במנהל עסקים ובמוזיקולוגיה שמוענק על ידי האוניברסיטה העברית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה העברית בירושלים

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה העברית בירושלים

פורום לימודי מנהל עסקים

תואר שני מקוצר בשנה או לימודי תעודה
אפרת
1 תגובות
תואר ראשון בתיירות ומלונאות
סאיג אמיר
1 תגובות
מלגה תואר שני מכללת קריית אונו
חביב לנה
1 תגובות
לימודי ניהול בתי מלון
סלי חן
1 תגובות
עיצוב אופנה ומנהל עסקים
רחיל
1 תגובות
איפה אפשר להתקבל לתואר שני במנהל עסקים עם ממוצע 71 בתואר ראשון?
אולגה
1 תגובות
תנאי סף לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש
ליאור
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,753 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,088 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל546 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,041 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

טיפים ממומחים בנושא מנהל עסקים

"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp