קורס קרואטית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס קרואטית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הקרואטית בברליץ


הקרואטית היא ניב של השפה הסרבו קרואטית שבעבר הייתה השפה הרשמית במדינת יוגוסלביה עד להתפרקותה. כיום דוברים אותה במדינות שונות, בהן קרואטיה, בוסניה והרצגובינה וברביה. בימינו דוברים את השפה מעל 6 מיליון אנשים, וכן נוספים שעבורם היא שפה שנייה.


קורס קרואטית של ברליץ מתאים למגוון אוכלוסיות שמעוניינות ללמוד את השפה. בקורס יכולים ללמוד בין היתר מי שמעוניינים לטייל או ללמוד בקרואטיה וכן אנשי עסקים ויזמים שנדרשים לשיתופי פעולה עם גורמים עסקיים במדינה וברצונם ללמוד את שפת המקום. בשנים האחרונות מתגברת התיירות בין ישראל וקרואטיה וגם יחסי המבחר בין המדינות מתפתחים.

 

תכנית הלימודים


תלמידי קורס קרואטית של ברליץ לומדים לעומק את השפה בדגש על זו המדוברת. הם נחשפים לביטויים שימושיים בקרואטית כבר מן השיעור הראשון ומתרגלים את מיומנויות הניסוח וההגייה כדי לפתח שיחות על מגוון של נושאים. בין היתר נלמד אוצר מילים שיכול לשמש אותם במהלך טיול וכן במסגרת פגישות עסקיות או אירועים רשמיים. נוסף על כך הקורס מאפשר להכיר יסודות בדקדוק בקרואטית ובכתיבה ובקריאה בשפה וכן להכיר עקרונות בסיסיים בתרבותה של קרואטיה ובתולדותיה ובאופן בו ההיסטוריה העשירה שלה השפיעה ועיצבה את השפה.


מתכונת הלימוד


הקורס יכול להתאים לאנשים עובדים, מוסד הלימוד מאפשר בדרך כלל ללמוד בקורס ערב או במסלול בוקר לפי צורכי התלמידים. כמו כן, הלימוד מחולק לרמות כאשר כיתות הלימוד כוללות תלמידים מאותה רמת לימוד בלבד כדי לסייע להתקדמות יעילה ברכישת השפה. במהלך הקורס מתקיימים שלל תרגולים מעשיים שמטרתם לאפשר למשתתפים להתנסות בפועל בשיחה ולחזק את שליטתם בה. השיחות מדמות מגוון מצבים מחיי היום יום ומשלבות את אוצר המילים הנלמד בכל שיעור.


הקורסים גם כוללים תרגולים אונליין במסגרת מערכת המולטימדיה של מוסד הלימוד. מערכת זו כוללת מגוון תרגילים להאזנה ולקריאה שאותם ניתן להשלים בכל שעה ביום ומכל מקום, דרך האתר או הסמארטפון. מערכת זו מאפשרת גם לבחור את נושאי התרגול בהתאם לתחומי העניין ולמטרות הלמידה.


נוסף על כך, תלמידים המעוניינים ללמוד במסלול אישי יכולים לקחת חלק במסלול פרטני שמתקיים בברליץ. בתכנית זו לומדים אחד על אחד עם מורה ולוקחים חלק במגוון של שיחות פעילות בכל שיעור.


סגל הוראה


המורים בקורס זה דוברים את השפה הקרואטית ברמת שפת אם. הם משתמשים בידע ובניסיון שברשותם בלימוד השפה כדי לסייע לתלמידים ברכישתה במהלך הקורס וכן מבצעים מעקב אחרי ההתקדמות האישית של התלמידים בלימוד.


על מוסד הלימוד


בברליץ ניתן לקחת חלק במבחר קורסים ללימוד שפות, לרבות קורסים ללימוד השפה אנגלית וקורסים ללימוד שפות זרות. בין הקורסים באנגלית נכללים קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית ברמת ביניים וקורס אנגלית למתקדמים, לצד קורס אנגלית עסקית שמתאים לאנשי עסקים ועובדים בארגונים. הקורסים שמים דגש על אנגלית מדוברת.


כמו כן, מוסד הלימוד מציע הכשרות כגון קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס איטלקית, קורס ערבית ועוד שלל תכניות לימוד. קורסים אלה נערכים ברמות שונות ומתקיימים בקבוצות קטנות או בתכניות מותאמות אישית ובהם מתמקדים בפיתוח שטף בשפה בעל פה.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מי שאינם דוברי השפה הקרואטית ושאין ברשותם ניסיון קודם בשימוש בשפה, ברליץ מציעים מסלול קרואטית למתחילים שמתאים לאוכלוסייה זו. מי שמחזיקים בידע בסיסי בשפה ומעוניינים לשכלל את ידיעתם יכולים ללמוד בקורסים ברמה מתקדמת יותר בהתאם לרמה המתאימה להם, בברליץ עורכים מבדקי מיון לצורך קביעת מידת השליטה של המועמדים בשפה.


תעודה


ברליץ מעניקים תעודת גמר לבוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל הדרישות הלימודיות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור