קורס הונגרית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס הונגרית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה ההונגרית בברליץ

 

בין שלל קורסי השפות המתקיימים בברליץ ניתן ללמוד גם בקורס השפה ההונגרית. קורס זה מתמקד בעיקר בשפה המדוברת ובמהלכו מכירים אוצר מילים שימושי ופרקטי בשפה זו. קורס זה מאפשר להכיר מקרוב שפה שאותה מדברים כיום למעלה מ - 15 מיליון אנשים, רובם בהונגריה או במדינות סמוכות לה.


לימוד הונגרית יכול להתאים למגוון אוכלוסיות, רבים לומדים הונגרית למטרות תיירות למדינה זו או לצורכי שיתופי פעולה עסקיים עם חברות הונגריות. כמו כן, לעיתים יש צורך בלימוד השפה למטרת מעבר מבחנים לקבלת אזרחות. הקורס יכול להתאים גם לסטודנטים שעומדים בפני לימודים בהונגריה במקצועות שונים וכן ליוצאי הונגריה שברצונם להכיר מקרוב את השורשים ואת התרבות ההונגרית.

 

תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס זה מכירים לעומק את השפה ההונגרית, בדגש על השפה המדוברת. לאורך התכנית הם מכירים אוצר מילים מגוון שבו ניתן לעשות שימוש במבחר סיטואציות יום יומיות. הם גם לומדים על עקרונות ההגייה והניסוח הנכונים בהונגרית ועל כללי הדקדוק בשפה זו. במקביל להיכרות עם אומר המילים בהונגרית הם גם מכירים עקרונות יסוד בתרבות ההונגרית ובהיסטוריה של הונגריה.


מתכונת הלימוד


קורס הונגרית נערך בכמה מסלולים, בהם מסלול קבוצתי ותכנית פרטנית. המשתתפים יכולים בדרך כלל לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב כדי להתאים את הלימוד ללוח הזמנים שלהם. במסלול הקבוצתי מתקיים הקורס בכיתות קטנות של בין 5 - 7 תלמידים לרוב.


הקורס משלב תרגולים פרקטיים רבים כדי לסייע לתלמידים להעלות את הביטחון בעת השיחה. הם מוזמנים לקחת חלק בשיחה פעילה בהונגרית כבר בשיעור הראשון ולאורך מפגשי הקורס מרחיבים את אוצר המילים. השיעורים משלבים סימולציות שיחה ושלל תרגילים שמטרתם לעזור למשתתפים לפתח ולשכלל את יכולות הדיבור.


נוסף על כך, התלמידים בקורס יכולים להיעזר במערכת הלימוד הממוחשבת שכוללת אפליקציות ואפשרות תרגול של אוצר המילים. עזרים אלה נגישים לתלמידים בכל שעות היום, כדי לאפשר להם לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים.

 

סגל הוראה


מורי הקורס הם דוברי השפה ההונגרית ברמת שפת אם והם מנוסים בהדרכתה בשלל מסגרות וקורסים. בעזרת הידע שברשותם הם מסייעים לתלמידים לפתח מיומנויות שיחה בהונגרית וכן מבצעים מעקב אחרי ההישגים שלהם.


על מוסד הלימוד


ברליץ עורכים מגוון רחב של קורסים ללימוד שפות זרות. בהם ניתן למצוא קורסים רבים ללימוד השפה האנגלית. קורסים אלה מיועדים לשלל אוכלוסיות שמעוניינים לשפר את האנגלית וכן למי שמתוודעים לשפה לראשונה. מסלולים אלה כוללים בין היתר קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים, קורס אנגלית פרטני וקורס אנגלית און ליין.


נוסף על כך ניתן ללמוד שלל שפות ברמות קושי שונות. בין הקורסים הנערכים בברליץ נכללים קורס רומנית, קורס רוסית, קורס גרמנית, קורס איטלקית, קורס ספרדית, קורס צרפתית, קורס ערבית, קורס סינית, קורס הולנדית ועוד מבחר מסלולים, בהם קורס עברית שמתאים גם לעולים חדשים וותיקים.


תנאי קבלה


ברליץ מציעים קורסים במספר רמות, בהתאם לשליטה של המשתתפים בשפה. מי שאין ברשותם ידע קודם בהונגרית שמעוניינים לעשות צעדים ראשונים בלימוד השפה יכולים ללמוד במסלול ברמת מתחילים. כמו כן, דוברי השפה שברצונם לפתח את מיומנויות הביטוי בעל פה יכולים ללמוד בקורסים ברמת מתקדמים. כמו כן, מוסד הלימוד מאפשר ללמוד במסלול פרטני שבו רמת הלימוד וקצב הלמידה מוכתבים על ידי רמת השליטה הקודמת של התלמידים בשפה. כדי לקבוע את רמת הלימוד עורכים בדרך כלל מבדקי רמה בסיסיים.


תעודה


לבוגרי הקורס שמשלימים את המסלול בהצלחה מוענקת תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור