קורס דנית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס דנית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הדנית בברליץ

 

דנית נכללת בין השפות הסקנדינביות. בדנמרק, שבה גרים עיקר דוברי השפה, גרים כיום כחמישה מיליון אנשים, את השפה הדנית דוברים גם אנשים נוספים המתגוררים במדינות סמוכות כגון גרינלנד ובסך הכל דוברים אותה היום כ - 6 מיליון אנשים.


קורס דנית שמתקיים בברליץ יכול להתאים למגוון של אוכלוסיות המעוניינות ללמוד שפה זו. הוא יכול להתאים למי שנדרשים לקשרים עסקיים ושיתופי פעולה עם חברות וארגונים בדנמרק, למעוניינים ללמוד או לעבוד במדינה זו וכן למטיילים במדינות סקנדינביה שברצונם להכיר מקרוב את שפת המקום. הקורס מתמקד בכלים פרקטיים בדנית המדוברת ומאפשר לפתח שיחות קולחות על שלל נושאים, משיחות חולין ועד שיחות מקצועיות ורשמיות.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס דנית של ברליץ רוכשים אוצר מילים מגוון ונרחב, שמותאם למצבים רבים בחיי היום יום. בקורס שמים דגש על ניהול שיחות שוטפות ומקבלים כלים לפיתוח הביטחון בעת השיחה. הם מכירים את הצלילים והעיצורים הייחודיים המאפיינים את השפה הדנית, לומדים יסודות בדקדוק והגייה ויסודות בזמנים והטיית פעלים. כחלק מן הנושאים לשיחות נלמדים גם עקרונות שונים בתרבות הדנית דרכם ניתן להכיר לעומק את השפה.


מתכונת הלימוד


בברליץ ניתן ללמוד דנית בכמה מסלולים. תכנות הלימוד הקבוצתיות נערכות בכיתות קטנות שבהן בין 5 - 7 תלמידים במרבית המקרים. כיתות אלה מורכבות מתלמידים באותה רמת שליטה בשפה, כדי לסייע להם להתקדם יחד באופן יעיל יותר. קורס זה כולל מגוון של שיחות בקבוצה ובאופן אישי עם המורה. דרך סימולציות, תרגילי האזנה ומשחקי תפקידים ממשיכים להעמיק את השליטה בשפה המדוברת. כמו כן, מוצעת לתלמידים אפליקציית לימוד להטמעת החומר הנלמד ולתרגול נוסף בין המפגשים.


אפשרות נוספת שניצבת בפני התלמידים היא לימוד בקורס אחד על אחד. מסלול פרטני זה ניתן להתאים ברוב המקרים ללוח הזמנים של התלמידים, לשילוב עם העבודה ולעמידה ביעדים כגון מעבר למגורים בחו"ל או עסקה קרובה. בדומה למסלול הקבוצתי, גם בקורס הפרטני משוחחים עם המורה ומתרגלים מגוון של מצבי שיחה.


ברליץ מאפשרים לתלמידים ללמוד גם במסלולים מקוונים. אלה הם קורסים אונליין שמשלבים שיחות חיות עם מורה יחד עם תרגילי קריאה והאזנה שאותם התלמידים יכולים להשלים בהתאם לקצב הלימוד האישי שלהם, בכל שעות היום.


על מוסד הלימוד


ברליץ הוא מוסד ותיק ללימוד שפות המפעיל שלוחות ברחבי הארץ וגם בעולם. בברליץ אפשר לקחת חלק בשלל קורסים ללימוד אנגלית ברמות שונות, בהן רמת מתחילים ורמת מתקדמים. קיים גם קורס אנגלית עסקית לעובדים ומנהלים שברצונם לשפר את האנגלית למטרות ארגוניות. כמו כן, קיימי עוד שלל קורסי שפות במוסד זה, לרבות קורס גרמנית, קורס הולנדית, קורס רוסית, קורס צרפתית, קורס פינית, קורס שוודית, קורס רומנית, קורס ערבית ועוד שפות מבוקשות נוספות.


שיטת הלימוד של ברליץ שפה דגש על הרכישה הטבעית של השפה. המשתתפים שומעים ומשוחחים בשפה הנלמדת כבר מן השיעור הראשון, השיעורים מאפשרים רכישה של השפה באופן דומה לרכישת שפת אם.


תנאי קבלה


ברליץ מציעים קורס דנית למתחילים שמתאים גם למי שאין ברשותם כל היכרות קודמת עם השפה הדנית, זהו קורס שבו נלמדות מיומנויות בסיסיות לשיחה שוטפת. כמו כן, ברליץ עורכים קורסים שמתאימים למי שכבר דוברים את השפה אשר ברצונם להמשיך לפתח את הידע שברשותם ולשכלל את אוצר המילים או ההגייה. בחלק מן המקרים, מוסד הלימוד ממיין את התלמידים לרמות הלימוד בעזרת מבדקים בסיסיים שנערכים לפני תחילת הקורסים.


תעודה


לבוגרים מוענקת תעודת גמר מטעם ברליץ המעידה של השלמת הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור