ברליץ ראשון לציון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ ראשון לציון.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברליץ ראשון לציון - ברליץ סניף ראשל"צ


תושבי אזור השפלה שמעוניינים ללמוד שפה חדשה יכולים לבחור מבין שלל קורסי השפות שנערכים כיום בברליץ ראשון לציון. מוסד זה מפעיל מגוון רחב של תכניות ללימוד השפה האנגלית ושפות מבוקשות נוספות. הקורסים מתקיימים בכמה רמות לימוד, מרמת מתחילים ועד רמת מתקדמים.


בתכני הקורסים הנלמדים בברליץ ראשון לציון מושם דגש על הקניית אוצר מילים שימושי לחיי היום יום. כך מסלולי הלימוד יכולים להתאים לשלל אוכלוסיות, החל ממטיילים שמחפשים לתייר במדינה חדשה, דרך אנשי עסקים שעומדים בפני עסקה או שיתוף פעולה עם ארגונים בחו"ל ועד למי שמתכננים מעבר למדינה חדשה או לימודים בחו"ל. התכניות מסייעות לפתח שטף וביטחון בעת השיחה והם מתנהלים במתכונת המדמה רכישה טבעית של שפה.


כחלק משיטת הלימוד בברליץ ראשון לציון השיעורים כוללים שיחה פעילה על ידי התלמידים כבר מראשית הקורס, הם מתקיימים בקבוצות קטנות ומשלבים טכנולוגיות למידה כדי לאפשר לפתח שטף ודיוק בשפה הנלמדת. המורים בקורסים דוברים את השפות ברמת שפת אם, התלמידים נחשפים למספר מורים מה שמסייע להם להכיר כמה אינטונציות, מבטאים ודרכי הגיה. המורים עוקבים אחרי ההתקדמות האישית וההישגים של המשתתפים במהלך הקורס ומסייעים להם בפיתוח ביטחון בעת השיחה.


ברליץ ראשון לציון כתובת טלפון דרכי הגעה


ברליץ ראשון לציון ממוקם בסמוך לקניון הזהב, במערב העיר. הסניף ממוקם בקומה השלישית של בית קנדי ברחוב משה לוי 16. הגישה למוסד הלימוד אפשרית בתחבורה הציבורית ברחבי העיר וכן מיישובים סמוכים באזור השפלה. כמו כן, במקום חנייה הזמינה לתלמידים.


ברליץ ראשון לציון פתוח בימות השבוע משעות הבוקר ועד שעות הערב וכמו כן פועל בשעות הבוקר בימי שישי. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד כדי לקבל את המידע המדויק לגבי שעות הפתיחה והפעילות.


ברליץ ראשון לציון לימודי אנגלית - ברליץ אנגלית


ברליץ ראשון לציון מאפשרים ללמוד את השפה האנגלית במגוון של רמות ומסלולים. התלמידים לומדים בקבוצות קטנות שמותאמות לרמת הלימוד שלהם. הקורסים משלבים תרגולים פרקטיים של הכלים הנלמדים במסגרת סימולציות ושיחות פעילות רבות בשיעור, כמו כן התלמידים מתרגלים את הנלמד בין המפגשים בעזרת מערכת הלימוד האינטרנטית המאפשרת לחזק את כישורי השמיעה והקריאה ולהרחיב את אוצר המילים.

 

בין המסלולים ללימוד השפה האנגלית שאותם ניתן ללמוד בברליץ ראשון לציון - 

 

 

 • קורס אנגלית למתחילים - קורס אנגלית למתחילים מאפשר לרכוש יסודות בשפה והוא מתאים גם למי שאין ברשותם ידע קודם באנגלית. בקורס לומדים עקרונות בסיס באנגלית מדוברת במטרה לנהל שיחות בשלל נושאים.

 

 • קורס אנגלית למתקדמים - משתתפים בקורס אנגלית למתקדמים יכולים להרחיב את אוצר המילים ולפתח מיומנויות שיחה מתקדמות ומורכבות יותר. הקורס יכול להתאים לבוגרי קורס אנגלית למתחילים וכן לדוברי השפה שברצונם לקדם ולשכלל את הכלים שברשותם.

 

 • קורס אנגלית עסקית - במהלך קורס אנגלית עסקית שמים דגש על אוצר מילים המותאם לשלל סיטואציות במרחב הארגוני. מנהלים ועובדים יכולים ללמוד כיצד לנהל ישיבות באנגלית, להציג את החברה שלהם בפני לקוחות פוטנציאליים וכן ליצור תכתובות עסקיות רשמיות.

 

קורסים נוספים בברליץ ראשון לציון


המעוניינים ללמוד שלל שפות זרות נוספות יכולים לקחת חלק בקורסים ברמות שונות. במרכז ההדרכה מציעים קורסים למתחילים לצד קורסים למתקדמים, כדי להתאים לרמות הלימוד של התלמידים. המשתתפים יכולים לבחור בין קורסים קבוצתיים שמתקיימים בכיתות קטנות לבין קורסים פרטניים או פרטניים למחצה. בקורסים הפרטניים ניתן להתאים את התכנים וקצב ההוראה לצורכים האישיים, כחלק מן הלימוד אחד על אחד עם המורה. שני המסלולים משלבים שיחות רבות שאותם התלמידים מנהלים בפועל בזמן השיעור כבר מתחילת הקורס. הקורסים משלבים גם תרגולים אונליין ובחלק מן המקרים ניתן ללמוד את השפה במתכונת מקוונת הכוללת שיעורים אינטרנטיים עם מורה ותרגולים מעשיים.


בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד בברליץ ראשון לציון:

 

 

 • קורס צרפתית - המעוניינים ללמוד לשוחח בביטחון בשפה הצרפתית יכולים ללמוד בקורס צרפתית של ברליץ ראשון לציון, שבו לומדים על שלל ביטויים שימושיים לשיחות במגוון סיטואציות. בקורס נחשפים גם לתרבות צרפת.

 

 • קורס רוסית - קורס רוסית של ברליץ יכול להתאים גם לחסרי רקע קודם בשפה והוא מאפשר לרכוש ידע וכלים לניהול שיחות ברוסית. לאורך הקורס לוקחים חלק בתרגילים ומשחקי תפקידים שמדמים שיחות במצבים מחיי היום יום.

 

 • קורס גרמנית - תלמידים בקורס הגרמנית של ברליץ מפתחים את אוצר המילים ולומדים גם על עקרונות הגיה, דקדוק וניסוח נכונים. בעזרת הכלים הנרכשים במהלך הקורס הם יכולים לנהל שיחה במגוון של מצבים תוך שימת דגש על שיחה קולחת ובהירה.

 

 • קורס איטלקית - משתתפי קורס איטלקית למתחילים יכולים להכיר מילים וביטויים שימושיים וללמוד יסודות בכתיבה וקריאה. מוסד הלימוד מציע גם קורסים מתקדמים יותר שבהם יכולים ללמוד מי שמגיעים עם היכרות קודמת עם השפה האיטלקית שברצונם לקדם את הידע שברשותם.

 

 • קורס סינית - קורס סינית של ברליץ ראשון לציון מסייע ללמוד את אחת השפות המבוקשות בעולם, שבה ניתן לעשות שימוש בעולם העסקים, בתחום הסחר הבין לאומי וכן למרות תיירות. הקורס שם דגש על הניב הנפוץ בסינית והוא סינית מנדרינית המדוברת היום בפי למעלה ממיליארד אנשים בעולם.

 

 • קורס ערבית - קורס ערבית מאפשר להכיר מילים שימושיות בערבית המדוברת ובמקביל להתוודע לתרבות הערבית, לפתגמים ומנהגים. התלמידים משתתפים בשיחות פעילות קבוצתיות עם המורים כבר מן השיעור הראשון.

 

 • קורס יפנית - לאורך קורס יפנית ניתן ללמוד לשוחח בביטחון באחת השפות הנפוצות במזרח אסיה. הקורס מאפשר לפתח הגייה נכונה ביפנית וללמוד לשוחח על נושאים שונים במצבים כגון פגישות עסקיות, מפגשים חברתיים, טיולים ועוד.

 

 • קורס יידיש - יידיש נמנית בין השפות המעצבות והמכוננות של העם היהודי לאורך הדורות, קורס יידיש מאפשר להכיר לעומק את השפה ולפתח שטף בדיבור. ישנה אפשרות ללמוד קורס זה במתכונת אישית ללימוד אחד על אחד עם מורה.

 

 • קורס עברית - תלמידי קורס עברית לומדים אוצר מילים פרקטי שניתן ליישם בחיי היום יום בישראל, הם מתרגלים שיחות לה בכיתה ובמקביל מתרגלים כתיבה וקריאה בעברית דרך אפליקציית לימוד, אתר הקורס וערכת ספרי הלימוד שהם מקבלים.

 

 • קורס רומנית - תלמידים שברצונם ללמוד לעומק על השפה הרומנית יכולים ללמוד בקורס המתקיים בברליץ ובו לרכוש אוצר מילים וטכניקות הגייה נכונה. הקורס יכול להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות, כגון מטיילים, אנשי עסקים ומי שעומדים בפני לימודים או עבודה ברומניה.

 

 • קורס טורקית - קורס טורקית מתמקד בטורקית מדוברת ומקנה ביטחון ושטף בעת השיחה. התלמידים מכירים אוצר מילים שיכול לשמש אותם למבחר מטרות אישיות ועסקיות וכן הם מכירים היבטים שונים בתרבות ובהיסטוריה הטורקית.

 

ניתן ללמוד מגוון רחב של קורסים נוספים בברליץ ראשון לציון. כדי לקבל פרטים אודות מגוון הקורסים המלא המתקיים בעל בשלוחה זו אנו ממליצים לפנות אל מוסד הלימוד.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור