קורס רוסית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס רוסית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הרוסית בברליץ


כיום ישנם למעלה מ - 300 מיליון דוברי רוסית בעולם וגם בארץ רוסית מהווה אחת מהשפות המדוברות ביותר. ידע ברוסית יכול לשמש את הדוברים למטרות עסקיות, לתיירות וכן לצורך היכרות עם תרבות עשירה ורבת שנים. ברליץ מציעים קורס ללימוד השפה הרוסית שבו ניתן לקבל מיומנויות בסיסיות לשיחה ברוסית. בקורס שואפים לסייע לתלמידים לפתח יכולות תקשורת ברוסית שיכולות לסייע בשלל מצבים בחיי היום יום.


תכנית הלימודים


במהלך קורס זה התלמידים מתמקדים בלימוד השפה הרוסית תוך שימת דגש על השפה המדוברת. הם מכירים אוצר מילים נרחב ופרקטי ובוחנים שימוש בביטויים נפוצים אלה במסגרת מצבים יום יומיים משלל סוגים. כמו כן, נלמדות מיומנויות בסיסיות בדקדוק הרוסי למטרת דיוק השיחה.


דרך שלל התרגילים המתקיימים במסגרת הקורס המשתתפים יכולים לפתח שטף בעת השיחה ולחזק את יכולות ההגייה הנכונה ברוסית. כמו כן, הקורס מאפשר לקבל חשיפה ראשונית ליסודות התרבות הרוסית במטרה לרכוש ידע שיכול לתרום להבנת הקשרים בעת השיחה.


מתכונת הלימוד


קורס רוסית מבוסס על תרגול מעשי רב של השיחה בשפה. המשתתפים מתנסים בשיחה בפועל ברוסית כבר מן השיעור הראשון. במהלך השיעורים משולבים קטעי קריאה וכתיבה, תרגילי האזנה, וכן סימולציות ומשחקי תפקידים שבהם מדמים שיחות במצבים שונים.


משתתפי הקורס יכולים לבחור מבין מספר מסלולי לימוד שמציעים בברליץ כדי להתאים את הלימוד למטרותיהם וללוחות הזמנים שלהם. המסלול הקבוצתי כולל למידה בקבוצות קטנות שבהן בין 5 - 7 תלמידים. הלימוד במסגרת זו מאפשרת לתלמידים להתנסות בתרגול מעשי רב ולקבל הדרכה וסיוע אישיים מן המורים.


כמו כן, המעוניינים ללמוד במסלול בו ניתן להתאים את שעות הלימוד לצורכים האישיים יכולים ללמוד בתכנית הפרטנית ללימוד רוסית. התכנית ללימוד אחד על אחד מאפשרת לקבלת סיוע פרטני מן המורים וכן להתאים את התכנים הנלמדים ליעדים האישיים בלימוד השפה וכך להגיע למטרות אלה תוך זמן קצר יחסית. במסלול הפרטני המשתתפים עצמם לוקחים חלק פעיל בשיחה במשך כמחצית מזמן השיעור וכל בונים ביטחון ושטף בעת השיחה.


נוסף על כך, ברליץ מאפשרים לתלמידים לקחת חלק בלימוד ותרגול רוסית מקוון. בלימוד אונליין המשתתפים יכולים לתרגל באמצעות חבילות שיעורים שנלמדים בזמן אמת מול מורה וכן תרגולים שונים בכתב ובעל פה ללימוד עצמי בהתאם לצורכים האישיים.


סגל הוראה


צוות המורים בקורס זה מורכב מדוברי רוסית ברמת שפת אם. מרצים אלה מסייעים לתלמידים לפתח יכולות שיחה ברוסית במהלך הקורס בעזרת שיחות פעילות וחשיפה לאוצר מילים מגוון ופרקטי.


על מוסד הלימוד

 

ברליץ מציעים מגוון רחב של קורסים ללימוד שפות. מוסד זה מתמקד בהקנייה של מיומנויות פרקטיות לשיחה במגוון של מצבים מתוך חיי היום יום. בין הקורסים הנלמדים בברליץ ניתן למצוא קורס איטלקית, קורס צרפתית, קורס ערבית, קורס עברית, קורס גרמנית, קורס ספרדית ועוד מגוון רחב של מסלולי לימוד.


נוסף על כך, מתמחים במוסד זה בקורסים ללימוד השפה האנגלית. תלמידים בברליץ יכולים לקחת חלק במבחר מסלולים, כגון קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית וקורס אנגלית אונליין. קורסי השפות של ברליץ משלבים מגוון של תרגילים פרקטיים לתרגול השפה המדוברת וכן לבניית מיומנויות בסיסיות בכתיבה ובקריאה שיכולים לשמש את התלמידים למגוון של מטרות.

 

תנאי קבלה


קורס רוסית למתחילים יכול להתאים למגוון רחב של תלמידים, גם למי שאין ברשותם רקע או היכרות קודמת עם השפה הרוסית. ברליץ עורכים מבחני מיון לפני תחילת הקורס וכך מחלקים את התלמידים לפי רמת הידע שעמה הם מגיעים. תלמידים ששולטים ברמה מתקדמת יתר בשפה הרוסית יכולים להתאים את רמת הלימוד בעזרת לימוד במסלול הפרטני שמציע מוסד הלימוד.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל הדרישות במהלך הקורס מקבלים תעודת סיום מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור