קורס יפנית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס יפנית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה היפנית - ברליץ


יפן ידועה כמדינה מובילה בעולם העסקי והטכנולוגי וכיום יותר ויותר אנשי עסקים יוזמים שיתופי פעולה עם חברות יפניות. ידע בשפה היפנית יכול לסייע למנף קשרים אלה ולפתוח ערוץ תקשורת יעיל עם עמיתים יפנים. כמו כן, השפה יכולה לסייע להכיר לעומק את התרבות היפנית, האמנות היפנית ועוד מגוון אפיקים בחברה ובתרבות.


קורס יפנית של ברליץ יכול לסייע לתלמידיו לרכוש יסודות ביפנית המדוברת. במהלך הקורס מתוודעים לאוצר מילים שימושי ופרקטי שבו ניתן להשתמש במגוון של מצבים ולשלל מטרות, עסקיות ואישיות כאחד. קורסי יפנית יכולים לפתוח דלת לתרבות היפנית העשירה וכן לעסקים עם יפן ולטיולים ולימודים במדינה זו.


תכנית הלימודים


במהלך קורס יפנית של ברליץ רוכשים מיומנויות תקשורת בעל פה ולומדים לנהל שיחות בשלל נושאים עם דוברי יפנית. כמו כן, הקורס חושף את תלמידיו ליסודות בתרבות היפנית ובמנהגים שלה, כדי לסייע בפיתוח שיחות במגוון מצבים. האופן בו נלמדת השפה במהלך הקורס מדמה את הדרך בה נלמדת השפה היפנית כשפת אם, במטרה לסייע לתלמידים לשוחח בביטחון תוך זמן קצר יחסית.

 


מתכונת הלימוד


ברליץ מאפשרים לתלמידים לבחור בין מסלול פרטני ללימוד יפנית לבין תכנית ללימוד מקוון ללימוד השפה. המסלול הפרטני כולל לימוד אחד על אחד שמשלב שיחות רבות ביפנית עם המורה. הדגש בקורס הפרטי הוא על שיחה פעילה וכמחצית מזמן הדיבור בשיעורים מוקדש לתלמידים. המשתתפים יכולים להתאים את תכני הלימוד לצורכים האישיים או המקצועיים שלהם וללמוד באופן ממוקד נושאים המעניינים אותם.


נוסף על כך, מציעים בברליץ קורס אונליין ללימוד יפנית. המסלול המקוון מאפשר למידה מרחוק תוך השתתפות בשיעורים חיים מול מורים. כמו כן, כולל הקורס אונליין תרגולים ללימוד עצמי בהם משפרים את כישורי הכתיבה והקריאה בסביבת מולטימדיה. בדומה למסלול הפרטני, גם מסלול האונליין מאפשר להתאים את הלמידה לשעות הנוחות לתלמידים ולקצב הלימוד האישי.


סגל הוראה


המורים המלמדים בקורסי היפנית של ברליץ הם דוברי השפה כשפת אם והם מנוסים בלימוד השפה בשלל מסגרות. הם מלווים את התלמידים לאורך הקורסים ומסייעים להם בפיתוח יכולות השיחה ביפנית דרך שלל תרגולים וכן בעזרת מעקב אישי אחרי התקדמותם.

 

על מוסד הלימוד


בברליץ מתקיימים מגוון רחב של קורסים ללימוד שפות זרות מבוקשות. מוסד הלימוד פועל בשיטה ששמה דגש על רכישת אוצר מילים שימושי ויום יומי כדי לאפשר למשתתפים לשוחח בביטחון ובקלות בשפה כבר במהלך הלימוד וגם לאחריו. ברליץ מפעילה שלוחות ברחבי הארץ.


מבין שלל התכניות המתקיימות במוסד זה, נכללים קורס סינית, קורס ספרדית, קורס איטלקית, קורס פורטוגזית, קורס גרמנית, קורס ערבית, קורס עברית, קורס צרפתית ועוד מבחר של הכשרות ללימוד שפות. קורסים אלה מתמקדים בשפה המדוברת ובחלק מן המקרים מקנים כלים בסיסיים וראשוניים ללימוד כתיבה וקריאה בשפה. מוסד הלימוד עורך גם שלל קורסים ללימוד אנגלית, ברמות מתחילים ומתקדמים וכן במסלולים ללימוד אנגלית עסקית שמתאימים למנהלים ולעובדים שנדרשים לשפר את האנגלית למטרות ארגוניות.


תנאי קבלה וקהל היעד


קורס יפנית של ברליץ מתאים למתחילים שאין ברשותם ידע או ניסיון קודם בלימוד השפה. כמו כן, בשל העובדה כי מסלולי הלימוד גמישים ניתן לבנות גם קורסים המותאמים לדוברי יפנית ברמה מתקדמת יותר שברצונם לפתח את אוצר המילים באופן ממוקד עבור מטרות עסקיות או אישיות ספציפיות. לעיתים עורכים במוסד הלימוד מבדקי מיון בסיסיים כדי לבחון את רמת הידע של המשתתפים בשפה.


תעודה


תעודת גמר מטעם ברליץ מוענקת לתלמידים שמשלימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל הדרישות במהלכו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור