ברליץ ירושלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ ירושלים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברליץ ירושלים - ברליץ סניף ירושלים


ברליץ ירושלים עורכים שלל מסלולי לימודי תעודה בתחום לימודי השפות ולימוד האנגלית. הקורסים ללימוד שפות של ברליץ ירושלים פתוחים לתלמידים מרחבי העיר וכן לתושבי יישובים סמוכים שמעוניינים ללמוד סמוך למקום מגוריהם.


במגוון הקורסים שמתקיימים במרכז לימוד זה מקבלים כלים לשיחה, כתיבה וקריאה בשפה הנלמדת. השפות נלמדות במגוון של רמות, החל מרמת מתחילים שמתאימה למי שעושים את הצעדים הראשונים בלימוד שפה חדשה ועד לרמת מתקדמים שמאפשרת ליטוש וריענון הידע הקיים בשפה ותרגול שיחות. כדי להתאים את תהליך הלמידה לצורכים וליעדים שמציבים לעצמם התלמידים, מציעים בברליץ ירושלים מסלולי לימוד שונים לרבות תכניות ללימוד בקבוצה, מסלול פרטני או תכנית פרטנית למחצה. בדרך כלל, ניתן לבחור בין לימוד בשעות הערב לקורסי בוקר וכך להתאים את הלמידה בקורס ללוח הזמנים האישי.


הקורסים מתקיימים בהדרכה של מורים דוברי השפות ברמת שפת אם. התלמידים לומדים עם מספר מורים וכך נחשפים למבטאים, אינטונציות ודרכי ביטוי מגוונות ומשפרים את יכולות השיחה. המורים מבצעים מעקב אחרי ההישגים וההתקדמות של התלמידים ומציעים להם סיוע בהתאם לצורכיהם.


ברליץ ירושלים כתובת טלפון דרכי הגעה

 

ברליץ ירושלים ממוקם בשדרות יצחק רבין 10. הקמפוס ממוקם בקומה הראשונה של מתחם הסינמה סיטי ירושלים, במרכז דימול. מרכז לימוד זה נמצא במרכז העסקים הירושלמי של בורסמת היהלומים, קרבה זו לזירה העסקית יכול לסייע לאנשי עסקים שמעוניינים ללמוד שפה חדשה ושואפים להתאים את הקורסים יחד עם לוח הזמנים הצפוף. הסניף קרוב לתחנת הרכבת והגישה אליו נוחה בתחבורה ציבורית מרחבי העיר.

 

ברליץ ירושלים שעות פתיחה

 

שעות הפתיחה של מרכז ברליץ בירושלים בימי החול בשבוע הן משעות הבוקר ועד הערב. בימי שישי סניף ירושלים פתוח בשעות הבוקר והצהריים המוקדמים. כדי לקבל את הפרטים העדכניים והמדויקים ביותר לגבי שעות הפתיחה של השלוחה, מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.

 

ברליץ אנגלית ירושלים - לימודי אנגלית ברליץ ירושלים

 

בקורסי האנגלית שמתקיימים בברליץ ירושלים שואפים לתת מענה למגוון רחב של מטרות ויעדים ללימוד השפה האנגלית בקרב שלל אוכלוסיות, כגון המעוניינים ללמוד אותה לצורכים אישיים ויום יומיים וכן מי שנדרשים לשפר את האנגלית למטרות עסקיות.

מוסד זה מציע קורסי אנגלית במגוון של רמות ובמתכונות שונות. בין הקורסים שניתן ללמוד בברליץ ירושלים נכללים קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים, קורס אנגלית עסקית ומסלולי לימוד נוספים.

 

קורסי אנגלית בירושלים נפרשים בדרך כלל על פני 14 - 18 מפגשים, השיעורים מתקיימים אחת לשבוע. כדי להתאים ללוח הזמנים של המשתתפים מוסד הלימוד מאפשר לבחור בין קורסי בוקר לקורסי ערב ללימוד שפות. המשתתפים יכולים לבחור בין מתכונת קבוצתית שבה לומדים בקבוצות קטנות שבהן בין 5 - 7 תלמידים בדרך כלל, לבין מסלול פרטני ללימוד אחד על אחד עם מורה. במסלול הפרטני ניתן להתאים את נושאי הלימוד למטרות והיעדים האישיים בלימוד השפה, כגון נסיעה לחו"ל או פגישה עסקית עתידית.

 

הקורסים מתמקדים באנגלית המדוברת ושמים דגש על ניסוח, דקדוק ואוצר מילים באנגלית. המילים והביטויים הנלמדים במהלך הקורסים לקוחים משלל מצבים בחיי היום יום מתוך מטרה להקנות לתלמידים אוצר מילים פרקטי שבו יוכלו להשתמש במגוון של סיטואציות. כדי לסייע לתלמידים לחזק את השליטה באנגלית, הקורסים חושפים את התלמידים לשיחות באנגלית כבר מן השיעור הראשון. כמו כן, הם משתתפים במגוון של סימולציות ומשחקי תפקידים לצורך תרגול שיחה שוטפת באנגלית בשלל מצבים. לצד התרגול בכיתה, הם יכולים גם להמשיך לתרגל את החומר הנלמד בעזרת מערכת הלמידה הממוחשבת שכוללת תרגילים להאזנה, כתיבה וקריאה באנגלית. המערכת זמינה לתלמידים בכל שעות היום וניתן להשתמש בה בכל מקום מן הטלפון הנייד או המחשב.

 

ברליץ ירושלים ערבית

 

בין מגוון הקורסים ללימוד שפות שמתקיימים בברליץ ירושלים ניתן ללמוד גם בקורס ערבית. בקורס זה מתמקדים בשפה הערבית המדוברת. המשתתפים לומדים על מגוון של ביטויים בערבית ומתוכם מתוודעים גם לתרבות ולהיסטוריה הערבית. כדי לסייע לתלמידים לפתח שטף בשיחה, הקורס משלב מגוון של פתגמים וביטויים שימושיים. התלמידים מתרגלים שיחות בפועל כבר מן השיעור הראשון, בהתאם לרמת הידע שלהם. כמו כן, הם לומדים על הטיות של פעלים נפוצים ועל זמן העבר כדי לדייק את השימוש בשפה.

 

קורס ערבית מתקיים בכמה מתכונות. ניתן לבחור בקורס קבוצתי שבו לומדים יחד עם קבוצת לומדים קטנה, שבה כולם נמצאים באותה רמת לימוד. הלימוד הקבוצתי כולל מגוון של תרגילים בקבוצה לחיזוק השליטה בשפה. כמו כן, תלמידים שמעוניינים בכך יכולים ללמוד במסגרת פרטנית או פרטנית למחצה ללימוד ערבית. המסלול הפרטני יכול להתאים במיוחד למי שמעוניינים לפתח מיומנויות שיחה ממוקדות למטרה מסוימת כגון הכנה לראיון עבודה או לפגישה עם עמיתים, הכנה למבחן או מטרות נוספות.


ברליץ ירושלים צרפתית

 

בקורס הצרפתית של ברליץ ירושלים שואפים לסייע לתלמידים לשוחח בצרפתית החל מהשיעור הראשון, דרך הקניה של אוצר מילים פרקטי ויום יומי. התלמידים מתחילים בהיכרות עם מילים בסיסיות בצרפתית וממשיכים בלימוד אוצר מילים עשיר ומגוון תוך עלייה ברמת הקושי, תוך שימת דגש על הגייה נכונה בצרפתית כדי לסייע בחיזוק הביטחון בעת השיחה. כדי לחזק את שליטתם בשפה ואת השטף בשיחה, הקורס כולל מגוון של תרגילים מעשיים כגון שיחות בכיתה, סימולציות שיחה, תרגילי האזנה ועוד. כמו כן, התלמידים יכולים להמשיך לתרגל את החומר הנלמד דרך עזרים וטכנולוגיות למידה. לרשותם עומדת אפליקציית הלימוד של ברליץ שבה ניתן לחזור על אוצר המילים הנלמד ולפתור שלל תרגילים לתרגול השפה.

 

למי שאין ברשותם היכרות קודמת בשפה הצרפתית, מציעים בברליץ קורס צרפתית למתחילים. לדוברי השפה שברצונם לחזק את השליטה ולהרחיב את אוצר המילים ישנה אפשרות לקחת חלק בקורסים מתקדמים יותר. קבוצות הלימוד מורכבות מתלמידים באותה רמת שליטה כדי לסייע ללימוד הדדי. תלמידים המעוניינים במסלול מותאם אישית יכולים ללמוד בתכנית פרטנית. במסלול זה המורה מתאם עם התלמיד או התלמידה את מטרות הלימוד וקובע את קצב הלמידה כדי להתאים ללוח הזמנים. בדומה למסלול הקבוצתי, גם בתכנית האישית נכללות שיחות מעשיות רבות בצרפתית.

 

קורסים נוספים בברליץ ירושלים


ברליץ ירושלים מציעים מגוון רחב של קורסים נוספים ללימוד שפות. קורסים אלה מתמקדים בשפות מבוקשות משלל מדינות ברחבי העולם, שאותן דוברים מיליוני אנשים. בין השפות הללו ניתן למצוא שפות מאירופה, שפות ממזרח אסיה, שפות סקנדינביות ועוד מגוון של שפות. מרבית הקורסים הללו נערכים באופן קבוצתי או פרטני, בהתאם לבחירה ולצורכים של המשתתפים. כמו כן, ברבים מן הקורסים ישנה גם אפשרות ללימוד שפות אונליין. אפשרות זו כוללת לימוד מקוון עם מורה בשידור חי וכן תרגולים אינטרנטיים שאותם יכולים התלמידים להשלים בהתאם ללוח הזמנים שלהם.


בין מסלולי הלימוד הללו נכללים גם:

 

 • קורס עברית
 • קורס גרמנית
 • קורס טורקית
 • קורס הולנדית
 • קורס ספרדית
 • קורס איטלקית
 • קורס קוריאנית
 • קורס פורטוגזית   
 • קורס יפנית
 • קורס סינית
 • קורס יידיש
 • קורס יוונית
 • קורס רוסית
 • קורס פרסית
 • קורס שוודית   
 • ועוד

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור