ברליץ באר שבע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ באר שבע.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברליץ באר שבע - בית ספר ברליץ באר שבע


לברליץ שלוחות רבות בפרישה ארצית, באזור הדרום פועלת ברליץ באר שבע. מוסד זה מציע מגוון של קורסים ללימוד שפות לתושבי באר שבע שברצונם ללמוד שפה חדשה או לשפר את השליטה בשפה קיימת. הקורסים יכולים להתאים גם למתגוררים ביישובים נוספים באזור הדרום, כגון שדרות, נתיבות, רהט ועומר אשר מעוניינים ללמוד שפות סמוך למקום מגוריהם.


מוסד הלימוד מתמקד בהוראת שלל שפות זרות מבוקשות וכן בלימוד השפה האנגלית ברמות שונות. השלוחה עורכת קורסים קבוצתיים או אישיים שמותאמים למגוון של רמות שליטה בשפה. ניתן ללמוד בקורסים למתחילים שמתאימים גם לבעלי היכרות מועטה עם השפה, במסלולים למתקדמים שמיועדים לדוברי השפה שברצונם לשכלל את הידע שברשותם, וכן בקורסים מותאמים אישית. בתחילת הלימודים במוסד זה התלמידים מקבלים ייעוץ כדי לאבחן את רמת השליטה שלהם בשפה ולאתר את המטרות והיעדים האישיים בלימוד.


צוות המורים בברליץ כולל דוברי השפות השונות ברמת שפת אם. המורים הם מנוסים בהוראת השפות הללו והם משתמשים בידע ובניסיון האישי שלהם בשפה הנלמדת כדי לסייע לתלמידים במהלך הקורס. המורים מבצעים מעקב אחרי ההתקדמות האישית של התלמידים ומסייעים להם באופן המותאם אישית לצורכיהם כדי להדריך אותם בדרך להשגת היעדים והמטרות בקורס.


שיטת ברליץ


שיטת הלימוד של ברליץ מתמקדת ברכישת שליטה ושטף בשפה המדוברת באופן בו נרכשת שפה טבעית אצל דובריה כשפת אם. התלמידים מדברים בשפה הנלמדת כבר מהשיעור הראשון ושמים דגש על פיתוח הגייה נכונה ושיחה קולחת. השיעורים משלבים תרגילים פרקטיים שבהם המשתתפים לוקחים חלק פעיל בשיחות רבות בהתאם לרמת הלימוד שלהם. מטרת שיטה זו היא לפתח ביטחון אצל התלמידים בשיחה ולאפשר להם לשוחח על שלל נושאים במצבים מחיי היום יום.


ברליץ באר שבע טלפון כתובת דרכי הגעה

 

שלוחת ברליץ בבאר שבע ממוקמת ברחוב התקווה 4. הסניף נמצא בקניון קריית הממשלה החדש, באזור העסקים של באר שבע. הגישה לסניף נוחה בתחבורה הציבורית ממקומות שונים בעיר וגם מיישובים סמוכים.

 

שעות פתיחה ברליץ באר שבע

 

סניף באר שבע של ברליץ פתוח לקהל התלמידים בימי השבוע משעות הבוקר ועד הערב, וכמו כן בימי שישי בבקרים. מומלץ לפנות ישירות אל השלוחה כדי לקבל את הפרטים המדויקים והעדכניים בנוגע לשעות הפתיחה והקבלה.


ברליץ באר שבע קורסים


הקוריסם הנלמדים בברליץ מאפשרים ללמוד אוצר מילים פרקטי ולפתח שטף וביטחון בשיחה. נלמדים בהם גם יסודות בקריאה ובכתיבה, שמותאמים לאוצר המילים בעל פה שנלמד במהלך השיעורים. המפגשים מתקיימים לרוב אחת לשבוע, אולם קיימים גם קורסים פרטניים שניתן להתאים ללוח הזמנים האישי. בין הקורסים הנלמדים בברליץ מתקיימים המסלולים הבאים:

 

 

 • השפה האנגלית - ברליץ עורכת שלל קורסים ללימוד השפה האנגלית. מרביתם נפרשים על פני 14 - 18 שיעורים והם מתקיימים במספר רמות לימוד. ניתן ללמוד בקורס אנגלית למתחילים שמיועד גם למי שאין ברשותם ידע קודם באנגלית וברצונם לרכוש את יסודות האנגלית המדוברת; וכן בקורס אנגלית למתקדמים שבו ניתן לשכלל ולשפר את האנגלית. בין הקורסים למתקדמים נכלל גם קורס אנגלית עסקית שבו ניתן לרכוש אוצר מילים פרקטי ושימושי למצבים מן העולם הארגוני. ניתן ללמוד אנגלית באופן קבוצתי או במסלול אישי ובו ישנה אפשרות להתאים את הנושאים הנלמדים ואת קצב הלמידה לצורכים האישיים.

 

 • קורס צרפתית - במהלך קורס צרפתית המשתתפים לומדים לשוחח בשטף בשפה ומתרגלים את השימוש בה כבר מהשיעור הראשון. הקורסים יכולים להתאים למגוון של רמות שליטה בשפה, ממתחילים ועד למתקדמים. ברליץ משלבת מגוון של עזרי למידה בקורס, כגון אפליקציה ומערכת לימוד אינטרנטית.

 

 • קורס ספרדית - תלמידי קורס ספרדית מכירים אוצר מילים שימושי שאותו הם יכולים ליישם במגוון של סיטואציות ביום יום. הקורס יכול להתאים למעוניינים לטייל בספרד ובמדינות נוספות דוברות ספרדית וכן לאנשי עסקים שנדרשים להרחיב את הידע בספרדית למטרות ארגוניות, כגון ישיבות ושיתופי פעולה עם חברות בחו"ל.

 

 • קורס גרמנית - משתתפים בקורס גרמנית של ברליץ מכירים אוצר מילים ודקדוק בסיסי לצורך פיתוח יכולות שיחה לשלל מצבים. הקורס מתאים גם למי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה הגרמנית שכן ברליץ מציעים קורס ברמת מתחילים.

 

 • קורס רוסית - קורס רוסית מאפשר ללמוד מגוון ביטויים שימושיים ולהכיר גם עקרונות בדקדוק הרוסי. בעזרת המורים, שהם דוברי השפה ברמת שפת אם, הם לומדים לנהל שלל שיחות ברוסית לצורכים אישיים או מקצועיים.

 

 • קורס ערבית - קורס ערבית שנערך בברליץ מתמקד בערבית מדוברת. המשתתפים מתרגלים שיחה בערבית כבר מן השיעור הראשון תוך היכרות עם ביטויים שימושיים ואף פתגמים בערבית בהתאם לרמת הלימוד. בקורס נלמדים גם הזמנים בערבית והטייה של פעלים לצורך הקניית יכולות שיחה נכונה.

 

 • קורס איטלקית - קורסי איטלקית שמתקיימים בברליץ נערכים ברמות שונות, נערך גם קורס למתחילים שבו יכולים ללמוד מי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה האיטלקית. הקורס יכול להתאים לעובדים שנדרשים להוביל שיתופי פעולה עם חברות באיטליה, למטיילים במדינות דוברות איטלקית, לסטודנטים שמתחילים ללמוד באיטליה ולעוד מגוון רחב של אוכלוסיות.

 

 • קורס פורטוגזית - הקורס מאפשר להיחשף לעושר ולגיוון הרב של השפה הפורטוגזית ולפתח יכולות שיחה בשלל מצבים. במהלך הקורס מתנסים בניהול מגוון של שיחות בקבוצה וכן באופן אישי עם המורה. המורים עוקבים אחרי ההתקדמות האישית של התלמידים ומכוונים אותם לעבר השגת המטרות האישיות שלהם בלימוד השפה.

 

 • קורס סינית - קורס סינית יכול להתאים הן למטיילים והן לאנשי עסקים שברצונם לרכוש שליטה בסינית עסקית למטרות שונות, כגון שיתופי פעולה עם ארגונים בסין או פגישות עם עמיתים סיניים. הקורס מתמקד בניב הנפוץ סינית מנדרינית ובמהלכו מכירים ביטויים שימושיים וגם מתוודעים לתרבות ולמנהגים סיניים.

 

 • קורס יפנית - תלמידים בקורס יפנית יכולים ללמוד שלל ביטויים בסיסיים ושימושיים בשפה היפנית. בעזרת המורים הם לומדים לפתח שיחות על שלל נושאים מחיי היום יום ובונים את הביטחון והשטף בעת השיחה. ניתן למצוא קורסים קבוצתיים לצד מסלולים פרטניים ואף תכנית ללימוד אונליין של השפה היפנית.

 

 • קורס עברית - המעוניינים לשפר את השליטה בשפה העברית יכולים ללמוד בקורס העברית של ברליץ, אשר מתאים גם לעולים ותיקים וחדשים שמעוניינים ללמוד את השפה לראשונה. הקורס משלב מגוון של תרגילים לתרגול השיחה בעברית.

 

 • קורס יידיש - המעוניינים ללמוד את השפה לשלל מטרות יכולים למצוא קורס יידיש בברליץ. הקורס מאפשר לשוחח ביידיש עם מורים מנוסים בלימוד שפה זו וכך לרכוש ביטחון וידע רב. הקורס חושף את התלמידים גם לתרבות היידיש ולהתפתחות השפה לאורך הדורות עד ימינו.


כמו כן, ברליץ עורכים עוד מגוון של קורסים ללימוד שפות נוספות. מריבת הקורסים הללו מתקיימים באופן אישי או קבוצתי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור