קורס תאילנדית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס תאילנדית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה התאילנדית בברליץ - קורס תאית

 

תאילנד היא אחד היעדים התיירותיים הפופולריים בקרב ישראלים, אולם המדינה מהווה גם מרכז מסחר ועסקים מול ישראל ומדינות אחרות בעולם, בעיקר בתחום הייבוא והייצוא. השפה המדוברת במדינה ידועה בשם תאית או תאילנדית והיא נחשבת לייחודית מבחינה דקדוק, מבנה והגייה, מה שמביא לא מעט תיירים ואנשי עסקים ללמוד אותה במסגרת קורסים כדי להעמיק את יכולות הביטוי בעל פה. בברליץ ניתן לקחת חלק בקורס תאילנדית ובו להכיר מגוון רחב של ביטויים שימושיים שניתן ליישם בשיחות אישיות ועסקיות.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתחילים מהיכרות בסיסית עם מבנה השפה וממשיכים בלימוד אוצר מילים פרקטי. הם מתרגלים את השימוש באוצר המילים במסגרת שלל מצבים יום יומיים תוך חיזוק יכולות ההגיה הייחודיות בשפה התאית. דרך לימוד ביטויים ומשפטים נפוצים הם גם מכירים יסודות בתרבות התאילנדית ובתולדותיה של תאילנד.


מתכונת הלימוד


קורס תאית מתקיים במסלול נוח לשילוב עם עבודה, ברליץ מאפשרים לתלמידיהם לבחור במסלול המותאם לצורכיהם בשעות הבוקר או במסגרת קורס ערב. כמו כן, ישנה אפשרות לבחור בין לימודים בתכנית קבוצתית לבין תכנית פרטנית ללימוד השפה התאילנדית. במסלול הפרטני מתקיימים לימודים אחד על אחד עם מורה, באופן המותאם ללוח הזמנים של התלמידים וליעדים שלהם בלימוד. במסלול הקבוצתי מתקיימות שלל שיחות בכיתה לצד תרגילים בהאזנה וקריאה. הכיתות במסלול זה כוללות בדרך כלל בין 5 - 7 תלמידים במטרה לאפשר קבלת יחס וסיוע אישי מן המורים ולסייע לכל התלמידים לשוחח באופן פעיל בשיעורים.


נוסף על כך, התלמידים יכולים לתרגל את החומר הנלמד בין המפגשים בעזרת מערכת מולטימדיה שמציע מוסד הלימוד. באמצעות אתר הקורס ואפליקציית לימוד באפשרותם לפתור שלל תרגילים להטמעת אוצר המילים ולחזרה על הנושאים הנלמדים מדי שיעור. חומרים אלה זמינים לתלמידים בכל שעות היום. ברליץ מאפשרים גם לימוד אינטרנטי של השפה, במסגרת קורס אונליין. הקורס משלב הרצאות בשידור חי מול מורה וכן תרגילים לשיפור מיומנויות השיחה וההאזנה בתאית.


סגל הוראה


המורים בקורס הם מנוסים בלימוד שפות והם דוברי השפה התאית ברמת שפת אם. הם חושפים את תלמידיהם לשפה כבר מתחילת הקורס וכך מאפשרים להם לבנות ביטחון ולשוחח באופן קולח.


על מוסד הלימוד


בברליץ מאמינים כי הדרך היעילה ללימוד שפות היא חשיפה לשפה הנלמדת באופן המדמה רכישה טבעית שלה. משום כך, במגוון הקורסים שנלמדים במוסד זה מושם הדגש על השפה בעל פה. דרך אוצר המילים לשיחה הנלמד בכל שיעור התלמידים גם לומדים עקרונות בכתיבה ובקריאה. השיעורים מתמקדים בפיתוח של כישורי שיחה קולחת במגוון נושאים שימושיים לסיטואציות בחיי היום יום.


מוסד הלימוד עורך תכניות רבות ללימוד אנגלית ובמקביל קורסים ללימוד שפות זרות מרחבי העולם, בהן שפות ממזרח אסיה, שפות סקנדינביות, שפות אירופיות ועוד. בין הקורסים המתקיימים בברליץ נכללים קורס יפנית, קורס סינית, קורס קוריאנית, קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית עסקית, קורס עברית, קורס צרפתית, קורס ספרדית ועוד מבחר של תכניות לימוד.


תנאי קבלה


ברליץ מציעים קורסים ללימוד תאית ברמות שונות, שיכולות להתאים למגוון של אוכלוסיות. כיתות הלימוד בנויות בהתאם לרמות לימוד וכל התלמידים בהן נמצאים באותה רמת שליטה בשפה. הקורס למתחילים מיועד גם למי שאין ברשותם ידע קודם בשפה זו. הוא יכול להתאים למטיילים ולאנשי עסקים שמעוניינים לפתח יכולות שיחה לצורכים מקצועיים ואישיים וכן למי שעומדים בפני מעבר למדינה.


מי שהם דוברי השפה התאילנדית שברצונם לשפר את השליטה בשפה או להרחיב את אוצר המילים יכולים גם הם ללמוד בברליץ, במסגרת הקורסים המתקדמים יותר שמתקיימים במוסד הלימוד. כמו כן, במסגרת המסלול הפרטני ניתן להתאים את רמות הלימוד ומטרות הלמידה לצורכים האישיים של המשתתפים.


תעודה


ברליץ מעניקים תעודת גמר לתלמידים שמשלימים את הקורס ועומדים בכל הדרישות במסגרתו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור