קורס איטלקית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס איטלקית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה האיטלקית בברליץ


איטלקית נחשבת היום לאחת מ - 5 השפות הנלמדות בעולם כולו. ישנם יתרונות רבים ללימוד השפה, בהם ההזדמנויות העסקיות הרבות שידע באיטלקית פותח בפני הדוברים, עקב מרכזיותה של הכלכלה האיטלקית בשוק האירופי והגלובלי. נוסף על כך, ידע בשפה זו יכול לסייע לישראלים שנוסעים ללימודים באיטליה ומעוניינים לשפר את סיכויי קבלתם.


המעוניינים לרכוש ידע שימושי בשפה ולפתח את הביטחון בעת השיחה יכולים ללמוד בקורס האיטלקית שמתקיים בברליץ. הקורס יכול לשמש מגוון רחב של אוכלוסיות, החל מאנשי עסקים שברצונם לפתח הזדמנויות עסקיות חדשות ועד לתיירים שמעוניינים לטייל באיטליה.


תכנית הלימודים


במהלך קורס השפה האיטלקית מתמקדים בשפה המדוברת תוך היכרות עם אוצר מילים שימושי שניתן ליישם במגוון מצבים בחיי היום יום ועם ביטויים פופולריים רבים. כמו כן, המשתתפים לומדים על יסודות בכללי הדיקדוק באיטלקית. תכנית זו מאפשרת גם היכרות ראשונית עם התרבות האיטלקית כפי שזו באה לידי ביטוי בשפה. בעזרת מכלול הכלים הנלמדים במהלך הקורס התלמידים יכולים לבנות את הביטחון העצמי בעת השיחה באיטלקית.


מתכונת הלימוד


בברליץ שואפים לסייע לתלמידים להתאים את הלימוד לצורכים האישיים. המשתתפים יכולים לבחור בין קורסים בקבוצות לבין לימוד פרטני. הקורסים הקבוצתיים מתקיימים בקבוצות קטנות שבהן לומדים יחד בין חמישה לשבעה תלמידים, הקבוצות מחולקות לפי רמת הידע הקודם של התלמידים באיטלקית. מסגרת לימוד זו כוללת מגוון של שיחות בקבוצה וכן סיוע אישי מצד המורים.


באפשרות התלמידים לבחור גם במסלול אחד על אחד. מסגרת זו יכולה להתאים למגוון סוגי תלמידים והיא מאפשרת לימוד ממוקד והתאמה של זמני הלימוד ללוח הזמנים האישי. כמחצית מזמן הדיבור בשיעורים הפרטניים מוקדש לתלמידים וכך הם יכולים לתרגל את מיומנויות השיחה באופן מואץ ובהתאם לנושאים חשובים להם.


במהלך הקורסים, המשתתפים לוקחים חלק בשלל משחקי תפקידים, תרגילי האזנה וקריאה וכן בתרגילי כתיבה. כלים אלה מדמים שיחה במצבים אמיתיים ותפקידם לחזק את השליטה בשפה. כמו כן, הם יכולים לתרגל את החומר הנלמדת במערכת לימוד מקוונת שמאפשרת לימוד דרך המחשב בהתאם ללוח הזמנים האישי. מערכת זו כוללת תרגילים בקריאה, כתיבה והגייה באיטלקית בשלל נושאים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שבהם מתמקדים התלמידים במהלך קורס איטלקית בברליץ -

 

  • אוצר מילים
  • הבעה בעל פה
  • התרבות האיטלקית
  • ביטחון בעת השיחה
  • שימוש בדקדוק איטלקי
  • ביטויים פופולריים באיטלקית   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ברליץ עורכים מגוון של קורסים ללימוד שפות. הקורסים שמים דגש על חיזוק יכולות השיחה והביטוי בעל פה והם נלמדים בשיטה המדמה את האופן בו נרכשת שפת אם. המורים בקורסים הם דוברי השפות ברמת שפת אם והם מסייעים לתלמידים במהלך לימודיהם ומדריכים אותם בדרך להגעה ליעדים ולמטרות שלהם בלימוד השפה.


בין הקורסים שנערכים בברליץ נכללים קורס צרפתית, קורס גרמנית, קורס ספרדית, קורס ערבית, קורס רוסית, קורס סינית, קורס יפנית ומסלולים נוספים. כמו כן, מתקיימות תכניות רבות ללימוד השפה האנגלית, בהן קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית אונליין. הקורסים ללימוד אנגלית מתקיימים ברמות שונות במטרה להתאים לצורכי הלומדים ולרמת השליטה הקודמת שלהם בשפה.


תנאי קבלה


אין צורך בידע קודם בשפה האיטלקית כדי להתקבל לקורס האיטלקית המתקיים בברליץ. מוסד הלימוד מתאים את קבוצות הלימוד לרמת המשתתפים כדי לסייע להם לרכוש את השפה בקצב המותאם לרמתם. לימוד ברמת מתחילים יכול להתאים במיוחד למי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה, כמו כן פועלת קבוצה ברמת מתקדמים שבה יכולים ללמוד מי שמכירים ברמה בסיסית את השפה האיטלקית וברצונם לשפר את יכולות הדיבור ולהרחיב את אוצר המילים.


תעודה


בסיום הקורס מוענקת לתלמידים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות תעודת סיום מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור