קורס פרסית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס פרסית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הפרסית בברליץ


לימוד השפה הפרסית מבוקש היום בקרב מגוון של קהלים. ידע בפרסית נדרש היום לא רק לצורכי מודיעין ולמטרות ביטחוניות, אלא גם לחוקרים שמתמקדים בתרבות האיראנית ואף לאנשי עסקים. זוהי שפה ייחודית מאוד שעל אף הדמיון שלה לערבית כוללת הגייה מיוחדת ששונה מאוד מן הערבית ומשפות אחרות.


המעוניינים ללמוד את השפה הפרסית יכולים לקחת חלק בקורס הפרסית שנערך בברליץ. קורס זה יכול להתאים גם למתחילים שאין להם ידע קודם בשימוש בשפה. הוא מיועד למגוון של קהלי יעד ומאפשר ללמוד אוצר מילים פרקטי בעזרתו ניתן לפתח שיחה קולחת בפרסית לשלל מטרות.

 

תכנית הלימודים


תלמידים בקורס זה מכירים את השפה הפרסית ומתוודעים לביטויים שימושיים בשפה המדוברת. נלמד אוצר מילים פרקטי שבו ניתן להשתמש במגוון של סיטואציות בחיי היום יום. הקורס גם מאפשר לרכוש יסודות בדקדוק ובהגייה נכונה בפרסית. לאורך ההכשרה מתוודעים גם לעקרונות מן התרבות הפרסית העשירה כפי שאלה משתקפים בשפה, בביטויים ובפתגמים שלה.


מתכונת הלימוד


משתתפים המעוניינים בקורס פרסית יכולים במרבית המקרים לבחור בין מסלול קבוצתי למסלול פרטני. התכנית הקבוצתית מחולקת בהתאם לרמת הלימוד והשליטה הקודמת של התלמידים, כדי לבנות קצב יעיל לרכישת השפה. בתכנית זו משולבים שלל תרגולים מעשיים לרבות משחקים וסימולציות שמדמים מצבי שיחה יומיומיים. בברליץ סבורים כי לימוד שפה יעיל הוא כזה המשלב שיחה פעילה לכל אורך הלימוד וכך הקורסים כוללים שיחה בעל פה בפרסית כבר מן השיעור הראשון.


בתכנית הפרטנית ניתן ללמוד אחד על אחד עם מורה ולהתאים את קצב הלימוד לצורכים האישיים. התלמידים במסלול הפרטני יכולים גם להתאים את נושאי הלימוד לתחומי העניין שלהם או למטרות המקצועיות והאישיות שבגינן הם לומדים את השפה. גם במסלול הפרטני התלמידים לוקחים חלק בשיחות פעילות רבות עם המורה.


התלמידים בתכניות השונות יכולים לתרגל בין השיעורים בעזרת מערכת הלימוד המקוונת וכך להעשיר את אוצר המילים ולשפר את ההגייה. תרגילים אלה ניתן לבצע מכל מקום ובהתאם ללוח הזמנים האישי דרך הסמארטפון או המחשב.

 

סגל הוראה


המורים בקורסים השונים בברליץ הם דוברי השפות הנלמדות ברמת שפת אם. בעזרת הידע שברשותם הם חושפים את התלמידים לשפה המדוברת באופן פעיל ומסייעים ברכישתה. הם גם עוקבים אחרי ההתקדמות של המשתתפים ומסייעים להם בהתמודדות עם בעיות שונות לאורך הלמידה.


על מוסד הלימוד


מגוון של קורסי שפות נוספים נלמדים בברליץ, הם מתקיימים ברמת מתחילים ומתקדמים ומאפשרים להכיר מגוון של שפות מרחבי העולם, כגון שפות אסייתיות, שפות סקנדינביות, שפות אירופיות ועוד. בין הקורסים שניתן למצוא בברליץ אפשר למנות קורס ערבית, קורס טורקית, קורס פורטוגזית, קורס ספרדית, קורס יידיש, קורס איטלקית, קורס רוסית, קורס סינית ועוד מבחר של תכניות.


נוסף על כך, בברליץ ניתן ללמוד אנגלית ברמות שונות. הקורסים שמים דגש על פיתוח מיומנויות שיחה בשפה האנגלית ובמהלכם ניתן לחזק את השליטה באנגלית המדוברת ובמקביל לפתח מיומנויות שמיעה, כתיבה וקריאה באנגלית. מתקיימים קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית למתקדמים ומסלולים נוספים. ישנה גם אפשרות ללימוד אנגלית באופן מקוון בעזרת מערכת למידה אונליין.


תנאי קבלה וקהל יעד


הקורס יכול להתאים למגוון של אוכלוסיות והוא מיועד לבעלי שליטה ברמות שונות בשפה הפרסית, בהם גם המעוניינים בקורס פרסית למתחילים שאין ברשותם ידע קודם בשפה זו. כיתות הלימוד מחולקות בהתאם לרמת הלומדים. לרוב נערכים מבדקי ידע בסיסיים לפני תחילת ההכשרה במטרה למיין את המועמדים לקבוצות לימוד בהתאם לרמתם.


תעודה


ברליץ מעניקים לתעודה גמר למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל המטלות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור