קורס יוונית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס יוונית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה היוונית בברליץ


המעוניינים להכיר לעומק את השפה היוונית והתרבות העשירה שמלווה אליה יכולים ללמוד בקורס יוונית שמתקיים בברליץ. מוסד לימוד זה מתמקד בשפה המדוברת והוא דוגל בשיטה שמאפשרת לתלמידים לפתח שטף בשיחה ולדבר בביטחון בשלל מצבים בחיי היום יום.


הקורס יכול להתאים למגוון של קהלים ולמעוניינים ללמוד את השפה למבחר מטרות, מאנשי עסקים שנדרשים להרחיב את הידע ביוונית לצורך שיתופי פעולה עסקיים ועבודה מול עמיתים בחו"ל, דרך תיירים ומטיילים שמעוניינים להכיר ביטויים שימושיים לשהותם בחו"ל ועד ליוצאי הקהילה היוונית שברצונם להכיר מקרוב את השורשים.


תכנית הלימודים


מטרתו של קורס יוונית בברליץ היא לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות שיחה שוטפת בשפה היוונית, תוך היכרות עם מגוון של ביטויים שימושיים. במהלך הקורס לומדים אוצר מילים פרקטי לשימוש במצבים רבים בחיי היום יום וכן מכירים את ההגייה והדקדוק ביוונית כדי לפתח שיחה קולחת ונכונה. הם נחשפים גם ליסודות בתרבות היוונית ולעקרונות בהיסטוריה של יוון דרך לימוד אוצר המילים.

 

 

מתכונת הלימוד


קורס יוונית מתקיים במספר מתכונות כדי לאפשר למשתתפים להתאים את לוח הזמנים וקצב הלמידה לצורכיהם. ניתן ללמוד במסלול קבוצתי שבו השיעורים כוללים בין 5 - 7 תלמידים. מסגרת לימוד זו כוללת שיחות פעילות רבות בקבוצה וכן תרגילים כגון סימולציות ומשחקי תפקידים שבהם ניתן לתרגל בפועל שיחות ביוונית. הקורס הקבוצתי לרוב נפרש על פני מספר חודשים ומתקיים במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה. המורים משוחחים עם התלמידים בעיקר בשפה היוונית, בהתאם לרמתם, כדי לאפשר להם להיחשף לשמיעת השפה ככל שניתן.


המעוניינים במסלול אחד עם אחד יכולים למצוא גם תכניות ללימוד פרטני במוסד זה. קורסים אלה ניתנים להתאמה ללוח הזמנים האישי וגם הנושאים הנלמדים בהם יכולים להיות מותאמים לתחומי העניין ולמטרות של הלומדים כדי לסייע להם להגיע במהירות אל היעד שהציבו לעצמם.


בלית מאפשרים גם למידה מקוונת של שפות. המשתתפים מקבלים גישה למערכת לימוד מקוונת שכוללת שיעורים חיים מול מורה ותרגולים שונים. הם יכולים לתרגל את אוצר המילים גם בעזרת אפליקציות ואתר האינטרנט שכולל משחקים ולומדות שונות.


סגל הוראה


מורי קורס היוונית של ברליץ הם דוברי השפה ברמת שפת אם. הם בעלי ניסיון בהוראת השפה במסגרות מגוונות ומנוסים בהדרכתה בקרב קהלים שונים.


על מוסד הלימוד


בברליץ נערכים קורסים רבים ללימוד שפות מבוקשות, קורסים אלה שמים דגש על פיתוח ביטחון ושטף בשיחה בעל פה. המשתפים בקורסים השונים לומדים לשוחח בעזרת כלים שמדמים רכישת שפה טבעית כשפת אם. השיעורים משלבים שיחות פעילות ותרגילים מעשיים רבים כדי לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות שיחה במגוון של מצבים.


בין הקורסים שניתן לקחת בהם חלק בברליץ ניתן למצוא קורס גרמנית, קורס ערבית, קורס רוסית, קורס פורטוגזית, קורס צרפתית, קורס סינית, קורס איטלקית, קורס יפנית, קורס ספרדית ועוד. המעוניינים לשפר את השליטה בשפה האנגלית יכולים ללמוד בקורסים מגוונים שנלמדים אף הם במוסד זה. ברליץ מציעים קורס אנגלית למתחילים שבו ניתן לרכוש יסודות בשיחה באנגלית, וכן קורס אנגלית עסקית שבו ניתן לפתח אוצר מילים שימושי לעולם הארגוני ולשיתופי פעולה עסקיים בחו"ל. לברליץ שלוחות בפרישה ארצית, מצפון ועד דרום.


תנאי קבלה


ברליץ מאפשרים לתלמידיהם ללמוד בהתאם לרמת הידע הקודם והשליטה בשפה. הם מחלקים את קבוצות הלימוד בהתאם לרמות הללו וכך מתקיימים קורס למתחילים וקורסים למתקדמים במקרה הצורך. קורס המתחילים יכול להתאים גם למי שאין ברשותם כל ידע קודם ביוונית ומעוניינים לרכוש יסודות בשפה. לעיתים מתקיימים מבחני מיון בסיסיים במטרה למיין את המשתתפים לפי רמות הידע בשפה.


תעודה

 

ברליץ מעניקים תעודת גמר למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם במהלך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור