קורס צרפתית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס צרפתית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הצרפתית בברליץ - Berlitz


המעוניינים להכיר את אחת השפות הפופולריות בעולם, שאותה דוברים כיום למעלה מ - 200 מיליון אנשים בשלל מדינות, יכולים ללמוד בקורס צרפתית שמתקיים בברליץ. קורס זה מתמקד בשפה המדוברת ומאפשר לתלמידיו להכיר אוצר מילים שימושי בעזרתו יוכלו לקדם מטרות עסקיות ואישיות מגוונות. הקורס מסייע לפתח ביטחון ושטף בעת השיחה ובעזרתו ניתן לרכוש ידע בצרפתית לשלל מטרות, כגון שימוש עסקי בשפה, שימוש בצרפתית למטרות טיול וכן מטרות נוספות בחיי היום יום.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס זה רוכשים מיומנויות שיחה בשפה הצרפתית ומקבלים כלים שיכולים לסייע להם לשוחח בה בביטחון ובשטף. במהלך הקורס מפתחים את אוצר המילים בצרפתית ובמקביל עובדים על כללי ההגייה הנכונה והשימוש התקין במילים שונות. הם מתמקדים בשלל מצבים מחיי היום יום וממקדים את אוצר המילים בתחומים שימושיים אלה.


הקורס מתמקד בלימוד צרפתית באופן בו היא נלמדת כשפת אם. המשתתפים מכירים מושגים שימושיים ויום יומיים ולומדים לשלב אותם בביטחון ובאופן שוטף בשיחות טבעיות. נוסף על כך, הקורס חושף את תלמידיו ליסודות בתרבות הצרפתית, מה שיכול לסייע להם בעת ניהול שיחות במצבים שונים בקונטקסט תקין ויעיל, בעולם העסקי או בחיי היום יום.

 


מתכונת הלימוד


קורס צרפתית נפרש על פני כמה חודשים, בהתאם למסלול בו בוחרים התלמידים. ניתן ללמוד באופן קבוצתי, או לחלופין לקחת חלק בקורס אחד על אחד ללימוד צרפתית. הקורס הקבוצתי נערך בקבוצות קטנות של כ - 7 תלמידים, כדי לאפשר לתלמידים לתרגל בפועל את השימוש בשפה ולקבל יחס אישי מן המורים. התכנית האישית מאפשרת תשומת לב פרטנית לצורכים של הלומדים, אשר מתנסים בדיבור בחלק נכבד מן המפגשים עם המורה. מסלול פרטי זה ניתן להתאים לצורכים וליעדים האישיים של הלומדים וכמו כן ניתן להתאים את שעות הלימוד ללוח הזמנים האישי. כמו כן, החברה מאפשרת ללמוד צרפתית באופן מקוון, במסגרת קורסים אונליין.


השיעורים בקורס צרפתית שמים דגש על תרגול פעיל של השיחה כבר מהשיעור הראשון. המשתתפים לוקחים חלק בשיחות רבות עם המורים אשר מותאמות לרמתם ולצורכים שלהם. השיעורים משלבים משחקי תפקידים, סימולציות של שיחות ותרגולים רבים נוספים שיכולים לסייע לחזק את השליטה והשטף בשימוש בשפה. כמו כן, התלמידים יכולים לתרגל את החומר הנלמד בעזרת אפליקציית לימוד.


על מוסד הלימוד


ברליץ היא חברה בין לאומית ללימוד שפות, ניתן ללמוד בה במגוון קורסים ללימוד שפות אשר מתמקדים בפיתוח דיבור שוטף. הקורסים בחברה זו כוללים מגוון של עזרים ותרגולים כדי לסייע לתלמידים בלמידת השפה. במהלך הקורסים ניתן להיעזר בטכנולוגיות למידה כגון אפליקציות, אתרים ותרגילי שמע שונים שיחד מסייעים לתלמידים ללמוד שפות חדשות בדרך בה נלמדות שפות אם. תרגולים אלה גם מאפשרים לתלמידים לתרגל את החומר הנלמד בין השיעורים, מכל מקום ובהתאם לצורכיהם. הקורסים מועברים על ידי מורים מנוסים דוברי השפות ברמת שפת אם.


בברליץ ניתן ללמוד מגוון של קורסים בשפה האנגלית, בהם קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים וקורס אנגלית עסקית. כמו כן, ניתן ללמוד קורסים בשפות רבות נוספות כגון קורס ספרדית, קורס רוסית, קורס גרמנית, קורס איטלקית, קורס סינית, קורס יידיש ועוד מגוון מסלולים ללימוד שפות.


תנאי קבלה


קורס זה מיועד למעוניינים ללמוד את השפה הצרפתית במגוון רמות ידע. החברה מציעה קורס צרפתית ברמת מתחילים שמתאים גם לחסרי רקע קודם בשפה. בעלי ידע מתקדם יותר בצרפתית יכולים ללמוד בקורסים למתקדמים שמציעה החברה. מוסד הלימוד עורך מבחני מיון לפני תחילת הקורסים כדי לבדוק את רמת השליטה הקודמת של המועמדים בשפה ולהתאים את רמת הלימוד לצורכיהם.


תעודה


משתתפים המשלימים בהצלחה את הקורס זכאים לתעודת גמר המוענקת על ידי ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור