קורס רומנית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס רומנית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הרומנית בברליץ


יותר מ - 20 מיליון אנשים בעולם מדברים רומנית, רובם הם אזרחי רומניה ומולדובה אולם ניתן למצוא דוברי רומנית גם במדינות נוספות. גם בארץ ישנה קהילה רומנית גדולה שהתפתחה לאורך השנים. המעוניינים להכיר את יסודות השפה הרומנית יכולים ללמוד בקורס רומנית שמתקיים בברליץ.


הקורס יכול להתאים למעוניינים לטייל ברומניה, למועמדים ללימודים במוסדות אקדמיים ברומניה בתכניות שונות וכן למי שעומדים בפני שיתופי פעולה עסקיים עם חברות ברומניה. כמו כן, הקורס יכול לסייע ליוצאי רומניה להכיר את שפת המוצא שלהם וכך לפתוח דלת להעמקה בהיסטוריה ובתרבות.


תכנית הלימודים


קורס רומנית בברליץ מתמקד בשפה המדוברת ומאפשר למשתתפים להכיר אוצר מילים מגוון ושימושי. המשתתפים מתוודעים למרכיבי השפה ובוחנים ביטויים פופולריים ברומנית, שבהם ניתן לעשות שימוש במצבים מחיי היום יום. כמו כן, הם מתוודעים לטכניקות להגייה נכונה ברומנית ומשפרים את הגייתם דרך תרגול מגוון סיטואציות. דרך הידע הנרכש בשפה הרומנית, הם גם מתוודעים ליסודות בתרבות הרומנית העשירה ולהיסטוריה הרומנית.


מתכונת הלימוד


קורס רומנית מתקיים במתכונת פרקטית וחווייתית שבה משלבים בין לימוד עיוני של עקרונות השפה לבין שימוש פרקטי בביטויים מגוונים. במהלך השיעורים המשתתפים שומעים רומנית בלבד, כאשר בהדרגה הולכת ועולה כמות הביטויים הנלמדים. הם לוקחים חלק בשלל משחקי תפקידים, תרגילי שיחה וסימולציות וכן מבצעים מטלות כתיבה וקריאה בסיסיות. מטרתם המרכזית של תרגולים אלה היא לסייע לתלמידים לרכוש שליטה ברומנית בדומה לאופן בו נלמדת שפת אם תוך תרגול מצבים אמיתיים.


כדי לסייע לתלמידים להתאים את הקורס לצורכים וללוח הזמנים, ברליץ מאפשרים לתלמידים ללמוד בקבוצות או באופן פרטני.
קורסים קבוצתיים מתקיימים בקבוצות לימוד קטנות שבהן בין חמישה לשבעה תלמידים, מה שמאפשר שיחה פעילה בזמן השיעורים וכן קבלת יחס אישי וסיוע מן המורים. הקורסים הללו מתקיימים בחלוקה לרמות לפי השליטה של המשתתפים בשפה.


התכנית הפרטנית מותאמת למי שמעוניינים להתאים את זמני הלימוד וקצב הלמידה לצורכים האישיים. בתכנית זו ללימוד רומנית אחד על אחד המשתתפים לוקחים חלק בשיחה פעילה וכמחצית מזמן השיחה בשיעורים מוקדש להם. תכנית זו מאפשרת להתאים את הלמידה למטרות האישיות ולרכז נושאים שבהם מעוניינים המשתתפים.


התלמידים בכל המסלולים יכולים לתרגל את החומר הנלמד במערכת לימוד מקוונת. הלימוד אפשרי במחשב או בסמארטפון והוא כולל שלל תרגילים לחיזוק הרומנית המדוברת והכתובה. התלמידים יכולים לתרגל במערכת זו בכל שעות היממה ומכל מקום, מה שמאפשר ללמוד בקצב האישי ובהתאם למטרות האישיות.


סגל הוראה


המורים בקורס רומנית של ברליץ הם כולם דוברי השפה ברמת שפת אם שיש ברשותם ניסיון בהוראתה במסגרות שונות. דרך הלימוד עם כמה מורים התלמידים יכולים להיחשף למספר טכניקות הגייה ואינטונציה וכך לשפר את שליטתם בשפה ואת שטף השיחה.


על מוסד הלימוד


בברליץ ניתן ללמוד בעוד מבחר קורסים ללימוד שפות. הקורסים מתמקדים בפיתוח מיומנויות שיחה בשפות השונות ובמהלכם מתמקדים באוצר מילים יום יומי ושימושי תוך היכרות עם רזי השפה. בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד במוסד זה נכללים קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס איטלקית, קורס ספרדית, קורס סינית, קורס יפנית, קורס ערבית ועוד מבחר מסלולים. חלק מן הקורסים נלמדים גם במתכונת פרטנית ובחלקם ישנה אפשרות ללמוד גם בקורסים אונליין ללימוד השפה.


תנאי קבלה


אין צורך בידע מוקדם ברומנית כדי ללמוד בקורס זה. ברליץ מציעים קורס ברמת מתחילים שמיועד גם למי שאינם דוברי רומנית כלל. מי שדוברים את השפה ברמה מתקדמת יותר יכולים ללמוד בקבוצות ברמתם במסגרת מסלולים מותאמים אישית או בלימוד פרטני.


תעודה


תעודת גמר מטעם ברליץ ניתנת לבוגרי הקורס שמשלימים בהצלחה את כל חובותיהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור