קורס הינדית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס הינדית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה ההינדית בברליץ - קורס הינדי


הינדית (הידועה גם בשם הינדי) היא בין השפות המדוברות בהודו ואחת השפות שלהן מספר הדוברים הגדול בעולם כולו, עם יותר מ - 250 מיליון שדוברים אותה כשפת אם. הינדית היא אחת מלמעלה מ - 20 השפות הרשמיות של הודו. רבים מאזרחי הודו רוכשים אותה כשפה טבעית בילדות יחד עם השפה האנגלית ושפת המחוזות אליהם הם משתייכים.


בברליץ מתקיים קורס הינדית שמאפשר להכיר את השפה, תוך שימת דגש על השפה המדוברת. בקורס שואפים לסייע לתלמידים ללמוד לשוחח במגוון סיטואציות בהינדי באופן שוטף ובביטחון. קורס הינדית יכול להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות, בין היתר מטיילים שמעוניינים לטייל בהודו, יוצאי הודו שברצונם להכיר את שפת המוצא שלהם וכן אנשי עסקים המעוניינים לקחת חלק במסחר עם הודו, המהווה היום את אחת הכלכלות הגדולות והמשמעותיות בעולם כולו.

 

תכנית הלימודים


במסגרת קורס זה מתמקדים בשפה ההינדית המדוברת. התלמידים מתחילים בהיכרות כללית עם מבנה השפה ורוכשים אוצר מילים בסיסי ושימושי. לאחר מכן, הם מכירים את כללי ההגייה, הדקדוק והניסוח הנכון בהינדי. עם התקדמות הקורס הם מרחיבים את אוצר המילים הנלמד ומתרגלים את השימוש בשלל ביטויים שימושיים בהינדי במסגרת שיחות בחיי היום יום. בין היתר הם מתוודעים לאוצר מילים שבו ניתן להשתמש במצבים כגון טיולים, מפגשים עם קולגות והיכרות עם חברים ומכרים.


מתכונת הלימוד


מוסד הלימוד מאפשר למידה במסגרת קבוצתית או במתכונת פרטנית. בקורס הקבוצתי לומדים יחד עם קבוצת תלמידים קטנה ולוקחים חלק בשלל תרגילים קבוצתיים להטמעת הידע הנלמד, כגון סימולציות, משחקי תפקידים ותרגילי האזנה. השיעורים במסלול זה מתקיימים בדרך כלל במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה.


תלמידים במסלול הפרטני מתרגלים את השיחה באופן פעיל עם מורה, כמחצית מזמן הדיבור בכל שיעור הוא של התלמידים. מסלול זה מאפשר גם לשים דגש על מטרות ויעדים אישיים בלימוד השפה ועל תחומי עניין של התלמידים. הם יכולים להמשיך לתרגל את החומר הנלמד בין המפגשים בעזרת מערכת המולטימדיה של מוסד הלימוד, בה נכללים אתר לימוד ואפליקציות מובייל.


במטרה לשפר את השליטה בשפה המדוברת, המורים חושפים את התלמידים לשיחה בהינדית כבר מהשיעור הראשון. משיעור לשיעור עולה רמת השיחות ואוצר המילים מתרחב. כדי לוודא את יעילות הלמידה המורים עוקבים אחרי ההישגים של התלמידים ואחרי ההתקדמות האישית ומסייעים במקרים של קשיים או צורך בתגבור.


סגל הוראה


מורי הקורס הם דוברי שפת ההינדי ברמת שפת אם, ברשותם ניסיון בהוראת שפה זו והם משתמשים בכלים שברשותם כדי לסייע לתלמידים בפיתוח שטף בשפה.


על מוסד הלימוד


בברליץ נערכים שלל מסלולים ללימודי תעודה שבהם ניתן ללמוד שפה חדשה או לשפר את הידע בשפה קיימת. ניתן ללמוד במסלולים שונים ללימוד השפה האנגלית ברמות שונות. בין היתר מתקיימים קורסים כגון אנגלית עסקית, אנגלית למתחילים, אנגלית מדוברת ואנגלית למתקדמים.


נוסף על כך, אפשר ללמוד בברליץ בקורסים ללימוד שפות מרחבי העולם, כגון קורס ערבית, קורס רוסית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס טורקית, קורס עברית, קורס איטלקית ועוד. לברליץ מרכזי למידה בערים מרכזיות ברחבי הארץ.


תנאי קבלה


ברליץ מציעים קורסי הינדי ברמות שונות בהתאם לשליטה הקודמת של המשתתפים בשפה. מי שאין ברשותם ידע קודם בשפה ההינדית יכולים ללמוד בקורס הינדית למתחילים שבו רוכשים יסודות בשפה המדוברת. כמו כן, מתקיימים קורסים ברמה מתקדמת יותר למי שכבר שולטים בשפה וברצונם לשכלל את הידע שברשותם.


תעודה


בתום הקורס מוענקת לתלמידים תעודת גמר מטעם ברליץ המעידה על השלמת התכנית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור