קורס שוודית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס שוודית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה השוודית בברליץ - קורס שבדית

 

שוודית היא אחת השפות הסקנדינביות הפופולריות, כיום דוברים אותה מעל תשעה מיליון אנשים. מרביתם אזרחי שבדיה ועבורם היא מהווה שפת אם, אולם גם בנורווגיה ואף באסטוניה ניתן למצוא דוברי שוודית. דוברי שוודית מבינים בקלות רבה יחסית גם שפות נורדיות נוספות כגון דנית או נורווגית בשל הדמיון ביניהן. השפה גם בעלת דמיון מסוים לשפה האנגלית, מה שמקל על הלימוד.

 

ברליץ מציעים קורס שוודית שמתאים לכל המעוניינים ללמוד את השפה, גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם בשיחה בשוודית וברצונם להכיר אותה לראשונה. בקורס לומדים סל נרחב של ביטויים שימושיים וכן מפתחים מיומנויות האזנה ודיבור שיכולות לסייע לבוגרים לפתח שיחה בכל נושא, משיחות עסקיות עם עמיתים או לקוחות פוטנציאליים ועד לחברים ומכרים בשוודיה לצורכי טיול.

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס זה המשתתפים לומדים לעומק על השפה השוודית ומקבלים את הכלים הנחוצים לפתח שיחה בשפה זו. בתחילתו של הקורס הם מתוודעים למבנה השפה ולכללים הבסיסיים בה ומתחילים בהתוודעות לאוצר מילים ראשוני בעזרתו ניתן לקיים שיחות ראשוניות. לאחר מכן, מרחיבים את אוצר המילים ורוכשים ידע גם בדקדוק וניסוח נכונים. במקביל לידע הנלמד בשיחה בעל פה, מכירים אלמנטים מן התרבות השוודית וההיסטוריה של שוודיה כדי להעשיר את הידע ולהכיר נושאים נוספים לשיחה.


מתכונת הלימוד


כחלק משיטת הלימוד של ברליץ, גם בקורס שוודית הלימוד משלב מגוון של תרגילים פרקטיים כדי לסייע ברכישה טבעית של השפה ובפיתוח ביטחון בשיחה. כחלק מעשייה זו המשתתפים מתנסים בשיחה בפועל כבר מתחילתה של ההכשרה והם מתרגלים מגוון מצבי שיחה דרך התרגילים והסימולציות המשולבות במפגשי הקורס. התלמידים מוזמנים לתרגל את הנלמד גם בין השיעורים בעזרת מערכת המולטימדיה של מוסד הלימוד שמנגישה להם תרגולי קריאה והאזנה.


כדי להתאים את הלימוד לקצב האישי וללוח הזמנים התלמידים יכולים לבחור ללמוד בקורס קבוצתי או בקורס פרטני וכן קיימת אפשרות ללימוד אונליין של השפה השוודית. תלמידים שבוחרים בקורס הקבוצתי יכולים לתרגל את העקרונות הנלמדים דרך תרגילים ומשחקי תפקידים בקבוצה. במסלול הפרטני נערך לימוד אחד על אחד עם מורה תוך ניהול שיחות בכל שיעור. במסלול האישי ישנה אפשרות להתאים את נושאי הלימוד למטרות אישיות או עסקיות וכן לרכז את החומר הנדרש במספר שיעורים שנחוץ לתלמידים.


סגל הוראה


מורי קורס זה הם דוברי השפה השוודית ברמה של שפת אם והם מנוסים בהוראתה בקורסים מגוונים בשלל קהלים וקבוצות. לאורך הקורס, המורים מבצעים מעקב אישי אחרי ההישגים וההתקדמות של התלמידים כדי לוודא הטמעה יעילה של החומר הנלמד.


על מוסד הלימוד


ברליץ הוא מרכז ללימודי שפות שבו ניתן ללמוד מגוון של שפות פופולריות מכל רחבי העולם. מוסד זה מפעיל מספר שלוחות בפרישה ארצית כדי לסייע לתלמידים ללמוד סמוך למקום מגוריהם. מתקיימים מספר מסלולי לימוד במטרה להתאים לשגרת החיים של התלמידים וכך ניתן למצוא בדרך כלל קורסי ערב וקורסי בוקר.


בתחום לימוד השפה האנגלית, ברליץ עורכים כמה הכשרות ובהן קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים וקורס אנגלית עסקית. כמו כן, פועלים בברליץ קורסים נוספים ללימוד שפות כגון קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס הולנדית, קורס יידיש, קורס סינית, קורס עברית, קורס פורטוגזית ועוד מבחר קורסים.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל גם מי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה השוודית. ברליץ מציעה למועמדים אלה קורס ברמת מתחילים שבו רוכשים מיומנויות יסוד בשפה. למי שדוברים את השפה ומעוניינים לשכלל את השוודית המדוברת והכתובה שלהם קיימים מסלולי לימוד ברמה מתקדמת יותר. מוסד הלימוד ממיין את התלמידים לרמות דרך מבדקי מיון בסיסיים שמתקיימים לפני פתיחת הקורס.


תעודה


ברליץ מעניקים תעודת גמר לתלמידים שעומדים בכל חובותיהם במהלך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור