קורס נורווגית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס נורווגית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הנורווגית בברליץ - קורס נורבגית


כיום דוברים את השפה הנורווגית כחמישה מיליון אנשים. היא נמנית בין השפות הסקנדינביות ובעלת נקודות דמיון לשפות כגון דנית ושוודית מבחינת אוצר מילים ואופן ההגייה. לשפה שתי צורות כתיבה והגיה שונות, שמדוברות שתיהן ברחבי נורבגיה.
המעוניינים ללמוד שפה זו יכולים לקחת חלק בקורס נורווגית שנערך בברליץ. בתכנית זו מתמקדים בשפה המדוברת ולומדים מגוון של ביטויים שימושיים. התכנית יכולה להתאים למגוון של קהלי יעד, החל ממטיילים שברצונם להכיר את שפת המקום ועד לאנשי עסקים שברצונם לפתח קשרי מסחר ושיתופי פעולה עסקיים עם חברות בנורווגיה.

 

תכנית הלימודים


התלמידים בקורס נורווגית לומדים מילים וביטויים רבים שניתן לעשות בהם שימוש בחיי היום יום. הם מתוודעים גם לכללי הדקדוק ולאופן ההגייה הנכון בנורווגית, במטרה לפתח את השטף בשיחה ולשפר את הניסוח בעת הביטוי בעל פה. בשיעורים מתקיימות שיחות פעילות על מגוון של נושאים ודרך לימוד אוצר המילים מכירים גם היבטים בתרבות הנורווגית, במנהגים ואירועים היסטוריים.

 


מתכונת הלימוד


הקורסים מתקיימים במתכונת פרקטית ששמה דגש על ההתנסות הפעילה בשיחה. התלמידים מתנסים בשיחה בכל שיעור ומתרגלים מגוון של מצבי שיחה דרך סימולציות ומשחקי תפקידים. במקביל הם מתרגלים את כישורי ההאזנה דרך תרגילים שונים בכיתה ובבית. המורים משוחחים עם תלמידיהם בשפה הנורווגית כבר מן השיעור הראשון כדי לחשוף אותם לשפה ולסייע להם ברכישתה.


בברליץ מתקיימים כמה מסלולי לימוד. תלמידים בקורס יכולים ללמוד במסלול קבוצתי שבו לומדים יחד בין 5 - 7 לומדים באותה רמת ידע בשפה. כמו כן ישנה אפשרות למסלול פרטני או פרטני למחצה בו מתרגלים את השיחה אחד על אחד עם מורה. כמו כן, מתאפרת למידה בקורס אונליין שכולל תרגולים אינטרנטיים ושיעורים חיים עם מורה לתרגול השפה.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים במסגרת קורס נורווגית בברליץ נכללים:

 

  • דקדוק בנורווגית
  • הרחבת אוצר המילים
  • טכניקות להגייה נכונה
  • מבנה השפה הנורווגית  
  • תרבות נורווגיה
  • ביטויים פופולריים
  • אוצר מילים לטיולים  
  • ועוד


סגל הוראה


צוות המורים בקורס נורווגית דוברים כולם את השפה ברמת שפת אם. המורים חושפים את התלמידים לכמה צורות הגייה שונות, למבטאים ולאינטונציות כדי להרחיב את הידע שלהם בשפה ולהעשיר את מיומנויות הביטוי בעל פה.


על מוסד הלימוד


ברליץ עורכים שלל קורסים ללימוד שפות. קורסים אלה מעניקים כלים פרקטיים לשיחה קולחת בשפה הנלמדת תוך היכרות עם אוצר מילים שימושי והיכרות עם שלל מצבי שיחה. בין השפות אותן ניתן ללמוד בברליץ ניתן למצוא קורס הולנדית, קורס שוודית, קורס רוסית, קורס גרמנית, קורס צרפתית, קורס עברית, קורס יידיש, קורס פורטוגזית ועוד מבחר שפות.


נוסף על כך, ניתן ללמוד בשלל תכניות ללימוד השפה האנגלית. קורסים אלה מאפשרים לשפר את השליטה באנגלית ולפתח מיומנויות שיחה, קריאה וכתיבה בכמה רמות, החל מקורס אנגלית למתחילים ועד קורס אנגלית למתקדמים. נערך גם קורס אנגלית עסקית שמתאים לאנשי עסקים, לעובדים ולמנהלים שברצונם לפתח את יכולות השיחה למסגרות ארגוניות ולפעילות יזמית באנגלית. לברליץ מספר שלוחות ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום.


תנאי קבלה


לקורס יכולות להתקבל מגוון אוכלוסיות שמעוניינות ללמוד את השפה הנורווגית, הקורס מתאים גם למי שאינו דובר את השפה. בברליץ ניתן ללמוד בקורס נורווגית למתחילים שבו נלמדים יסודות בשפה המדוברת והכתובה. כמו כן, ניתן ללמוד בקורסים ברמה מתקדמת יותר, שמיועדים למי שכבר יש ברשותם ידע בנורווגית וברצונם לפתח את הכלים שברשותם. כדי לאבחן את רמת הידע של התלמידים בשפה, מוסד הלימוד עורך לעיתים מבדקי מיון פנימיים.


תעודה


עם תום הקורס ועמידה בכל הדרישות במהלכו מקבלים הבוגרים תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור