המרכז הבינתחומי הרצליה
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > קורס ניהול > בינתחומי - IDCBeyond לבעלי תואר

תכנית IDCBeyond לבעלי תואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה

שירות אישי - המרכז הבינתחומי הרצליה

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תכנית IDCBeyond לבעלי תואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה


משנים את העולם בכוח היזמות


לצד התקדמות טכנולוגית משמעותית שעוברת על החברה שלנו, אנו עדים לשינויים חיוביים פחות כגון איומים בטחוניים, משבר האנרגיה ופגיעות אדירות באיכות הסביבה. אלו עשויים אמנם להיראות כמו אתגרים שבלתי אפשרי להתמודד איתם, אולם פעם אחר פעם מוכיחים יזמים מוכשרים ויצירתיים כי דרך שיתוף פעולה, התמדה וידע טכנולוגי ניתן לפתח פתרונות מתקדמים ומתוחכמים לבעיות הללו וכך להפוך את העולם למקום ירוק יותר, מתקדם יותר ובעיקר טוב יותר.


אקדמאים המעוניינים לקדם את הקריירה ולתכנן ולנהל סטארט אפים מצליחים ומשמעותיים יכולים לקחת חלק בתכנית IDCBeyond של המרכז הבינתחומי הרצליה. זוהי תכנית למצטיינים אשר מתאימה לבעלי תואר ראשון שמתעניינים בתחום היזמות ומעוניינים לחולל שינוי ולהשפיע בזירה המקומית והגלובלית. בעזרת הכלים הנלמדים בתכנית זו ניתן לפתח שירותים ומוצרים בעזרתם ניתן להתמודד עם אתגרים משמעותיים במאה ה - 21. תכנית זו מאפשרת להתנסות במכלול השלבים שנדרשים להקמה ולניהול של סטארט אפ מוצלח.

 

  • מחפשים כלים ניהוליים נוספים? קראו עוד על קורס ניהול


תכנית הלימודים


תכנית זו מורכבת ממספר שלבים. תחילה, הסטודנטים מפתחים הבנה מקיפה של אתגרים גלובליים עכשוויים ומכירים מקרוב טכנולוגיות פורצות דרך. האתגרים המרכזיים בהם עוסקים בתכנית מתמקדים בנושאים כגון קיימות, גלובליזציה, טכנולוגיה וביו רפואה. הסטודנטים עוברים תהליך משמעותי של העלאת רעיונות ועבודה בצוותים.


בשלב השני של התכנית ללימודי תעודה הם מקבלים ליווי של מנטורים מנוסים מן התעשייה וצוברים מיומנויות מעשיות וכלים Hands On. הם מבצעים עבודה בצוותים בה הם מאתרים בעיות שנוגעות לאתגרים הגלובליים ומציעים להן שלל פתרונות יצירתיים ומתקדמים. עבודה זו נעשית משלב ברעיון ועד להקמה של מיזמים בסיוע ובהדרכה של צוות בית הספר, המנטורים ומומחים מן התעשייה.


צוותים נבחרים מקרב המשתתפים יכולים להמשיך לשלב הפרה - אקסלרטור. בשלה זה מקבלים תמיכה להאצה ולקידום של המיזם. בסיומו של שלב הפרה - אקסלרטור המשתתפים לוקחים חלק ב - Demo Day שבו ה יכולים לחשוף את המיזם לקרנות, לאקסלקטורים ולמשקיעים כדי להפוך אותו לסטארט אפ פעיל.


מתכונת הלימוד


היקפה של תכנית IDCBeyond הוא כ - 30 שבועות ועוד 10 שבועות לשלב הפרה - אקסלרטור. השיעורים מתקיימים ביום אחד במהלך השבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. מתקיימים שיעורים גם בימי שישי בבקרים.


תכנית זו שמה דגש על התנסות הלכה למעשה ביזמות. היא כוללת שלל סדנאות ועבודה קבוצתית יישומית שבמהלכה מתנסים הסטודנטים בשלל השלבים של תכנון ופיתוח סטארט אפ. בשלב הפרה - אקסלרטור של התכנית, המשתתפים לוקחים חלק במפגשים עם משקיעים, אנג'לים, משקיעי הון סיכון וגורמים נוספים בעולם הארגוני.

 

על מוסד הלימוד


במרכז הבינתחומי הרצליה ניתן ללמוד במגוון של תכניות לימודים לתואר ראשון ולתואר שני בתחומים כגון משפטים, מנהל עסקים, מדעי המחשב, פסיכולוגיה ועוד וכן בתכנית לתואר שלישי במשפטים. בין המסלולים לתואר הראשון המתקיימים במוסד זה אפשר למנות תואר ראשון ביזמות, לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים, לימודי ממשל, לימודי פסיכולוגיה ותכניות נוספות. מדי שנה לומדים במרכז הבינתחומי כ - 7,000 סטודנטים וסטודנטיות במגוון התכניות. דרך מסלולי הלימוד המשלבים ידע עיוני עם הכשרה פרקטית, שואפים במוסד הלימוד להכשיר דור של מנהיגים ומנהיגות לענפי המשק השונים.


תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת לבוגרי תואר ראשון לפחות, היא מתאימה  לבוגרי תואר ראשון ממגוון רחב של תחומים, כגון לימודי יזמות, לימודי מנהל עסקים, לימודים במקצועות מדעיים ועוד. תהליך הקבלה לתכנית כולל מספר שלבים, על המועמדים למלא את טפסי ההרשמה ולצרף המלצות, גיליונות ציונים וקורות חיים המעידים על רקע רלבנטי. לאחר מכן מתקיימים ראיונות אישיים עם מנהלי המסלול או חברי הפקולטה של בית הספר אדלסון ליזמות.

למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה


עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה: 

המרכז הבינתחומי הרצליה


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English