קורס סרבית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס סרבית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הסרבית בברליץ


השפה הסרבית מדוברת היום בעיקר במדינות שהיו שייכות בעבר ליוגוסלביה, כגון סרביה, קרואטיה ומונטנגרו. מדברים אותה היום למעלה מ - 12 מיליון אנשים. אחת מנקודות הייחוד של השפה הסרבית היא העובדה כי היא עושה שימוש בשתי מערכות כתב - כתב לטיני ואותיות קיריליות כאשר מרבית דוברי השפה מתמצאים בשתיהן ומשתמשים בהן במידה שווה.


בקורס סרבית של ברליץ ניתן ללמוד את השפה תוך שימת דגש על אוצר מילים שימושי בעל פה. הקורס יכול להתאים למעוניינים ללמוד את השפה למגוון יעדים ומטרות, כגון לצורך שיתופי פעולה עסקיים או לתיירות במדינות דוברות סרבית. כמו כן, לשפה הסרבית יש נקודות השקה עם שפות נוספות באזור, כגון רוסית, צ'כית, פולנית ובולגרית וכך מי שדוברים אותה יכולים להבין מעט גם מן השפות הללו וללמוד אותן ביתר קלות בהמשך.


תכנית הלימודים


התלמידים בקורס סרבית בברליץ לומדים לעומק על השפה ומפתחים יכולות לניהול שיחה קולחת בשלל נושאים. הם מתחילים מהיכרות עם השפה, המבנה שלה ועקרונות ההגייה וממשיכים בלימוד של אוצר מילים נרחב ופרקטי. לאחר מכן, הם מתרגלים שיחות מקצועיות ואישיות במבחר של סיטואציות ובמקביל מחזקים את הביטחון בזמן השיחה.


מתכונת הלימוד


הקורס בברליץ מתקיים במתכונת נוחה לאנשים עובדים, בדרך כלל ניתן לבחור בין קורס ערב למסלולים בשעות הבוקר וכך להתאים את הלימוד ללוח הזמנים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע.


באפשרות תלמידי הקורס לבחור בין מסלול קבוצתי לבין תכנית פרטנית ואף ללמוד באופן מקוון דרך האינטרנט. במסלול הקבוצתי לומדים בכיתה קטנה ולוקחים חלק במגוון של תרגולים קבוצתיים לצורך שיפור השליטה בשפה וחיזוק יכולת הביטוי בשלל מצבים. המסלול הפרטני כולל אף הוא שיחות רבות שמתקיימות אחד על אחד עם מדריך. המסלול הפרטני גמיש מבחינת קצב הלימוד וזמני השיעורים. התלמידים משוחחים בסרבית כבר מן השיעורים הראשונים וכך נחשפים לשמיעת השפה ולשיחה בסיסית, ובהדרגה מרחיבים ומפתחים את אוצר המילים.


במסלולי הלימוד השונים משולבים גם תרגולים אינטרנטיים שאותם התלמידים יכולים לבצע גם בין המפגשים וכך להמשיך לתרגל את החומר הנלמד. תרגילים אלה מצויים במערכת המולטימדיה של ברליץ שכוללת אתר ואפליקציה כדי לאפשר לימוד בכל זמן ומקום.


נושאי הלימוד


תלמידים בקורס סרבית עוסקים בין היתר בנושאי הלימוד הבאים:

 

 

  • הרחבת אוצר המילים
  • ביטויים לשימוש בזמן טיול
  • פתגמים וביטויים
  • תרבות והיסטוריה בסרביה
  • מבנה השפה הסרבית
  • דרכי הגיה בשפה


על מוסד הלימוד


בברליץ ניתן ללמוד במגוון קורסי שפות וכן לקחת חלק בקורסים ללימוד השפה האנגלית. המעוניינים ללמוד אנגלית או לשפר את שליטתם בשפה יכולים ללמוד במסלולים שונים כגון קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים ועוד. נוסף על כך, מוסד הלימוד עורך קורסים כגון קורס רוסית, קורס גרמנית, קורס ספרדית, קורס ערבית, קורס פורטוגזית וקורס עברית.


במוסד הלימוד מאמינים כי אחת הדרכים היעילות ללימוד שפה חדשה היא תרגול מעשי רב וכך הקורסים השונים משלבים שלל תרגילים, סימולציות שיחה ומשחקי תפקידים שבהם נחשפים לשפה בעל פה ומתרגלים גם כתיבה וקריאה בסיסיות, מתוך אוצר המילים המדובר בכל שיעור.

 

תנאי קבלה


קורס זה יכול להתאים למעוניינים ללמד את השפה הסרבית בשלל רמות קושי. הוא מתאים גם למי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה, אלה יכולים ללמוד בקורס סרבית למתחילים שמתקיים במוסד הלימוד. המעוניינים ללמוד ברמה מתקדמת יותר בדרך כלל צריכים לעבור מבחן מיון בסיסי שמטרתו לקבוע את מידת השליטה בשפה.


תעודה


תלמידים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות במהלך הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור