קורס ספרדית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס ספרדית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הספרדית בברליץ


בברליץ מתקיים קורס ספרדית, שבו ניתן ללמוד אחת אחת מחמש השפות המדוברות יותר בעולם. הידע והכלים הנרכשים במהלך הקורס יכולים לסייע לתלמידים הנדרשים לשלוט בשפה הספרדית למטרות עסקיות וכן למי שברצונם ללמוד לשוחח בספרדית למטרות אישיות. הלימוד בברליץ הוא פרקטי וחווייתי במטרה לאפשר לתלמידים לרכוש כלים פרקטיים לשימוש שוטף בשפה מבוקשת זו.


תכנית הלימודים


הקורס מתמקד הן בשפה המדוברת והן ביסודות בכתיבה וקריאה בשפה הספרדית. המשתתפים מפתחים מיומנויות שיחה בסיסיות ובונים אוצר מילים שכולל ביטויים שימושיים ופופולריים בשפה זו, בהם ניתן לעשות שימוש בשלל מצבים בחיי היום יום. דרך שיטת הלימוד שואפים בחברה לסייע לתלמידים להעלות את הביטחון בעת השיחה בשפה וכן לסייע להם לפתח הגייה נכונה בשיחות. הקורסים גם מאפשרים לתרגל שיחות במצבים כגון טיולים, פגישות ועוד. נוסף על כך, משתתפי הקורס נחשפים ליסודות בתרבות הספרדית, מושגים אלה יכולים לסייע להם לנהל שיחות יעילות ואיכותיות יותר.

 

מתכונת הלימוד

 

הלימוד בברליץ מתקיים בקבוצות קטנות במיוחד כדי לסייע למשתתפים לקבל ליווי וסיוע אישיים מן המורים וכן כדי לאפשר להם לתרגל בפועל שיחה במהלך השיעורים. הקורסים מבוססים על שיעורים פרקטיים באופיים שבהם מתנסים בפועל בשיחה בספרדית דרך משחקי תפקידים, סימולציות ותרגילים חווייתיים נוספים.


החברה עורכת גם קורסים פרטיים ללימוד שפות. קורס אחד על אחד מותאם במיוחד לצורכים של הלומדים ומאפשר למורים להעניק תשומת לב אישית לכל לומד. במתכונת זו כמחצית הדיבור במהלך השיעורים שייך לתלמידים כדי לסייע להם לפתח ולתרגל את כישורי השיחה. כמו כן, במסלול זה ניתן להתאים את תכני הלימוד לצורכים של הלומדים וכן לקבוע את שעות וקצב הלימוד לפי לוח הזמנים שלהם.


כמו כן, מציעה החברה קורס ספרדית אונליין. הקורסים אונליין מסייעים ללמוד ספרדית מכל מקום ובהתאם ללוח הזמנים של התלמידים. הלימוד נעשה בעזרת פלטפורמה מקוונת שמאפשרת זמינות למורים במשך כל היום.


הסטודנטים בקורסים השונים בברליץ יכולים לתרגל את החומר הנלמד בעזרת מערכת מקוונת בשם eBerlitz, שמסייעת לתלמידים לתרגל בהתאם לקצב האישי גם מחוץ למפגשים. באפליקציה זו ניתן להתאים את נושאי התרגול לתחומי העניין של המשתתפים, מתוך מאגר תחומי עניין הקיימים במערכת הלימוד. כמו כן, במסגרת התרגול המשתתפים מקבלים קטעי קריאה שמתאימים לתחומי העניין שלהם כדי לשפר את יכולות הבנת הנקרא בספרדית.


סגל הוראה


המורים בקורס ספרדית של ברליץ הם דוברי השפה הספרדית ברמת שפת אם, שברשתם ניסיון בהוראת השפה במסגרות נוספות ולרמות שליטה שונות.


על מוסד הלימוד


ברליץ עורכת קורסים בתחום לימוד השפות שבהם לוקחים חלק מדי שנה לומדים רבים בארץ וכן ברחבי העולם. בברליץ ניתן ללמוד במגוון של קורסי שפות בשלל רמות, הקורסים מותאמים למגוון צורכים ומטרות כגון למעוניינים ללמוד את השפה למטרות עסקיות וכן למטיילים שברצונם להרחיב את אוצר המילים לקראת טיול. הקורסים מבוססים על פיתוח מיומנויות שיחה שוטפת בעל פה דרך היכרות עם שלל ביטויים שימושיים מחיי היום יום. מבין שלל הקורסים המתקיימים בברליץ נכללים קורס גרמנית, קורס איטלקית, קורס צרפתית, קורס רוסית, קורס ערבית ועוד. כמו כן, נלמדים שלל קורסים בשפה האנגלית, כגון קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית ואף קורס אנגלית אונליין.


תנאי קבלה


הקורסים הנערכים בברליץ מתאימים למגוון של רמות ולאוכלוסיות מגוונות. מוסד הלימוד עורך מבדקי התאמה כדי למיין את המועמדים לקורס לרמות ולבנות את קבוצות הלימוד בהתאם לרמתם האישית של המשתתפים.

 

ברליץ מציעה קורס ספרדית למתחילים, אשר מתאים גם למועמדים שאין ברשותם רקע והיכרות קודמים בשפה הספרדית וחושף לאוצר מילים בסיסי בעל פה. מועמדים שמחזיקים בידע מתקדם יותר בספרדית יכולים ללמוד בקורסים למתקדמים שבהם ניתן לשכלל את אוצר המילים ואת יכולות ההגייה והשיחה.

 

תעודה


עם סיום הקורס המשתתפים מקבלים תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור