קורס בולגרית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס בולגרית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הבולגרית בברליץ


כיום ישנם כמעט 12 מיליון דוברי בולגרית בעולם, רובם מרוכזים בבולגריה והיא מהווה שפת אם למרביתם. גם בארץ ישנה קהילה בולגרית גדולה, שמייצגת את התרבות והמורשת העשירה של יהודי בולגריה לאורך הדורות. המעוניינים ללמוד את השפה הבולגרית לשלל מטרות יכולים ללמוד בקורס הבולגרית המתקיים בברליץ. זהו קורס שמתאים גם למתחילים ובמהלכו מתמקדים בשפה המדוברת ולומדים לשוחח בביטחון בבולגרית במגוון של מצבים בחיי היום יום, בין אם למטרת טיול בבולגריה, עסקים ומסחר עם חברות מקומיות במדינה או היכרות עם המורשת הבולגרית.


תכנית הלימודים


מטרתו המרכזית של קורס זה היא לספק למשתתפים ידע נרחב בשפה הבולגרית המדוברת. המשתתפים לומדים אוצר מילים נרחב שניתן לעשות בו שימוש במצבים יום יומיים, כגון בעת טיול, במפגשים עם עמיתים עסקיים או בפגישות חברתיות. לצד אוצר המילים, נלמדים גם עקרונות בדקדוק ובניסוח נכון בבולגרית, כדי לסייע למשתתפים לפתח שטף בעת השיחה.

 

  • מעוניינים להמשיך ללמוד שפות נוספות? קראו הכל על לימודי שפות


מתכונת הלימוד


במהלך הקורס המשתתפים לוקחים חלק במגוון של שיחות פעילות בשפה הבולגרית יחד עם המדריך ובאופן קבוצתי. הם נחשפים לשיחה בשפה זו כבר מהשיעורים הראשונים, כדי לסייע להם להסתגל לשמיעה ודיבור טבעיים במגוון מצבים. כמו כן מתקיימים משחקי תפקידים וסימולציות שבהם מתרגלים שיחה עם העמיתים לקבוצה.


הקורסים משלבים גם תרגולים אונליין שאותם המשתתפים מבצעים בין השיעורים, באמצעות אתר הקורס או הטלפון החכם. מערכות המולטימדיה של הקורס כוללות מגוון של תרגילים שתפקידם לעזור לתלמידים לחזור על החומר ולתרגל את השפה הנלמדת ובמקביל לסייע למורים לעקוב אחרי ההישגים של התלמידים לאורך התכנית.


באפשרותם ללמוד בתכנית קבוצתית שמתקיימת בכיתות קטנות שבהן כל התלמידים באותה רמת שליטה בשפה. כמו כן, ישנה אפשרות ללימוד פרטני, מסלול זה מאפשר להתאים את קצב הלמידה וזמני המפגשים לצורכים האישיים. תלמידים במסלול אחד על אחד יכולים גם להתאים את הנושאים הנלמדים ולמקד אותם לעבר יעד כגון טיול קרוב או פגישה עסקית מתקרבת.


נושאי הלימוד


התלמידים לומדים מגוון רחב של נושאים במהלך הקורס, הנה כמה מהם:

 

  • אוצר מילים יומיומי
  • ביטחון בעת השיחה
  • מבנה השפה הבולגרית
  • תרבות והיסטוריה בולגרית   
  • כללי ניסוח
  • דקדוק בבולגרית   
  • ועוד

 

 

סגל הוראה


מורי קורס זה הם דוברי השפה הבולגרית ברמה של שפת אם והם בעלי ניסיון נרחב בלימוד שפה זו במסגרות מגוונות. עובדה זו מסייעת למורים להקנות לתלמידים ידע בשפה ולקדם למידה טבעית שלה במהלך הקורס.


על מוסד הלימוד


ברליץ הוא בית ספר לשפות שפועל במספר שלוחות ברחבי הארץ. הקורסים הנערכים בברליץ מאפשרים ללמוד שפות חדשות באופן חווייתי המדמה רכישה של שפה טבעית. שיטת הלימוד שמה דגש על ביטוי בעל פה, ודרך רכישת מיומנויות השיחה נלמדים גם עקרונות הכתיבה והקריאה.


בברליץ ניתן ללמוד את השפה האנגלית ועוד מבחר שפות. בין הקורסים אשר מתקיימים במוסד זה ניתן למצוא קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית, קורס רומנית, קורס הונגרית, קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס צרפתית, קורס ספרדית ועוד שלל מסלולים. מרבית הקורסים מתקיימים באופן קבוצתי, אישי או במסלול אונליין ללימוד מהבית דרך אתר מוסד הלימוד.

 

תנאי קבלה


אין צורך בידע קודם בשפה הבולגרית כדי להתקבל לקורס, שכן ברליץ מציעים קורס ברמת מתחילים שבו לומדים את יסודות השפה. כמו כן, קיימת אפשרות ללמוד בקורסים ברמה מתקדמת יותר, במקרה של היכרות קודמת עם השפה. הקורסים למתקדמים יכולים להתאים למעוניינים לשפר ולפתח את השליטה הקיימת בשפה. במרבית המקרים נערכים מבדקים במוסד הלימוד למטרות מיון לרמות, שבהם נבדק הרקע הקודם בשפה.


תעודה


לאחר תום הקורס ועמידה בכל התנאים המשתתפים מקבלים תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור