קורס עברית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס עברית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה העברית בברליץ


ידע ושליטה בעברית הם אחד הכלים החשובים להשתלבות במקומות עבודה רבים בארץ. עולים חדשים וכן מועמדים לעבודה שמעוניינים לשפר את שליטתם בשפה יכולים ללמוד בקורס עברית שמתקיים בברליץ. קורס זה מוצע ברמות שונות בהתאם לידע הקודם של המועמדים בשפה ובמהלכו נחשפים לאוצר מילים שימושי בעברית.


מוסד הלימוד מפעיל הסדר עם משרד הקליטה במסגרתו ניתנים וואוצ'רים לעולים חדשים מטעם משרד העלייה והקליטה.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס יכולים המשתתפים להכיר מגוון רחב של ביטויים שימושיים בשפה העברית. הם מרחיבים את אוצר המילים שברשותם ובמקביל מתוודעים לעקרונות בתרבות הישראלית. ברליץ עורכים קורסי עברית בכמה רמות, שמותאמים למטרות שונות בלימוד ורכישת השפה -

 

 

  • קורס עברית למתחילים: קורס עברית למתחילים מתמקד בביטויים בסיסיים מחיי היום יום ובמהלכו מתמקדים בשפה המדוברת ובמצבים שגרתיים. נלמדים גם עקרונות בסיסיים בדקדוק כגון הטיית פעלים לזמני הווה ועבר וכן מיומנויות לפיתוח שיחה ולהצגה עצמית.

 

  • קורס עברית ברמה בינונית: במסלול זה מרחיבים את אוצר המילים, רוכשים ידע מעמיק יותר בדקדוק עברי ולומדים גם עקרונות בהבנת הנקרא. קורס זה כולל תרגולים ללימוד זמן העתיד, תרגילים בהם מנתחים קטעים מן הספרות והעיתונות וכן לימוד של מילות תואר ומשפטי תנאי. כמו כן, הם מתרגלים מיומנויות להעברת פרזנטציות ולעמידה מול קהל.

 

  • קורס עברית לעולים חדשים: קורס זה מתמקד בכישורי הבעה בעל פה ובכתב שחשובים לעולים חדשים. אוצר המילים הנלמד במהלך קורס זה יכול לסייע לעולים להתמודד עם שלל מצבים בשגרת היום יום.


מתכונת הלימוד


הקורס מתקיים במתכונת בוקר או ערב, לבחירתם של התלמידים. הקורסים ללימוד עברית נערכים בקבוצות קטנות כדי לאפשר למשתתפים לתרגל בכל שיעור שיחות באופן פעיל. המפגשים משלבים מגוון סוגים של תרגילים פרקטיים לתרגול השפה, כגון סימולציות, משחקי תפקידים, תרגילים בכתיבה ובקריאה ותרגילי האזנה בעברית. התלמידים מקבלים סיוע והדרכה מצד המורים, שעוקבים אחרי קצב ההתקדמות שלהם.


כדי לסייע לתלמידים לתרגל את החומר הנלמד גם בין השיעורים, הם יכולים להיעזר במערכת טכנולוגית בשם "Berlitz Virtual Classroom" שכוללת אתר אינטרנט ואפליקציה. באופן זה ניתן לתרגל בכל זמן ומקום בהתאם ללוח הזמנים ולצורכים האישיים. מערכת זו כוללת שיעורים חיים המתקיימים מול מורה ומשלבים שיחות בעל פה. כמו כן, מערכת זו כוללת שלל תרגילים לפיתוח כישורי הקריאה, הכתיבה והשמיעה בעברית, בהתאם לרמת הידע והשליטה של התלמידים.


על מוסד הלימוד


ניתן ללמוד מגוון רחב של קורסי שפות בברליץ, קורסים אלה מתמקדים בפיתוח מיומנויות שיחה בשפות מבוקשות. בקורסים שמים דגש על אוצר מילים שימושי בשפה בעל פה תוך היכרות עם ביטויים חשובים שניתן לעשות בהם שימוש במצבים מתוך חיי היום יום. צוות המורים של מוסד זה מורכב מדוברי השפות ברמת שפת אם.


מוסד זה מציע בין היתר קורס ערבית, קורס צרפתית, קורס איטלקית, קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס סינית, קורס הונגרית, קורס ספרדית ועוד מבחר מסלולים. המעוניינים ללמוד את השפה האנגלית או לשפר את שליטתם בשפה זו יכולים למצוא מגוון של קורסי אנגלית בברליץ. אלה כוללים בין היתר קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית למתקדמים וכן קורס אנגלית עסקית שמתמקד באוצר מילים חיוני לעולם הארגוני.


תנאי קבלה


קורס עברית בברליץ יכול להתאים למגוון רחב של תלמידים, הוא מיועד בין היתר לעולים חדשים שמעוניינים לפתח את הידע בשפה העברית וכן לעולים ותיקים יותר שברצונם לחדד את השליטה בעברית. מוסד הלימוד מציע רמות לימוד מגוונות שמותאמות לרמות שליטה שונות בשפה העברית, כדי לענות על צורכים של שלל אוכלוסיות.


תעודה


בתום הקורס ברליץ מעניקה תעודת גמר לתלמידים שעומדים בכל המטלות הנדרשות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור