קורס ערבית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס ערבית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הערבית בברליץ


ברליץ עורכים קורס ערבית שבו ניתן להכיר מקרוב את אוצר המילים השימושי באחת השפות המדוברות בעולם. הלימוד בברליץ הוא חווייתי באופיו והוא מתמקד בתרגול מעשי רב במהלך השיעורים כדי לסייע לתלמידים לרכוש מיומנויות שיחה שימושיות אותן הם יכולים ליישם במגוון של אפיקים אחרי תום הקורס.


תכנית הלימודים


קורס זה מתמקד בשפה הערבית המדוברת. התלמידים מחזקים את שליטתם בשפה הערבית ומפתחים ביטחון בעת השיחה במגוון של מצבים מחיי היום יום. השיעורים חושפים את התלמידים לאוצר מילים שימושי וכן לעקרונות יסוד בדקדוק ערבי שחיוני במהלך שיחה, כגון הטייה של זמנים בערבית או הטייתם של פעלים נפוצים.


נוסף על כך, הקורס מקנה גם ידע בהיסטוריה של השפה הערבית ובהתפתחותה וכן מאפשר לתלמידיו להיחשף לפתגמים, ניבים וביטויים פופולריים בערבית והם משולבים בכל שיעור. תכנים אלה יכולים לסייע למשתתפי הקורס להכיר גם את התרבות הערבית במקביל ללימוד השפה המדוברת.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס ערבית הוא כמספר חודשים. הלימוד מתבצע בקבוצות קטנות כדי לאפשר לתלמידים לקבל ליווי אישי ולסייע להן לשפר את השליטה בשפה דרך שיחות פעילות במהלך השיעור. מפגשי הקורס שמים דגש על חיזוק היכולות בעל פה והם כוללים שלל תרגילים ושיחות, השיחה בעל פה בערבית נערכת החל מהשיעור הראשון בקורס.


נוסף על המתכונת הקבוצתית, ברליץ מאפשרים לתלמידים המעוניינים בכך ללמוד במסלול פרטני ללימוד ערבית. המסלול האישי יכול לשמש את המשתתפים לשלל מטרות כגון הכנה לראיונות עבודה בשפה זו או חיזוק אוצר המילים ויכולות השיחה לקראת הבגרות בערבית. מתכונתו של המסלול הפרטני מותאמת לצורכים האישיים של התלמידים בו, הם יכולים להתאים את קצב הלמידה ושעות הלימוד לשילוב עם עבודתם. כמו כן, במסגרת זו כמחצית מזמן הדיבור הפעיל בשיעור מוקדש לתלמידים, כדי לסייע להם בשיפור יכולות השיחה.


בכל מסלולי הלימוד בברליץ, המשתתפים יכולים להמשיך ללמוד גם בין המפגשים בעזרת אפליקציית הלימוד. אפליקציה זו מאפשרת לתרגל ערבית מהסמארטפון, מהמחשב או מהטאבלט דרך תרגילים ומשחקי למידה שונים שמותאמים לרמת התלמידים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים:

 

  • היסטוריה של השפה
  • זמנים בשפה הערבית
  • הטייה של פעלים נפוצים
  • ביטויים פופולריים בשפה   
  • אוצר מילים
  • התרבות הערבית
  • זמן העבר בערבית   
  • ועוד

 

סגל הוראה


המורים בקורס ערבית של ברליץ הם דוברי השפה ברמת שפת אם. בקורס מלמדים כמה מורים שחושפים את התלמידים לכמה סגנונות דיבור ומבטאים וכן לדרכי אינטונציה וביטוי שונות בערבית, מה שיכול להעשיר את סל הכלים שלהם לשימוש בשפה.


על מוסד הלימוד


ברליץ היא חברה ללימוד שפות אשר עורכת קורסים ללימוד מבחר של שפות. קורסים אלה מתמקדים לרוב בשפה המדוברת ושמים דגש על פיתוח מיומנויות שיחה שוטפת, כאשר הלימוד מתקיים בשיטה שבה נרכשת שפת אם באופן טבעי. הקורסים בברליץ מתאימים דוברים במגוון של רמות, גם למי שאין ברשותם ידע קודם בשפה הנלמדת.


בין הקורסים שניתן ללמוד בברליץ אפשר למצוא קורסים בשפה האנגלית, ללימוד אנגלית בשלל רמות תוך דגש על אנגלית מדוברת. מתקיים במוסד זה קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית וקורסים נוספים. כמו כן, החברה מציעה קורס ספרדית, קורס צרפתית, קורס איטלקית, קורס רוסית, קורס סינית וקורסים בעוד מבחר שפות מבוקשות.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים למשתתפים בשלל רמות שליטה בערבית ויכולים ללמוד בו גם מי שאין ברשותם כל ידע קודם בשפה זו. ברליץ מחלקים את הלימוד לרמות וקבוצות הלימוד נערכות כך שכל התלמידים הם באותה רמת לימוד.


תעודה


תעודת גמר מטעם ברליץ מוענקת לתלמידים שמשלימים את הקורס בהצלחה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור