קורס אנגלית עסקית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - אנגלית עסקית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית עסקית - ברליץ


אנגלית בזירה העסקית הגלובלית


התנהלות מוצלחת בשוק העסקי של היום דורשת ידע נרחב באנגלית. היכרות בסיסית עם השפה כבר איננה מספיקה לקידום עסקאות, לתכתובת יעילה ולניהול של פגישות וישיבות עם עמיתים מחו"ל. משום כך בוחרים מנהלים רבים להרחיב את אוצר המילים ויכולות הביטוי בכתב ובעל פה.


בברליץ ניתן ללמוד בקורס אנגלית עסקית אשר שם דגש על פיתוח מיומנויות מתקדמות בשפה האנגלית שמותאמות במיוחד למטרות ויעדים של אנשי עסקים. במהלך הקורס יכולים מנהלים ועובדים להכיר אוצר מילים אקטואלי לעולם הארגוני בעזרתו הם יכולים לקדם תהליכים עסקיים ולפתוח הזדמנויות חדשות.

 


תכנית הלימודים


תכנית זו מתמקדת בפיתוח ידע במינוחים מקצועיים שרלבנטיים לענף העיסוק של המשתתפים. במסגרת קורס אנגלית עסקית הם משפרים הן את כישורי הביטוי בעל פה והן את יכולות הניסוח בכתב. כמו כן, הם בונים ומשכללים את כישורי הפרזנטציה העסקית ולומדים להעביר נושאים בשפה האנגלית באופן משכנע ויעיל.


נוסף על כך, התלמידים מתמקדים בביצוע של מטלות עסקיות חשובות באנגלית, לרבות כתיבה של תכתובת עסקית רשמית, כתיבת מיילים עסקיים ובנייה של הצעות עסקיות יעילות. בעזרת הידע הנרכש במהלך הקורס המשתתפים מחזקים גם את הביטחון בשיחה באנגלית במגוון של מצבים, החל מפגישות עם משקיעים, דרך נאומים וניהול ישיבות ועד לשיחות חולין בעולם העסקי, באופן המעביר מסרים מדויקים ומתאימים.

 


מתכונת הלימוד


המשתתפים בקורס אנגלית עסקית בברליץ יכולים להתאים את מתכונת הלימוד בהתאם לצורכיהם וכך לשלב בנוחות בין הכשרה זו לבין העבודה. באפשרותם ללמוד במסגרת קבוצתית שבה הלימוד נערך בקבוצות קטנות במיוחד או לחלופין ללמוד בקורס אישי שבו נערך לימוד אחד על אחד עם מרצה. במסלול האישי ניתן להתאים את שעות הלימוד וקצב הלמידה לצורכים האישיים של התלמידים.


במהלך הקורסים במתכונת הקבוצתית, ישנה אפשרות להרכבה של קבוצות בהתאם לתחום העיסוק של המשתתפים, כדי למקד את עולם המושגים הנלמד לתחומי העיסוק הרלבנטיים ביותר לתלמידים. משתתפי הקורס יכולים להמשיך לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים, באמצעות תוכנת תרגול בשם "E berlitz". הם יכולים לתרגל במחשב הנייד או בטלפון החכם בנושאים מגוונים בהתאם לנקודות הקושי ולנושאים בהם הם זקוקים לתרגול נוסף.


סגל הוראה


המורים בקורס אנגלית עסקית של ברליץ הם כולם דוברי השפה האנגלית ברמת שפת אם, בעלי ניסיון בלימוד אנגלית במגוון של מסגרות.


על מוסד הלימוד


חברת ברליץ מתמחה בלימוד שפות זרות ובמשך עשרות שנים היא מכשירה מגוון של אוכלוסיות במסגרת קורסים בשלל רמות לימוד. מוסד זה מציע מסלולים נוספים ללימוד השפה האנגלית, בהם קורס אנגלית למתחילים שמתאים לבעלי שליטה בסיסית בשפה וקורס אנגלית למתקדמים שמיועד לבעלי שליטה קודמת באנגלית שמעוניינים לשפר וללטש את יכולות הדיבור והכתיבה.


כמו כן, בברליץ מתקיימים עוד שלל קורסים ללימוד שפות, בהם קורס צרפתית, קורס גרמנית, קורס ספרדית, קורס רוסית, קורס סינית, קורס ערבית, קורס עברית ומסלולים נוספים. קורסים אלה ניתנים ללימוד במסגרת קבוצתית או פרטנית כדי להתאים את הלימוד למטרות האישיות של התלמידים ולרמתם.


תנאי קבלה


קורס אנגלית עסקית מיועד לבעלי שליטה טובה בשפה האנגלית, שברצונם לחזק את אוצר המילים העסקי ולשפר את מיומנויות השיחה והביטוי בכתב למטרות עסקיות. בין היתר, קורס זה יכול להתאים במיוחד למנהלים ולעובדים בכירים בארגונים משלל סוגים ומגזרים שנדרשים לעשות שימוש מתקדם בשפה האנגלית במסגרת תפקידם המעוניינים לפתח את יכולות השימוש בשפה האנגלית.


תעודה


תעודת גמר מוענקת מטעם ברליץ לתלמידים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות במסגרת הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור