קורס אנגלית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס אנגלית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית בברליץ - אנגלית מדוברת


ברליץ מציעים קורס אנגלית שבו ניתן לשפר את השליטה באנגלית ולרכוש אוצר מילים ויכולות שיחה שוטפת. במהלך הקורס מתמקדים באנגלית המדוברת ורוכשים כלים לניהול שיחות עסקיות ואישיות באנגלית. התכנית יכולה להתאים למגוון רחב של תלמידים ברמות שליטה מגוונות באנגלית שכן היא מותאמת אישית ללומדים ולצורכים שלהם בחיזוק היכולות בשפה. את הידע הנרכש במהלך הקורס המשתתפים יכולים ליישם במגוון מסגרות, החל משיחות עסקיות במקום העבודה, דרך שיחות למטרות תיירותיות בעת טיול בחו"ל ועד לקריאה ושיחה באנגלית ברשתות החברתיות.


תכנית הלימודים


הקורס מתמקד בחיזוק יכולות הביטוי של המשתתפים בשפה האנגלית תוך שימת דגש על אנגלית מדוברת. המשתתפים מפתחים את אוצר המילים ומכירים מגוון של ביטויים פופולריים באנגלית. כמו כן, הם מחזקים את יכולות הביטוי בעל פה ובונים ביטחון בעת השיחה.


דרך חיזוק של יכולות ההגייה והפקדה על הגייה ברורה ונכונה, המשתתפים לומדים כיצד לנהל שיחה קולחת במגוון של מסגרות ומצבים. הקורס שם דגש על יכולות ניסוח ודקדוק כדי לסייע בבניית מיומנויות שיחה נכונה. כמו כן, הקורס בוחן מגוון של מצבים בחיי היום היום ומעניק לתלמידיו ידע וכלים לניהול שיחות בסיטואציות אלה.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס אנגלית בברליץ נע בין 14 - 18 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים כדי להתאים ללוח הזמנים של אנשים עובדים, היקפו של כל מפגשי הוא כ - 3 עד 4 שעות לימוד.


הקורסים מתקיימים בקבוצו לימוד קטנות כדי לאפשר לתלמידים לקחת חלק פעיל בשיעורים ולקבל סיוע אישי מן המורים. המשתתפים בקורס מתרגלים שיחה פעילה כבר מן השיעור הראשון כדי לאפשר להם לשפר את השליטה בשפה ולתרגל את הכלים הנלמדים באופן פעיל. התלמידים מקבלים גישה למועדון דיבור ולאתר למידה במהלך הקורס וכן לפרק זמן של כתשעה חודשים לאחריו, כדי להמשיך ולתרגל את החומר הנלמד. נוסף על כך, באפשרות התלמידים לתרגל את אוצר המילים באנגלית באמצעות אפליקציה ייעודית שבה ניתן לשוחח עם מורי הקורס ולהתחבר לכיתה וירטואלית לתרגול החומר הנלמד.


סגל הוראה


המורים בקורס אנגלית בברליץ הם דוברי השפה ברמת שפת אם, המנוסים בלימוד השפה האנגלית במסגרות שונות.


על מוסד הלימוד


חברת ברליץ מעבירה מגוון של קורסים ללימוד שפות. ניתן ללמוד בה גם בקורס אנגלית למתחילים שמתאים למעוניינים לקבל כלים ראשוניים בשפה, וכן בקורס אנגלית עסקית שמתאים למעוניינים לפתח את אוצר המילים באנגלית למטרות ארגוניות.


בין קורסי השפות הנוספים שאותן ניתן ללמוד בברליץ נכללים קורס ספרדית, קורס ערבית, קורס רוסית, קורס איטלקית, קורס צרפתית, קורס גרמנית ועוד מבחר שפות. החברה מציעה גם קורסים ייעודיים לעסקים וקורסים מקוונים ללימוד שפות. החברה מציעה גם שירותים כגון לימוד אנגלית אחד על אחד, הכנה לראיונות עבודה בשפה האנגלית והכנה למבחני קבלה שונים למסלולי לימוד באנגלית. למוסד הלימוד שלוחות בשלל ערים בפרישה ארצית כגון בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע, ברעננה, בראשון לציון, בחיפה ועוד.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למעוניינים לשפר את שליטתם בשפה האנגלית והוא מתאים לתלמידים במגוון של רמות שליטה בשפה. בברליץ מתקיימים בין היתר קורס אנגלית למתחילים שבו יכולים בעלי שליטה מועטה בשפה, וכן קורס אנגלית למתקדמים שמתאים לשולטים באנגלית שמעוניינים לחזק את השטף בשפה. נערכים מבדקי שליטה כדי לבדוק את רמת האנגלית של המועמדים לפני תחילת הקורס לצורך חלוקה לרמות.


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות ניתנת תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מוסדות ללימוד קורס Ody
יוסי קלאוזנר
ללא תגובה
קורס ממוני בטיחות בעבודה
אחמד
ללא תגובה
הרשמה לקורס טבחות ואפייה וטעמים מזרחיים
עראבה
ללא תגובה
יש עבודה כטכנאי מכשור רפואי?
אלי
1 תגובות
קורס חשב שכר האם מתאים לי
אוריאו
1 תגובות
קורס מנהלי מערכות לטיפול בגיל השלישי
מוריה
1 תגובות
לימוד קורס מטפסים
אחמד חוגיראת
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp