האוניברסיטה הפתוחה סניף אום אל פחם

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סניף אום אל פחם

האוניברסיטה הפתוחה אום אל פחם


שלוחת האוניברסיטה הפתוחה באום אל פחם מפעילה תכניות לימודים רבות, אשר באות לסייע לסטודנטים בביצוע השילוב בין הלימודים לבין שגרת החיים, העבודה והמשפחה. הקמפוס שבאום אל פחם מציע גם מערכי ייעוץ והדרכה לסטודנטים כדי לסייע להם בבחירת הקורסים, בתכנון מערכת השעות ובהתאמת הלימוד לצורכיהם וללוח הזמנים שלהם. כמו כן, מתקיימות בקמפוס סדנאות ובהדרכות למידה באופן קבוצתי או פרטני, מה שמסייע לסטודנטים בפיתוח של מיומנויות למידה אקדמיות חשובות.


האוניברסיטה הפתוחה אום אל פחם כתובת טלפון דרכי הגעה


כתובתו של מרכז הלימוד באום אל פחם הוא ברחוב אלגאזאלאת, הוא ממוקם במרכז הקהילתי העירוני. ההגעה אל הקמפוס אפשרית ברכב פרטי וכן בתחבורה הציבורית מרחבי העיר, בנוחות רבה.


האוניברסיטה הפתוחה אום אל פחם שעות קבלה


שעות הפעילות של האוניברסיטה הפתוחה באום אל פחם משתנות בהתאם לימי השבוע, כאשר לצורך מפגשי ייעוץ אישי והדרכה יש צורך בתיאום טלפוני מראש. בחלק מן הימים בשבוע הקמפוס פעיל בשעות הבוקר ובימים אחרים הוא פועל בשעות אחר הצהריים והערב.


האוניברסיטה הפתוחה אום אל פחם תואר ראשון


במרכז הלימוד אום אל פחם של האוניברסיטה הפתוחה יש מגוון רחב של תכניות לימודים מהן הסטודנטים יכולים לבחור. באפשרותם ללמוד בתכנית חד חוגית בה מתמקדים בתחום ידע אחד, או לשלב בין שני ענפים במסגרת מסלול דו חוגי, או דרך שילוב של חטיבת ידע. תכניות הלימודים מתקיימות בענפי מגוונים כגון במדעי הרוח, במדעים המדויקים, בהנדסה, במדעי החברה, בניהול ובאמנויות.


כדי לסייע לסטודנטים לבצע את השילוב בין העבודה לבין הלימודים, מציעים באוניברסיטה הפתוחה מתכונת לימודים נוחה וגמישה, במסגרתה ניתן לבחור את קצב הלימוד ולהתאים אותו לצורכים האישיים. הסטודנטים קובעים גם את כמות והיקף הקורסים שנלמדים ויכולים לפרוש את התואר על פני מספר שנים לבחירתם. הלימודים כוללים הן מפגשים פרונטליים והדרכות בקמפוס שבאום אל פחם והן למידה מקוונת אותה מבצעים הסטודנטים מביתם בעזרת טכנולוגיות מתקדמות וספרי לימוד.


האוניברסיטה הפתוחה אום אל פחם קורסים לימודי חוץ


שלוחת אום אל פחם של האוניברסיטה הפתוחה איננה מציעה, נכון להיום, קורסים או לימודי תעודה בשטחה, אך ניתן ללמוד בקורסים במסגרת מרכזי לימוד אחרים באזור הצפון, כגון בשלוחת חיפה. הקורסים נערכים במגוון של תחומים מבוקשים ובשעות הנוחות לאנשים עובדים, והם באים להציע למשתתפים בהם להרחיב את סל הכלים המקצועי ולשדרג את הקריירה. אפשר ללמוד בקורסים בניהול במסגרת בית הספר "תפנית", ללמוד שפות חדשות בבית הספר "דיאלוג" או לרכוש הכנה לקבלת תעודת מקצוע מוכרת במסגרת הקורסים בבית הספר להכשרה מקצועית "דיפלומה".


האוניברסיטה הפתוחה אום אל פחם הרשמה


ההרשמה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה בשלוחת אום אל פחם מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד. ניתן להירשם במספר מועדים במהלך השנה, לרבות בסמסטר קיץ, בסמסטר אביב או בסמסטר חורף וכך להתאים את הלמידה ללוח הזמנים ולצורכים האישיים. כדי לקבל את הפרטים המלאים לגבי תנאי ההרשמה ללימודים, מומלץ לפנות ישירות אל האוניברסיטה הפתוחה.


האוניברסיטה הפתוחה אום אל פחם תנאי קבלה


תנאי הקבלה לאוניברסיטה הפתוחה - אום אל פחם הם גמישים במיוחד וכך לא נדרש מן המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה או ציון בפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים לתואר הראשון. באוניברסיטה הפתוחה דורשים מן הסטודנטים לגלות אחריות, שקדנות ורצינות לאורך תקופת הלימודים ושמים דגש על הישגים במהלכה ולא על הרקע האקדמי והלימודי הקודם.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה