האוניברסיטה הפתוחה קמפוס מודיעין

שירות אישי - צור קשר

האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

אהבת? שתף ב:

האוניברסיטה הפתוחה מודיעין - סניף מודיעין של האוניברסיטה הפתוחה

 

במודיעין מכבים רעות אפשר למצוא שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה, שבה מתקיימות שלל תכניות לימודים. סטודנטים בקמפוס מודיעין יכולים לקחת חלק בלימודים לתואר ראשון ושני במתכונת גמישה שנוחה לשילוב עם העבודה. כמו כן, בשלוחה זו נערכים קורסים רבים שדרכם אפשר לשדרג את הקריירה ולצבור ידע מקצועי חדש.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין טלפון כתובת דרכי הגעה


קמפוס מודיעין של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם ברחוב עמק דותן 49. השלוחה ממוקמת במרכז הרב תחומי, שהוא מרכז לימודים והשכלת מבוגרים שפועל במודיעין. מלבד היותו מרכז לימוד של האוניברסיטה הפתוחה, המרכז הרב תחומי שואף לעודד את תושבי מודיעין להרחיב ולהעמיק את הכשרתם. כך נערכים בו גם קורסים והשתלמויות וכן הכשרות מקצועיות וכנסים. דרכי הגישה אל הקמפוס הן נוחות ואפשרויות בתחבורה הציבורית ממקומות מרכזיים בעיר, וכן ברכב פרטי.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין תואר ראשון


בשלוחה במודיעין הסטודנטים יכולים ללמוד במגוון של תכניות לתואר ראשון. תכניות אלה מתקיימות במתכונת הלימודים הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה אשר מאפשרת לסטודנטים לשלב בנוחות רבה ביו הלימודים לבין העבודה. הסטודנטים יכולים לתכנן את קצב הלימודים, את ימי הלימוד ואת מספר הקורסים הנלמדים מדי סמסטר. הלימודים עצמם מתבססים על שיטה ייחודית והם מתקיימים תוך שילוב של לימודים פרונטליים במרכז הלימוד במודיעין עם למידה מרחוק המשולבת טכנולוגיות מתקדמות.


תחומי הלימוד האפשריים בקמפוס מודיעין הם רבים ומגוונים. ניתן לבחור בין לימודים במדעי החברה, במדעי הרוח, בניהול, במדעים מדויקים, במדעי הטבע ובהנדסה. ישנה אפשרות ללמוד בתכנית חד חוגית או ללמוד שני ענפי ידע במסגרת תכנית דו חוגית או חטיבת ידע.


שלוחת מודיעין מציעה שירותים שונים כדי לסייע לסטודנטים במהלך הלימודים. הם יכולים להיעזר בייעוץ אקדמי שמטרתו לתכנן את מערכת השעות ולבחור את הקורסים המתאימים. כמו כן, מתקיימות קבוצות לימודים והנחיות מוגברות לסטודנטים שזקוקים לכך. בקמפוס מתקיימות גם סדנאות בהן הסטודנטים יכולים לפתח מיומנויות למידה אקדמיות.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין שעות פתיחה


שלוחת מודיעין של האוניברסיטה הפתוחה פתוחה בכל ידי החול בשבוע, משעות הבוקר ועד הצהריים. בשעות אלה מתקיימים קורסים שונים בקמפוס וכן מוצעים שירותי הייעוץ וההכוונה לסטודנטים החדשים והוותיקים שלומדים בשלוחה.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין שפות


דיאלוג הוא בית הספר לשפות של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. בקמפוס במודיעין אפשר ללמוד במגוון של קורסים ללימוד שפות, אשר שמים דגש על שיטת לימוד חווייתית ומעשית. בין היתר, ניתן ללמוד בקורס השפה האנגלית, קורס השפה הצרפתית, קורס השפה הספרדית, קורס השפה האיטלקית וקורסים נוספים. הקורסים מתקיימים ברמות שונות לפי השליטה הקודמת של הסטודנטים בשפה.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין קורסים


נוסף על קורסי השפות שמתקיימים בבית הספר "דיאלוג", בשלוחת מודיעין אפשר ללמוד בקורסים ותכניות לימודי תעודה משלל סוגים. אלה מתקיימים במסגרת בית הספר להכשרה מקצועית "דיפלומה", אשר שואף להעניק לתלמידיו כלים מקצועיים להשתלבות בתחומים מבוקשים בשוק העבודה. בין הענפים שניתן ללמוד בבית ספר זה נכללים עיצוב, תיירות, חשבונאות וענפים נוספים.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין תואר שני


המעוניינים ללמוד תואר שני בשלוחת מודיעין של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לבחור בין תכניות רבות ומגוונות לתואר המוסמך. תכניות אלה מתקיימות במתכונת תואר שני ללא תזה או במסלולים מחקריים עם תזה, אשר מיועדים לסטודנטים מצטיינים.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין תנאי קבלה


לאוניברסיטה הפתוחה שלוחת מודיעין תנאי קבלה גמישים במיוחד, סטודנטים יכולים להתקבל ללימודים גם ללא ציון בפסיכומטרי וללא תעודת בגרות. זאת משום שהאוניברסיטה הפתוחה שואפת לפתוח את שערי האקדמיה לשלל אוכלוסיות ולהנגיש להן את עולם ההשכלה הגבוהה וכך אינה שמה דגש על הרקע הלימודי הקודם אלא על ההישגים של הסטודנטים במהלך הלימודים עצמם. חשוב לציין כי האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על מצוינות במהלך הלימודים וכי הסטודנטים נדרשים להפגין אחריות, רצינות והשקעה כדי להצליח בהם.


האוניברסיטה הפתוחה מודיעין הרשמה


ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה במודיעין אפשרית במספר מועדים לאורך השנה, בהם במועד סמסטר סתיו, במועד סמסטר אביב ובמועד סמסטר הקיץ. זאת במסגרת מתכונת הלימוד הגמישה של מוסד הלימוד שמאפשר לסטודנטים להתאים את הלימודים לצורכיהם וללוח הזמנים שלהם. כדי לקבל את המידע המלא על אופן ההרשמה, מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה במודיעין

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

האוניברסיטה הפתוחה במודיעין
05/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

פחות אוהב שלא ניתן לצפות במדויק את משך התואר וכמובן האם הם בוחרים תחום שגם מעניין אותם ויכולים להיו קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוסים של האו"פ מאוד נגישים כיוון שפרוסים כמעט בכל עיר בארץ. נוסף לכך יש שירותיות מאוד גבוהה מצד א קרא עוד...


לכל חוות הדעת

סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

מה חושבים הסטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה רבה 100
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה מועטה 100
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה 100
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה רבה מאד 100
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה סבירה 100
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה רבה מאד 100

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם