האוניברסיטה הפתוחה שלוחת ערד

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אוניברסיטה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על האוניברסיטה הפתוחה בערד.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


האוניברסיטה הפתוחה ערד


שלוחת ערד של האוניברסיטה הפתוחה נוסדה כיוזמה של מוסד הלימוד ושל מרכז הצעירים בעיר, במטרה לאפשר לתושבים בעיר ללמוד לתארים אקדמיים קרוב לבית ובמתכונת נוחה דרכה ניתן לשלב בין לימודים לבין עבודה. הקמפוס פתוח למגוון רחב של אוכלוסיות ולסטודנטים ממגוון גילים, גם ללא רקע לימודי קודם. חלק מן הסטודנטים בשלוחת ערד לומדים באופן עצמאי וחלקם לומדים בהנחיה מוגברת.


האוניברסיטה הפתוחה ערד טלפון כתובת דרכי הגעה


שלוחת ערד של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת במרכז הצעירים של ערד ברחוב יאשיהו 25. מרכז הצעירים בא לסייע לקידום צעירי העיר במגוון מישורים לרבות לימודים ותעסוקה, הוא מציע לסטודנטים עזרה בארגון של קבוצות למידה, סיוע במציאת מלגות וכן מפעיל חללי למידה עבור תקופות מבחנים. שעות הפעילות של הקמפוס הן בימי השבוע משעות הבוקר ועד הערב, כאשר יש צורך לתאם מראש כדי להיעזר בשירותי הייעוץ וההדרכה.


האוניברסיטה הפתוחה ערד תואר ראשון


בקמפוס ערד של האוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד לתואר כללי בהדגשת חברה ותרבות וכן במסלולים נוספים של האוניברסיטה הפתוחה. הסטודנטים יכולים ללמוד במסלולים גמישים אשר מאפשרים לבצע שילוב בין לימודים לבין עבודה וחיי משפחה, באפשרותם לבחור את ימי הלימוד ולקבוע את קצב הלמידה כך שיותאם לצורכים האישיים. הלמידה משלבת בין לימודים פרונטליים והדרכות בקמפוס שבערד לבין לימוד מקוון בעזרת טכנולוגיות מתקדמות.


באוניברסיטה הפתוחה מתקיימות עוד מבחר תכניות לימודים לתואר ראשון. בין היתר, ניתן ללמוד את מקצועות מדעי החברה, הנדסה, מדעי החיים, ניהול, מדעי הרוח, אמנויות וענפי ידע נוספים. כמו כן, באפשרות הסטודנטים לשלב בין שני ענפים דרך לימודים דו חוגיים או חטיבת ידע.


האוניברסיטה הפתוחה ערד קורסים לימודי חוץ


מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה מציע שלל תכניות להכשרה מקצועית אשר באו לאפשר לתלמידיהן לקדם את הקריירה ולרכוש מיומנויות חדשות ומבוקשות. תלמידי הקורסים השונים משלבים לרוב בין לימוד עיוני לבין תרגול פרקטי שבא לסייע לצבור ניסיון מעשי. הקורסים מתקיימים בענפים שונים, לרבות קורסים ללימוד שפות, קורסי ניהול וקורסים מקצועיים בתחום הפיננסים, העיצוב, השיווק וענפים נוספים. יש לציין כי הקורסים של האוניברסיטה הפתוחה אינם פעילים בשלוחה בערד, אך ניתן ללמוד אותם במרכזי לימוד אחרים שפועלים באזור הדרום, לרבות בשלוחות באשדוד ובבאר שבע.


האוניברסיטה הפתוחה ערד הרשמה


ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה קמפוס ערד מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד. ישנה אפשרות להירשם במועדים שונים לאורך השנה, כגון בסמסטר סתיו, בסמסטר אביב או בסמסטר קיץ וכך להתאים את הלמידה ומועדיה לצורכים האישיים מבלי לפספס שנת לימודים.


האוניברסיטה הפתוחה ערד תנאי קבלה


אין צורך בבגרות מלאה או בציון בפסיכומטרי כדי להירשם ללימודים לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה שלוחת ערד. תנאי קבלה גמישים אלה באים לפתוח את שערי האקדמיה בפני מגוון אוכלוסיות ללא תלות ברקע הלימודי הקודם, כאשר האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על ההישגים במהלך התואר. חשוב לציין כי האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בקידום מצוינות אקדמית וכך נדרש מן הסטודנטים להפגין רצינות, השקעה והתמדה כדי לעמוד בלימודים ולהצליח בהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לימודי תאטרון בובות חינוכי טיפולי
אפרת
1 תגובות
שלוחה של בצלאל במרכז הארץ
מירון בוקרה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל983 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp