האוניברסיטה הפתוחה שלוחת ירוחם

שירות אישי - צור קשר

האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה ירוחם


תושבי העיר ירוחם שמעוניינים ללמוד תכניות אקדמיות קרוב לבית ובתנאים נוחים יכולים לעשות זאת בקמפוס ירוחם של האוניברסיטה הפתוחה. מרכז הלימוד מפעיל מסלולים שונים לתואר ראשון אשר ניתן לשלב בנוחות בשגרת החיים ולשלב עם עבודה וחיי משפחה. בקמפוס שבירוחם הסטודנטים יכולים להיעזר בשירותי תמיכה והדרכה לאורך הלימודים במטרה לסייע להם להצליח ולרכוש כלים חשובים לקריירה.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם כתובת טלפון דרכי הגעה


השלוחה בירוחם של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת ברחוב צבי ברונשטיין 9, במתחם מתנ"ס ירוחם. המתנ"ס מופעל על ידי מרכז הצעירים של ירוחם, "צעירים בירוחם". מרכז הצעירים שואף לקדם את אוכלוסיית הצעירים בעיר ירוחם ובנגב באופן כללי דרך העצמה ועידוד של יוזמות חברתיות וקהילתיות, כמו כן הוא פועל לעודד צעירים לעבור לעיר ולבחור להיות מתיישבים חדשים בה.

 

סטודנטים שלומדים באוניברסיטה הפתוחה יכולים להיעזר במגוון של שירותים שמציע מרכז הצעירים, לרבות תרגול וסיוע לימוד וליווי אישי לאורך תקופת הלימודים וכמו כן באפשרותם להסתייע בייעוץ האקדמי בנושאים כגון בחירת מסלול הלימוד, בחירת הקורסים ובנייה של תכנית לימודים שמותאמת לצורכים האישיים. מרכז הצעירים גם עוזר לסטודנטים דרך הכוונתם בנושא מלגות לימודים בהן הם יכולים להיעזר בזמן התואר.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם שעות קבלה


בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה בירוחם ניתן להיעזר בשירותי מוסד הלימוד במהלך ימי השבוע, משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. יש צורך בתיאום מראש מול מוסד הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם תואר ראשון


בקמפוס ירוחם של האוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד בתכנית ללימודי מדעי הרוח והחברה בהדגשת חינוך. מסלול זה משלב בין לימודים פרונטליים והדרכות במרכז הלימוד בירוחם יחד עם למידה מקוונת מהבית או מכל מקום הכוללת טכנולוגיות למידה מתקדמות.


האוניברסיטה הפתוחה מציעה עוד שלל תכניות לתואר הראשון. בין היתר אפשר ללמוד במסלולים בענפי מדעי החברה, מדעים מדויקים, ניהול, מדעי החיים ומדעי הרוח. באפשרות הסטודנטים לשלב בין שני ענפי ידע במסגרת לימודים דו חוגיים או חטיבת ידע. בין תחומי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה נכללים לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי משאבי אנוש, לימודי סוציולוגיה, לימודי מדעי המדינה, לימודי מדעי המחשב, לימודי הנדסה ועוד מסלולים רבים.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם קורסים


בשלוחת האוניברסיטה הפתוחה שבעיר ירוחם לא פועל נכון להיום מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. יחד עם זאת, אפשר למצוא קורסים ולימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה במרכזי לימוד נוספים שפזורים באזור הדרום, כגון השלוחות בבאר שבע או באשדוד. בקמפוסים אלה אפשר למצוא קורסים בתחום הניהול במסגרת בית הספר "תפנית", קורסים ללימוד שפות בבית הספר "דיאלוג" ותכניות ללימודי הכשרה מקצועית בבית הספר "דיפלומה". הקורסים עוסקים בנושאים מגוונים שבאים לענות על צורכים בשוק העבודה הישראלי של היום.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם הרשמה


סטודנטים שמעוניינים להירשם ללימודים במרכז הלימוד בירוחם של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת בכמה מועדים לאורך שנת הלימודים, בסמסטר הסתיו, בסמסטר אביב או בסמסטר הקיץ. עבור מי שמפספסים את מועד ההרשמה ישנה לעיתים אפשרות להירשם בהרשמה המאוחרת אשר כרוכה בתשלום נוסף.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם תנאי קבלה


כחלק מתנאי הקבלה הגמישים לאוניברסיטה הפתוחה אין צורך בפסיכומטרי או בתעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים. באופן זה יכולים להתקבל ללימודים סטודנטים ממגוון אוכלוסיות וקבוצות גיל גם ללא שימת דגש על הרקע הלימוד הקודם שלהם כגון חיילים משוחררים, תלמידים בזמן הלימודים בתיכון, הורים וקבוצות נוספות.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה בירוחם

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

האוניברסיטה הפתוחה
07/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מאוד אוהבת את זה שהלימודים מעניינים ואין חובת נוכחות ובגלל שאני לומדת בשלוחה אז יותר קל להגיע .

על הקמפוס

לא לומדת בקמפוס לומדת בשלוחה של האניברסיטה הפתוחה בירוחם.

טיפים

לא להתייאש מהר יש קשיים אבל מהם לומדים הכי טוב לכן חשוב להתמיד ובסוף תהיה הצלחה.


לכל חוות הדעת

סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

מה חושבים הסטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה רבה מאד 100
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה מועטה מאד 100
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה מאד 100
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה רבה מאד 100
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה סבירה 100
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה רבה מאד 100

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp