האוניברסיטה הפתוחה שלוחת ירוחם

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אוניברסיטה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על האוניברסיטה הפתוחה בירוחם.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם


תושבי העיר ירוחם שמעוניינים ללמוד תכניות אקדמיות קרוב לבית ובתנאים נוחים יכולים לעשות זאת בקמפוס ירוחם של האוניברסיטה הפתוחה. מרכז הלימוד מפעיל מסלולים שונים לתואר ראשון אשר ניתן לשלב בנוחות בשגרת החיים ולשלב עם עבודה וחיי משפחה. בקמפוס שבירוחם הסטודנטים יכולים להיעזר בשירותי תמיכה והדרכה לאורך הלימודים במטרה לסייע להם להצליח ולרכוש כלים חשובים לקריירה.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם כתובת טלפון דרכי הגעה


השלוחה בירוחם של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת ברחוב צבי ברונשטיין 9, במתחם מתנ"ס ירוחם. המתנ"ס מופעל על ידי מרכז הצעירים של ירוחם, "צעירים בירוחם". מרכז הצעירים שואף לקדם את אוכלוסיית הצעירים בעיר ירוחם ובנגב באופן כללי דרך העצמה ועידוד של יוזמות חברתיות וקהילתיות, כמו כן הוא פועל לעודד צעירים לעבור לעיר ולבחור להיות מתיישבים חדשים בה.

 

סטודנטים שלומדים באוניברסיטה הפתוחה יכולים להיעזר במגוון של שירותים שמציע מרכז הצעירים, לרבות תרגול וסיוע לימוד וליווי אישי לאורך תקופת הלימודים וכמו כן באפשרותם להסתייע בייעוץ האקדמי בנושאים כגון בחירת מסלול הלימוד, בחירת הקורסים ובנייה של תכנית לימודים שמותאמת לצורכים האישיים. מרכז הצעירים גם עוזר לסטודנטים דרך הכוונתם בנושא מלגות לימודים בהן הם יכולים להיעזר בזמן התואר.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם שעות קבלה


בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה בירוחם ניתן להיעזר בשירותי מוסד הלימוד במהלך ימי השבוע, משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. יש צורך בתיאום מראש מול מוסד הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם תואר ראשון


בקמפוס ירוחם של האוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד בתכנית ללימודי מדעי הרוח והחברה בהדגשת חינוך. מסלול זה משלב בין לימודים פרונטליים והדרכות במרכז הלימוד בירוחם יחד עם למידה מקוונת מהבית או מכל מקום הכוללת טכנולוגיות למידה מתקדמות.


האוניברסיטה הפתוחה מציעה עוד שלל תכניות לתואר הראשון. בין היתר אפשר ללמוד במסלולים בענפי מדעי החברה, מדעים מדויקים, ניהול, מדעי החיים ומדעי הרוח. באפשרות הסטודנטים לשלב בין שני ענפי ידע במסגרת לימודים דו חוגיים או חטיבת ידע. בין תחומי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה נכללים לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי משאבי אנוש, לימודי סוציולוגיה, לימודי מדעי המדינה, לימודי מדעי המחשב, לימודי הנדסה ועוד מסלולים רבים.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם קורסים


בשלוחת האוניברסיטה הפתוחה שבעיר ירוחם לא פועל נכון להיום מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. יחד עם זאת, אפשר למצוא קורסים ולימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה במרכזי לימוד נוספים שפזורים באזור הדרום, כגון השלוחות בבאר שבע או באשדוד. בקמפוסים אלה אפשר למצוא קורסים בתחום הניהול במסגרת בית הספר "תפנית", קורסים ללימוד שפות בבית הספר "דיאלוג" ותכניות ללימודי הכשרה מקצועית בבית הספר "דיפלומה". הקורסים עוסקים בנושאים מגוונים שבאים לענות על צורכים בשוק העבודה הישראלי של היום.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם הרשמה


סטודנטים שמעוניינים להירשם ללימודים במרכז הלימוד בירוחם של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת בכמה מועדים לאורך שנת הלימודים, בסמסטר הסתיו, בסמסטר אביב או בסמסטר הקיץ. עבור מי שמפספסים את מועד ההרשמה ישנה לעיתים אפשרות להירשם בהרשמה המאוחרת אשר כרוכה בתשלום נוסף.


האוניברסיטה הפתוחה ירוחם תנאי קבלה


כחלק מתנאי הקבלה הגמישים לאוניברסיטה הפתוחה אין צורך בפסיכומטרי או בתעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים. באופן זה יכולים להתקבל ללימודים סטודנטים ממגוון אוכלוסיות וקבוצות גיל גם ללא שימת דגש על הרקע הלימוד הקודם שלהם כגון חיילים משוחררים, תלמידים בזמן הלימודים בתיכון, הורים וקבוצות נוספות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה בירוחם

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

האוניברסיטה הפתוחה
07/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מאוד אוהבת את זה שהלימודים מעניינים ואין חובת נוכחות ובגלל שאני לומדת בשלוחה אז יותר קל להגיע .

על הקמפוס

לא לומדת בקמפוס לומדת בשלוחה של האניברסיטה הפתוחה בירוחם.

טיפים

לא להתייאש מהר יש קשיים אבל מהם לומדים הכי טוב לכן חשוב להתמיד ובסוף תהיה הצלחה.


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לימודי תאטרון בובות חינוכי טיפולי
אפרת
1 תגובות
שלוחה של בצלאל במרכז הארץ
מירון בוקרה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל983 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp