האוניברסיטה הפתוחה שלוחת נתניה

שירות אישי - צור קשר

האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה בנתניה


בעיר נתניה פועלת שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה, זוהי אחת מבין כ - 50 שלוחות של האוניברסיטה הפתוחה שפזורות ברחבי הארץ. האוניברסיטה הפתוחה היא מוסד אקדמי שמתייחד בשיטת הלימוד הגמישה שלו, אשר באה לאפשר שילוב נוח בין לימודים לעבודה וחיי משפחה. הלימודים באוניברסיטה הפתוחה קמפוס נתניה מאפשרים לתכנן את קצב וימי הלימוד ולהתאים אותם לצורכים האישיים, דרך שילוב בין מפגשים פרונטליים בקמפוס שבנתניה לבין למידה מרחוק בשילוב טכנולוגיה מתקדמת. בשלוחת נתניה פועלות מגוון של תכניות לימודים לתואר ראשון, לתואר שני וללימודי תעודה בשלל תחומים.


האוניברסיטה הפתוחה נתניה קורסים


שלוחת נתניה של האוניברסיטה הפתוחה מציעה שלל תכניות ללימודי תעודה וקורסים, שדרכם יכולים המשתתפים לרכוש מיומנויות פרקטיות לקידום הקריירה ולהשתלבות בתפקידים מבוקשים במשק. קורסים בתחום הניהול והשיווק נלמדים במסגרת בית הספר למנהלים "תפנית". כמו כן, מתקיימים קורסים בתחומים כגון מדיה ותקשורת, שפות וכן מסלולים נוספים להכשרה מקצועית. מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה מסייע לסטודנטים בקבלת ההחלטה על מסלול הלימודים שמתאים להם, הם מציעים צוות יועצים מקצועי שיכול לעזור לסטודנטים בסקירת מסלולי הלימוד לתעודה ובקבלת הסברים אודות התכניות השונות.


האוניברסיטה הפתוחה נתניה תואר ראשון


האוניברסיטה הפתוחה סניף נתניה מציעים מגוון מסלולי לימוד לתואר הראשון, אשר מתקיימים בתחומים כגון מדעי הרוח, מדעי החברה, הנדסה, מדעי החיים וניהול. ניתן ללמוד במסגרות חד חוגיות או בלימודים דו חוגיים וכך לשלב בין שני ענפי ידע. כמו כן, ישנה אפשרות לשלב חטיבת ידע.


תכניות הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה מתאפיינות בגמישות רבה, הסטודנטים יכולים לקבוע את קצב הלימוד וימי הלימודים וכך להתאים את הלימודים לצורכים האישיים ולשלב אותם בנוחות עם העבודה. הלימודים נפתחים בשלושה סמסטרים לאורך השנה, בסמסטר אוקטובר, בסמסטר מרץ ובסמסטר יולי (סמסטר קיץ).


האוניברסיטה הפתוחה נתניה שעות פעילות - שעות קבלה - שעות פתיחה


שלוחת נתניה של האוניברסיטה הפתוחה פעילה בכמה ימים במהלך השבוע, בשעות הצהריים ובערבים. מלבד הלימודים וההדרכות המתקיימים בקמפוס, ניתן לקבל בו שירותים שונים לרבות ייעוץ לימודי, הדרכות פרטניות עם יועצים לגבי תכנון אסטרטגיות למידה וכן שעות תגבור לקורסים שונים שמתקיימים לפני השיעורים.


האוניברסיטה הפתוחה נתניה דרכי הגעה טלפון כתובת


קמפוס האוניברסיטה הפתוחה בנתניה ממוקם באזור התעשייה פולג, ברחוב המחקר. הקמפוס נמצא בסמוך למבנה של מכללת אורט הרמלין. השלוחה ממוקמת במקום מרכזי והגישה אליה נוחה באמצעות תחבורה ציבורית וכן ברכב פרטי, כאשר סטודנטים שלומדים במרכז הלימוד בנתניה מקבלים אפשרות לחניה חינם.


האוניברסיטה הפתוחה נתניה תנאי קבלה


כחלק מתנאי הקבלה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה בנתניה אין צורך להציג ציון פסיכומטרי או תעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים. האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על ההישגים של הסטודנטים במהלך לימודיהם ולא על הרקע הלימודי הקודם שלהם. כך יכולים להתקבל ללימודים סטודנטים ממגוון של אוכלוסיות במסגרת שאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה להנגשת האקדמיה לשל קהלים ואוכלוסיות. יש לציין כי תנאי הקבלה לתואר שני באוניברסיטה הפתוחה כוללים תואר ראשון בממוצע ציונים גבוה, רף הציונים משתנה ממסלול למסלול.


האוניברסיטה הפתוחה נתניה הרשמה


ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה נתניה נפתחת לכל אורך השנה, מספר חודשים לפני תחילת כל סמסטר. האוניברסיטה מאפשרת הרשמה לסמסטר סתיו, לסמסטר אביב או לסמסטר קיץ וכך מסייעת לסטודנטים להתאים את לוח הזמנים ללמידה לצורכיהם האישיים. את ההרשמה מבצעים מול מוסד הלימודים עצמו, מומלץ לפנות אל האוניברסיטה הפתוחה לקבלת המידע המלא והמדויק לגבי תהליך ההרשמה ללימודים.

 

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה נתניה

התקבלו 4 דירוגיםבציון ממוצע: 3.3 מתוך 5

האוניברסיטה הפתוחה
16/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את הנוחות בלימודי ערב לאנשים עובדים ושמגיע מרצה למקום העבודה שלי לא אוהב את זה שהוסבר לנו שנסי קרא עוד...

על הקמפוס

אני לא לומד בקמפוס, נפתחה כיתה במקום עבודתי במקום עבודתי אנחנו זוכים לשירותים שהחברה מספקת לנו בשוט קרא עוד...

טיפים

להשקיע 3 ערבים בשבוע כשעתיים כל פעם על מנת לצמצם את זמן הלימוד בשבת ולהצליח לשמור על אורח חיים סביר

האוניברסיטה הפתוחה
18/07/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני עולה חדשה מצרפת, עליתי לארץ לפני 3 שנים וקשה לי לדבר עם האוניברסיטה בפלפון או לקבל עזרה כעולה חד קרא עוד...

על הקמפוס

חניה יותר מידיי קטנה וחבל שאין קמפוס באזור של נתניה

טיפים

אני מדברת לגבי האוניברסיטה פתוחה האנשים שעובדים במוקד לא יודעים כל כך על מה מדובר, אז מחכים הרבה לפנ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp