האוניברסיטה הפתוחה סניף בני ברק

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אוניברסיטה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על האוניברסיטה הפתוחה בבני ברק.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


האוניברסיטה הפתוחה בני ברק


בין מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה הפרושים בכל רחבי הארץ פועל הקמפוס בבני ברק, אשר מציע תכניות לימודים מגוונות וגמישות במתכונתן, אשר מותאמות לציבור החרדי והדתי. מסלולי הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה באים לאפשר לסטודנטים ממגוון אוכלוסיות ללמוד לתואר אקדמי ולעשות זאת באופן שמותאם לצורכים האישיים ולשגרת החיים.


האוניברסיטה הפתוחה בני ברק כתובת טלפון דרכי הגעה


שלוחת בני ברק של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת באיגוד י.נ.ר שברחוב ברוך הירש 14. מרכז י.נ.ר שבו ממוקמת השלוחה הוא מוסד להכשרת יועצים, מטפלים ומנחים ברוח היהדות אשר מפעיל תכניות לימודים לציבור הדתי והחרדי. הקמפוס, שממוקם במיקום מרכזי בעיר בני ברק ונגיש בתחבורה הציבורית, מאפשר לבוגרים ולתלמידים של מרכז י.נ.ר ללמוד לתואר אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה במסגרת שמותאמת לציבור שומר המצוות ובמסלולים גמישים מבחינת לוחות זמנים וקצב לימוד.


האוניברסיטה הפתוחה בני ברק תואר ראשון


במרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בבני ברק נלמדים מספר מקצועות לימוד, הסטודנטים יכולים ללמוד לימודי פסיכולוגיה, לימודי מדעי החברה והרוח או לימודי חינוך. הקמפוס עורך מפגשי לימוד אחת לשבוע.


תכניות הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה מתבססות על שילוב של המפגשים הפרונטליים שבקמפוס בבני ברק יחד על לימוד עצמאי מקוון שהסטודנטים יכולים לבצע מהבית בעזרת טכנולוגיות מתקדמות. תכניות התואר הראשון באות לאפשר לאנשים עובדים ולבעלי משפחות לשלב בין התואר לבין שגרת חייהם וללמוד במסלולים גמישים שבהם ניתן לתכנן את קצב הלימוד, את שעות הלמידה ואת כמות הקורסים הנלמדים בסמסטר.


האוניברסיטה הפתוחה בני ברק קורסים לימודי חוץ


נכון להיום, לא פועל בשלוחת בני ברק מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה ובקמפוס זה נלמדים קורסים של מרכז י.נ.ר בלבד. עם זאת, סטודנטים באזור שמעוניינים ללמוד בתכניות לימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים למצוא קורסים כאלה במרכזי לימוד נוספים במרכז הארץ, בהם מרכזי הלימוד שבתל אביב ומרכז הלימוד בפתח תקווה. בשלוחות הללו אפשר למצוא קורסים בניהול, קורסים ללימוד שפות וקורסים נוספים להכשרה מקצועית שבחלקם ניתן לקבל תעודת מקצוע מוכרת על ידי גורמים ממשלתיים שונים. קורסים אלה באים לאפשר למשתתפים לרכוש כלים וידע מקצועי דרכו הם יכולים לקדם את הקריירה או להשתלב בענפים מבוקשים.

 

 

האוניברסיטה הפתוחה בני ברק הרשמה

 

ההרשמה לקמפוס בני ברק של האוניברסיטה הפתוחה אפשרית רק לסטודנטים שלומדים בפועל במרכז י.נ.ר, לבוגרי מוסד זה וכן לעובדים במוסד הלימוד. ההרשמה מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד. באוניברסיטה הפתוחה מאפשרים להירשם ללימודים בכמה מועדים לאורך שנת הלימודים, וכך אפשר להתחיל ללמוד בסמסטר סתיו, בסמסטר אביב או במסטר קיץ, בהתאם ללוח הזמנים האישי ולצורכים האישיים של הסטודנטים.


האוניברסיטה הפתוחה בני ברק תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודים באוניברסיטה הפתוחה בבני ברק אינם נדרשים לתעודת בגרות מלאה ולא לציון בפסיכומטרי, כך הלימודים נגישים למגוון של אוכלוסיות שיכולות לגשת בשערי האקדמיה ללא תלות ברקע הלימודי הקודם שלהם. האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על ההישגים של הסטודנטים במהלך הלימודים עצמם ולא על ההישגים בעבר וכך דורשת מן הסטודנטים מצוינות והתמדה כדי לעמוד בדרישות וזאת כחלק משאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה למצוינות אקדמית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לימודי תאטרון בובות חינוכי טיפולי
אפרת
1 תגובות
שלוחה של בצלאל במרכז הארץ
מירון בוקרה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,219 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp