האוניברסיטה הפתוחה תל אביב

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אוניברסיטה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על האוניברסיטה הפתוחה בתל אביב.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


האוניברסיטה הפתוחה בתל אביב - האוניברסיטה הפתוחה שלוחת תל אביב


האוניברסיטה הפתוחה היא מוסד אקדמי שבו לומדים יותר מ - 46,000 סטודנטים. מדי שנה מסיימים את הלימודים אלפי בוגרים במבחר גדול של תכניות ומקצועות, ניתן ללמוד לתואר ראשון, לתואר שני ולתכניות ללימודי תעודה. האוניברסיטה הפתוחה מתייחדת בגמישות הגדולה בבחירה של מתכונות הלימוד, תכניות הלימודים משלבות בין לימודים פרונטליים לבין למידה מרחוק וטכנולוגיות למידה מתקדמות. הסטודנטים זוכים לליווי אישי לכל אורך תקופת הלימודים.


מבין עשרות מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה ברחבי הארץ, אפשר למצוא את קמפוס תל אביב. הקמפוס משרת סטודנטים רבים באזור מרכז הארץ והוא מציע מבחר תכניות לימודים ושירותים רבים לסטודנטים.


האוניברסיטה הפתוחה תל אביב טלפון דרכי הגעה כתובת


קמפוס תל אביב של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם ברמת אביב, ברחוב קלאוזנר 16. הקמפוס ממוקם באזור מרכזי ודרכי הגישה אליו נוחות במגוון של קווי אוטובוס בחברות השונות. לסטודנטים מוצעת גם חנייה במתחם הקמפוס. האוניברסיטה הפתוחה מפעילה מספר מרכזי לימוד נוספים בעיר תל אביב, בין היתר מרכז לימוד באליאנס, בתיכון חדש ובכפר הירוק.


האוניברסיטה הפתוחה תל אביב קורסים


בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה בתל אביב מתקיימים קורסים רבים ומגוונים דרכם הסטודנטים יכולים לפתח את הכלים המקצועיים שברשותם. המסלולים ללימודי תעודה נלמדים במסגרת בתי ספר שונים, בהם בית הספר דיפלומה ללימודי תעודה, בית הספר דיאלוג ללימודי שפות ובית הספר תפנית ללימודי מקצועות הניהול. הקורסים מתאימים לקהל ידע רחב של משתתפים ורבים מהם מתקיימים במתכונת נוחה לאנשים עובדים.


האוניברסיטה הפתוחה תל אביב תואר ראשון


הלימודים האקדמיים לתואר ראשון בקמפוס תל אביב מתקיימים במגוון של תחומי דעת. בין היתר, אפשר ללמוד לתארים בתחומי מדעי החיים, מדעי הטבע, ניהול, הנדסה, כלכלה, מדעי המחשב, מתמטיקה, מדעי החברה, מדעי הרוח וענפים נוספים. ניתן ללמוד במסלול חד חוגי ובו תחום אחד, או לשלב בין מקצועות שונים במסגרת חטיבת ידע או בתכנית לימודים דו חוגית.


במסגרת תכנית הלימודים הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה, הסטודנטים יכולים לבחור את קצב ושעות הלימוד בהתאם לצורכים האישיים שלהם, ניתן ללמוד במסגרת לימודי ערב או לימודי בוקר ולקבוע את ימי הלימוד וכמות הקורסים הנלמדים בכל אחד מן הסמסטרים. התכניות מתבססות על שילוב ייחודי בין למידה מקוונת בטכנולוגיות מתקדמות לבין מפגשי הדרכה פרונטליים במרכז הלימוד בתל אביב.


בקמפוס תל אביב, הסטודנטים יכולים לקבל מגוון של שירותים להדרכה בלמידה. בין היתר, מתקיימות סדנאות לפיתוח של מיומנויות למידה אקדמיות ולתרגול מיומנויות למידה שמתקיימות בקבוצות קטנות. קורסים אקדמיים מסוימים עורכים גם סדנאות תחומיות. נוסף על כך, סטודנטים עם לקווית למידה יכולים להיעזר בקבוצות תגבור לקורסים מסוימים ולקבל תמיכה באמצעות טכנולוגיות.


האוניברסיטה הפתוחה תל אביב שעות פתיחה


שעות הפעילות של קמפוס תל אביב של האוניברסיטה הפתוחה הן משעות הבוקר ועד הערב בימי השבוע, ובימי שישי הקמפוס פועל משעות הבוקר ועד הצהריים. מרכז ההרשמה של הקמפוס פועל בשעות הבוקר והצהריים בימות השבוע וכן בימי שישי. שירותי הייעוץ האקדמי של הקמפוס, לרבות מפגשי המידע למתעניינים חדשים מתקיימים בתיאום טלפוני עם הקמפוס. המפגשים למתעניינים נערכים בדרך כלל בתקופת ההרשמה, ייעוץ אקדמי לסטודנטים ניתן במהלך כל שנת הלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה תל אביב הרשמה


המעוניינים להירשם ללימודים באוניברסיטה הפתוחה תל אביב יכולים לעשות זאת במספר מועדים לאורך השנה, אלה כוללים מועד קיץ, מועד סתיו ומועד אביב. תקופות הרשמה גמישות אלה משתלבות במתכונת הלימודים הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה שמסייעת לסטודנטים בשילוב הלימודים עם לוח הזמנים והקריירה של הסטודנטים. כדי לקבל את כל הפרטים המדויקים אודות הרשמה לאוניברסיטה הפתוחה תל אביב אנו ממליצים לפנות ישירות למוסד הלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה תל אביב תנאי קבלה


תנאי הקבלה לתכניות הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה הם גמישים במיוחד, המועמדים אינם נדרשים להציג את הציונים בבגרויות או בפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים. באופן זה, הלימודים נפתחים בפני מגוון רחב של אוכלוסיות, לרבות חיילים משוחררים, תלמידים בזמן התיכון, הורים ועוד שלל קהלים. האוניברסיטה הפתוחה אינה דורשת מן המועמדים להציג את ההישגים הלימודיים הקודמים שלהם ובמקום זאת שמה דגש על הישגיהם במהלך הלימודים, יש לציין כי כדי להצליח בלימודים יש צורך להראות התמדה ואחריות שכן האוניברסיטה הפתוחה מקנה חשיבות רבה למצוינות האקדמית בתכניות הלימוד שלה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה בתל אביב

התקבלו 24 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

האוניברסיטה הפתוחה
01/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הנוקשות בלימודים, חוסר תקשורת בין הסטודנטים והמנחים

על הקמפוס

לא רע, מספק בעקרון את כל מה שצריך, מחירים לטעמי מעט גבוהים

טיפים

לחשוב היטב לפני שמתחילים ללמוד

האוניברסיטה הפתוחה
06/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

החומר שנמסר לסטודנטים פשוט מעולה! ברור וענייני. החיסרון שהרבה פעמים צריך לרדוף אחרי מידע..יש ביורוק קרא עוד...

על הקמפוס

מגוון ומאוד נוח לסטודנטים עובדים עם משפחות, שעות נוחות עם המון חניה-קמפוס תל אביב.

טיפים

סה"כ מתאים לסטודנטים עם משמעת עצמית. החומר מעולה אך 80% מהלימוד עצמאי.


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תורת המשחקים לתואר שני - איך ואיפה?
שי
ללא תגובה
איזה תואר משלב עיצוב ומתמטיקה?
מור
1 תגובות
קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים931 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון453 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp