האוניברסיטה הפתוחה שלוחת חדרה - האוניברסיטה הפתוחה מרכז לימוד חדרה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת חדרה - האוניברסיטה הפתוחה מרכז לימוד חדרה

האוניברסיטה הפתוחה חדרה


שלוחותיה של האוניברסיטה הפתוחה פזורות ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום. ביניהן אפשר למצוא את שלוחת חדרה, שבה נלמדים מסלולים רבים ומגוונים לתואר ראשון. הלימודים נערכים במתכונת גמישה שמאפשרת לסטודנטים המעוניינים בכך לשלב את הלימודים עם עבודה, עם חיי משפחה ועם מחויבויות אחרות בשגרת החיים ללא התפשרות על רמת הלימודים.


הקמפוס בחדרה פותח את שעריו בפני מגוון אוכלוסיות, בהתאם לתנאי הקבלה הגמישים שמאפשרות לרבים לקבל גישה לעולם האקדמיה. היום, לומדים מאות סטודנטים בסניף חדרה ורוכשים ידע וכלים אקדמיים מתקדמים שיכולים לפתוח עבורם דלתות לשוק העבודה.


האוניברסיטה הפתוחה חדרה טלפון כתובת דרכי הגעה


לשלוחת האוניברסיטה הפתוחה בחדרה מרכז המיועד למפגשי הלימוד, הממוקם ברחוב באר אורה 1, ומרכז נוסף המיועד להרשמה ללימודים, אשר נמצאת ברחוב קומבה 10. מבנה הלימוד של השלוחה ממוקם סמוך לבית הספר המקיף לאמנויות ולמדעים ולמבנה אשכול הפיס, בשכונת גזית. הגישה אל הקמפוס אפשרית בתחבורה הציבורית וברכב פרטי ממקומות שונים ברחבי העיר, לרבות מתחנת הרכב בחדרה.


האוניברסיטה הפתוחה חדרה תואר ראשון


התואר הראשון בשלוחת חדרה של האוניברסיטה הפתוחה מתקיים במגוון של תחומים, בין היתר ניתן ללמוד את ענפי מדעי החברה, ההנדסה, הניהול, המדעים ומדעי החיים. אפשר לשלב בין שני ענפי ידע דרך תכנית דו חוגית או ללמוד במסלול חד חוגי ובו להתמקד בתחום יחיד. ניתן ללמוד לתכניות כגון לימודי פסיכולוגיה, לימודי כלכלה, לימודי חשבונאות, תואר ראשון בניהול, תואר ראשון בתקשורת, לימודי ספרות, לימודי מדעי החיים ועוד מסחר מסלולי לימודים.


המסלולים לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה נערכים במתכונת גמישה, זו מאפשרת לסטודנטים לערוך שילוב בין הלימודים לבין העבודה ולהתאים את הלימודים לצורכיהם וללוחות הזמנים שלהם. הם משלבים לימוד בקמפוס בחדרה והדרכות פרונטליות עם למידה מקוונת שעושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.


האוניברסיטה הפתוחה חדרה לימודי חוץ קורסים


בקמפוס העיר חדרה של האוניברסיטה הפתוחה לא פועלת נכון להיום יחידה ללימודי חוץ. עם זאת, ניתן למצוא בשלוחות אחרות בסביבה קורסים ותכניות ללימודי תעודה , באזור השרון פועל קמפוס נתניה ובו מגוון מסלולי לימוד לתעודה ובאזור הצפון אפשר למצוא את קמפוס חיפה שבו פועלת יחידה ללימודי חוץ.


לימודי התעודה של האוניברסיטה הפתוחה נערכים במספר בתי ספר, אלה כוללים בית ספר לשפות, בית ספר למקצועות הניהול ובית ספר להכשרה מקצועית שבו מרבית הקורסים מזכים את בוגריהם בתעודת מקצוע מוכרת. הקורסים השונים משלבים היבטים יישומיים במקביל ללימודים העיוניים במטרה להכין את המשתתפים לקראת האתגרים של שוק העבודה.


האוניברסיטה הפתוחה חדרה תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודים בשלוחת חדרה של האוניברסיטה הפתוחה אינם נדרשים להציג ציון בפסיכומטרי או להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. האוניברסיטה הפתוחה מקבלת מועמדים ללא התחשבות בלימודיהם הקודמים ובמקום זאת שמה דגש על ההישגים הלימודיים במהלך התור עצמו. יש לציין כי האוניברסיטה הפתוחה דמה דגש על מצוינות במהלך הלימודים וכך יש צורך בהשקה ואחריות מצד הסטודנטים כדי להצליח בלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה חדרה הרשמה


מועמדים שברצונם להירשם ללימודים באוניברסיטה הפתוחה - שלוחת חדרה יכולים לעשות זאת במועדים שונים לאורך השנה בהתאם לצורכיהם וללוח הזמנים שלהם. אפשר להירשם לסמסטר אביב, לסמסטר קיץ ולסמסטר חורף. ההרשמה מתבצעת ישירות מול האוניברסיטה הפתוחה, כדי לקבל פרטים מדויקים בנושא זה מומלץ לפנות למוסד הלימוד.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה