האוניברסיטה הפתוחה שלוחת מעלות תרשיחא

שירות אישי - צור קשר

האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה מעלות - קמפוס האוניברסיטה הפתוחה מעלות תרשיחא


סטודנטים שמתגוררים בגליל העליון ומחפשים ללמוד בתכנית שניתן להתאים לשגרת החיים ולצורכים האישיים יכולים ללמוד בשלוחת מעלות של האוניברסיטה הפתוחה. מרכז הלימוד שבמעלות תרשיחא מצטרף למגוון של שלוחות שמפעילה האוניברסיטה הפתוחה ברחבי הצפון במטרה לאפשר לתושבי האזור לפתוח את הדלת לעולם האקדמיה בתנאים נוחים.


האוניברסיטה הפתוחה מעלות טלפון כתובת דרכי הגעה


מרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בעיר מעלות תרשיחא ממוקם במתנ"ס סביונים שברחוב ספיר 9. הגישה אל מרכז הלימוד נוחה מכל רחבי העיר.


האוניברסיטה הפתוחה מעלות תואר ראשון


קמפוס מעלות של האוניברסיטה הפתוחה מציע קורסים שנלמדים כחלק מהתכנית ללימודי שלטון מקומי. תכנית זו נלמדת במסגרת המחלקה לסוציולוגיה, למדעי המדינה ולתקשורת של מוסד הלימוד.


באוניברסיטה הפתוחה פועלות מחלקות רבות נוספות בהן מתקיימים מסלולים מגוונים לתואר ראשון. סטודנטים יכולים ללמוד את מקצועות מדעי החברה והרוח, ההנדסה, המדעים והאמנויות. בין הענפים שניתן ללמוד באוניברסיטה הפתוחה אפשר למנות לימודי מדעי המדינה, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי ניהול לתואר, לימודי כלכלה, לימודי מדעי המחשב, לימודי מדעי החיים ועוד מבחר של מקצועות.


בשלוחת מעלות ניתן ללמוד במתכונת לימודי בוקר וכך להשלים את הלימודים תוך שלוש או ארבע שנים, או לחלופין להתאים את קצב הלימוד ושעות הלמידה לצורכים האישיים ולפרוש את הלימודים על פני מספר שנים רב יותר.


מתכונת הלימוד משלבת לימוד פרונטלי והדרכה בשלוחה שבמעלות יחד עם למידה מקוונת אותה עורכים הסטודנטים מהבית או מכל מקום לבחירתם בסיוע טכנולוגיות למידה. שיטת לימוד ייחודית זו של האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לסטודנטים לשלב בנוחות רבה בין הלימודים לבין העבודה וחיי המשפחה.


האוניברסיטה הפתוחה מעלות קורסים


נכון לעתה השלוחה בעיר מעלות תרשיחא אינה מציעה קורסים ללימודי תעודה ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. סטודנטים אשר ברצונם ללמוד בתכניות להכשרה מקצועית יכולים לפנות לשלוחות נוספות של האוניברסיטה הפתוחה באזור הצפון, כגון לשלוחת חיפה שבה מתקיימות תכניות מגוונות לתעודה. בין היתר, סטודנטים בשלוחה זו יכולים ללמוד בקורסים בתחומי הניהול, לימוד השפות, וכן במסלולים שמקנים לבוגריהם תעודת מקצוע מטעם גורמים ממשלתיים מוכרים. לימודי התעודה מותאמים לצורכים של המשק הישראלי והם משלבים למידה מעשית יחד עם לימוד עיוני במטרה לאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון וכלים פרקטיים למקצוע.


האוניברסיטה הפתוחה מעלות תנאי קבלה


תנאי הקבלה לאוניברסיטה הפתוחה הם גמישים במיוחד, המועמדים ללימודים אינם צריכים להציג ציון בבגרויות או בפסיכומטרי כדי להתקבל. האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על ההישגים של הסטודנטים לאורך התואר עצמו ולא מתמקדת ברקע הלימודי הקודם שלהם. גישה זו פותחת את שערי האקדמיה בפני מגוון של אוכלוסיות וקבוצות. חשוב לציין כי באוניברסיטה הפתוחה שמים דגש רב על מצוינות לימודית וכך על הסטודנטים להפגין רצינות והשקעה לאורך התואר כדי להצליח, האוניברסיטה הפתוחה מציעה שירותי תמיכה וסיוע לסטודנטים לכל אורך הלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה מעלות הרשמה


ההרשמה ללימודים בשלוחת מעלות מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד, ניתן להירשם בכמה מועדים לאורך השנה כחלק משאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה לאפשר לסטודנטים להתאים את הלימודים לצורכיהם ולשגרת חייהם. בין היתר אפשר להירשם ללימודים בסמסטר סתיו, בסמסטר אביב או בסמסטר קיץ.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה במעלות

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.5 מתוך 5

האוניברסיטה הפתוחה
25/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האונברסיטה הפתוחה מאפשרת לי לשלב לימודים (לאחר מעל 30 שנה שלא למדתי במוסד מסודר) ועבודה במשרה מלאה.  קרא עוד...

על הקמפוס

אני לומד תחת המסגרת של בית בירם במתנס במעלות, שם הוקצה לנו חדר לימוד. הקירבה הגיאוגרפית למקום המגור קרא עוד...

טיפים

לאנשים העובדים במשרה מלאה הלומדים להעשרה כללית, זוהי מסגרת נוחה ונאותה בשבילכם.

האוניברסיטה הפתוחה
03/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המרצים משתדלים להיות אדיבים וקשובים לצרכי הסטודנטים. אפשרות למידה דרך שיעורי אופ"ק מקל עלי מאד, שכן  קרא עוד...

על הקמפוס

אנשי צוות מדהימים. קשובים לעזור בכל עת בשמחה ובמקצועיות רבה.

טיפים

מעלות רבות יש ללמידה באוניברסיטה הפתוחה: תנאי קבלה נוחים ומתאימים כמעט לכל אחד. שיעורי האופ"ק נותני קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp