האוניברסיטה הפתוחה שלוחת הכפר הירוק

שירות אישי - צור קשר

האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

אהבת? שתף ב:

האוניברסיטה הפתוחה הכפר הירוק - האוניברסיטה הפתוחה סניף הכפר הירוק

 

בין שלוחותיה הרבות של האוניברסיטה הפתוחה ברחבי הארץ, פועל גם קמפוס הכפר הירוק. הקמפוס שבאזור המרכז מפעיל תכניות שונות ללימודי תעודה ולא נערכים בו נכון להיום לימודים אקדמיים לתואר ראשון או לתואר שני, בדומה למרכזי לימוד אחרים.
באוניברסיטה הפתוחה בכפר הירוק פועל בית הספר למקצועות התקשורת והמולטימדיה "חשיפה" שבו ניתן ללמוד במבחר של קורסים ותכניות לימודי תעודה בתחום המדיה ולקבל כלים מקצועיים להשתלבות בתעשיית התקשורת הישראלית.


האוניברסיטה הפתוחה הכפר הירוק כתובת טלפון דרכי הגעה


קמפוס הכפר הירוק של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם בסמוך לרמת השרון והוא נמצאת במרחק של מספר דקות מתל אביב. הקמפוס ממוקם בצומת מרכזי - צומת רמת השרון תל אביב - והגישה אליו נוחה הן ברכב פרטי והן התחבורה הציבורית, כאשר קווי אוטובוס רבים מגיעים אליו. לסטודנטים הלומדים בקמפוס ישנה חנייה חינם.


האוניברסיטה הפתוחה הכפר הירוק קורסים


הקורסים המתקיימים בקמפוס הכפר הירוק נערכים על ידי בית הספר לאמנות התקשורת הטלוויזיה והמולטימדיה "חשיפה", של מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. בית הספר בא להכשיר אנשי מקצוע ויוצרים בענפי המדיה ובתחום הטכנולוגיות עתירות הידע וכך מציע שלל תכניות לימודי תעודה. נושאי הלימוד בקורסים השונים מתעדכנים בהתאם להתפתחויות בשוק המדיה וכוללים נושאים אקטואליים מזירת התקשורת. דרך הקורסים הנלמדים בבית הספר, שואפים להעניק לסטודנטים ידע מעמיק בטכנולוגיות ויכולת לפתח חשיבה יצירתית, מה שיכול לסייע להם בקליטתם בתעשייה עם תום ההכשרות.


הקמפוס מפעיל גם מרכז ללימודי תקשורת. מרכז זה הוקם במטרה לגוון ולקדם את הלימוד בתחום תקשורת ההמונים וכך במקביל ללימודים עיוניים הסטודנטים יכולים לרכוש ידע מעשי במקצועות המדיה השונים. הלימודים במרכז זה מתאימים לסטודנטים לתואר ראשון בתקשורת של האוניברסיטה הפתוחה, אשר מעוניינים לשלב לימודי תעודה מעשיים במקביל ללימודים התיאורטיים, כדי לפתוח עבורם הזדמנויות בשוק העבודה. הקורסים השונים משלבים במהלכם שיעורים פרונטליים וסדנאות מעשיות וכן מפגשים עם יוצרים ומומחים במדיה. הסטודנטים יכולים לתרגל באופן מעשי את הכלים הנלמדים דרך מעבדות מדיה שבהן ניתן להתנסות בתפעול של ציוד משוכלל, לתפעל חדרי עריכה ואולפני רדיו ולזכות לתרגול מקצועי.

 


האוניברסיטה הפתוחה הכפר הירוק תואר ראשון


בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה בכפר הירוק לא נלמדות תכניות לתואר ראשון, אלא מתקיימים בו לימודים לתעודה בלבד. עם זאת, האוניברסיטה הפתוחה מפעילה עוד עשרות מרכזי לימוד בפרישה ארצית, מהם גם קמפוסים באזור המרכז ובעיר תל אביב, שבהם ניתן ללמוד לתואר ראשון ושני.


תכניות הלימודים השונות של האוניברסיטה הפתוחה לתואר ראשון מתקיימות במגוון רחב של תחומים, כגון מדעי החברה, מדעי החיים, ניהול והנדסה. הסטודנטים יכולים לבחור לשלב בין תחומי לימוד במסגרת לימודים דו חוגיים או חטיבת ידע או ללמוד בתכנית חד חוגית.


האוניברסיטה הפתוחה הכפר הירוק תנאי קבלה


לתכניות הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה לתואר ראשון מתקבלים מועמדים גם ללא תעודת בגרות מלאה או הצגת ציון בפסיכומטרי, וזאת כחלק מן השאיפה של האוניברסיטה הפתוחה להנגיש את עולם האקדמיה למגוון רחב של אוכלוסיות.


בבית הספר חשיפה, לכל אחת מתכניות לימודי התעודה נקבעים תנאי קבלה שונים. מועמדים מתקבלים לקורסים השונים לאחר מעבר של ראיון אישי או וועדה אשר בוחנים את ההתאמה לתכנית. בחלק מן הקורסים המועמדים נדרשים לבצע מטלת בית ואותה להגיש לוועדת הקבלה, במקרים מסוימים יש צורך גם להציג תיק עבודות או לעבור בחינה, במטרה להציג את הכישורים היצירתיים והרקע הקודם בתחום הנלמד. כמו כן, בחלק מן הקורסים, תעודות המעידות על לימודים קודמים בתחום יכולים להוות יתרון.


האוניברסיטה הפתוחה הכפר הירוק הרשמה


ההרשמה לקורסים ולתכניות הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בכפר הירוק מתקיימת מול מוסד הלימודים עצמו. אנו ממליצים לפנות ישירות אל מוסד הלימודים כדי לקבל את כל המידע הדרוש בנושא הרשמה. בית הספר חשיפה והאוניברסיטה הפתוחה מציעים שירותי ייעוץ למועמדים שמעוניינים לקבל מידע נוסף על תכניות הלימוד ומבקשים סיוע בבחירת התכנית המתאימה להם.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה בכפר הירוק

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

האוניברסיטה הפתוחה בכפר הירוק
15/07/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את המקצועיות של המרצים. מרגישה שהם נותנים לי כלים מאוד מעשיים - משהו שלא הרגשתי בשום מסגרת קרא עוד...

על הקמפוס

יש בקמפוס אווירה נעימה והוא קרוב לצירי תחבורה מרכזיים. לפעמים יש פקקים אבל קל להגיע לשם.

טיפים

תלמדו את מה שאתם אוהבים - ולא תמיד בלימודי תואר. אפשר להצליח עם קורס מכוון וקצר יותר.


לכל חוות הדעת

סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

מה חושבים הסטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה רבה 100
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה מועטה מאד 100
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה מאד 100
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה רבה 100
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה רבה מאד 100
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה רבה 100

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם