האוניברסיטה הפתוחה סניף אילת

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סניף אילת

האוניברסיטה הפתוחה באילת


לאוניברסיטה הפתוחה מגוון מרכזי לימוד בפרישה ארצית, באזור הדרום אפשר למצוא גם את שלוחת אילת. בשלוחה זו מתקיימות מגוון תכניות לימודים במתכונת הייחודית והגמישה של האוניברסיטה הפתוחה, אשר מסייעת לסטודנטים לבצע את השילוב בין לימודים לבין עבודה מבלי להתפשר על איכות הלימוד ובאופן המתאים לצורכים האישיים.


האוניברסיטה הפתוחה אילת קורסים


האוניברסיטה הפתוחה מציעה קורסים רבים ומגוונים, אשר מיועדים לשל קהלי יעד. הקורסים מתקיימים בתחומים מבוקשים בתעשייה והם מאפשרים ללומדים בהם לרכוש כלים לקידום מקצועי ולפיתוח הקריירה. אפשר למצוא קורסים בתחומי הניהול, השיווק, העיצוב, השפות ותחומים רבים נוספים.


האוניברסיטה הפתוחה אילת טלפון כתובת דרכי הגעה


שלוחת אילת של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת במבנה המכללה למינהל, שברחוב חטיבת הנגב. הקמפוס ממוקם בסמוך לאתרים מרכזיים בעיר והגישה אליו אפשרית באמצעות תחבורה ציבורית בצורה נוחה.


האוניברסיטה הפתוחה אילת תואר ראשון


תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה קמפוס אילת מתקיים בשלל תכניות ומקצועות. הסטודנטים יכולים ללמוד במתכונת חד חוגית או דו חוגית, או לשלב חטיבת ידע בתחום נוסף. הם יכולים לבחור בין מקצועות מדעי החברה, מדעי הרוח, מדעי החיים, מדעי הטבע, ניהול, כלכלה, הנדסה וענפים נוספים. בין המקצועות שניתן ללמוד במוסד זה אפשר למנות לימודי כלכלה, תואר ראשון בניהול, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סוציולוגיה, לימודי מדעי המדינה, לימודי היסטוריה, לימודי מדעי החיים, לימודי חינוך, לימודי פילוסופיה ועוד מגוון רחב ביותר של תכניות.


הלימודים נערכים במתכונת הגמישה והייחודית של האוניברסיטה הפתוחה, במסגרתה הסטודנטים משלבים בין לימודים מקוונים בשילוב טכנולוגיות למידה לבין מפגשים פרונטליים בקמפוס אילת. מתכונת גמישה זו באה לסייע לסטודנטים לשלב בין הלימודים לבין שגרת חייהם כגון עבודה, חיי משפחה ומסגרות נוספות. הסטודנטים מקבלים סיוע לכל אורך לימודיהם והם יכולים להיעזר במפגשי תרגול קבוצתיים ובהדרכות של סגל המרצים.


האוניברסיטה הפתוחה אילת תואר שני


האוניברסיטה הפתוחה קמפוס אילת מציעים תואר שני במסלולים שונים. תכניות התואר השני מאפשרות לסטודנטים להעמיק ולהרחיב את הידע שברשותם ולרכוש מיומנויות מחקריות מגוונות. ישנה אפשרות ללמוד בתכניות ללא תזה כאשר סטודנטים מצטיינים יכולים ללומד גם במסלולים מחקריים עם כתיבת תזה בתחומים שונים.


האוניברסיטה הפתוחה אילת הרשמה


ההרשמה ללימודים בשלוחת אילת מתבצעת מול מוסד הלימודים. ניתן להירשם בכמה מועדים, כגון במועד קיץ, מועד סתיו ומועד אביב וזאת במטרה לאפשר לסטודנטים להתאים את הלימודים ללוח הזמנים ולשגרת חייהם. באוניברסיטה הפתוחה מציעים שירותי הדרכה וייעוץ כדי לסייע למועמדים לבחור את מסלול הלימודים המתאים להם ולתכנן בהצלחה את מערכת השעות.


האוניברסיטה הפתוחה אילת שעות פתיחה


האוניברסיטה הפתוחה פועלת בימי השבוע, כאשר בחלק מן הימים בשבוע היא פתוחה בשעות אחר הצהריים והערב בלבד ובימים אחרים בשעות הצהריים. מפגשי המידע לסטודנטים חדשים ולמתעניינים בלימודים מקיימים גם הם בשעות אחר הצהריים באחד מימי השבוע. כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי שעות הפתיחה של הקמפוס מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה אילת תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודים לתואר הראשון בקמפוס אילת של האוניברסיטה הפתוחה אין צורך בציון בפסיכומטרי או בתעודה בגרות מלאה. האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בהישגי הסטודנטים במהלך הלימודים ולא בהישגים הלימודיים הקודמים שברשותם. עם זאת, האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על מצוינות בלימודים וכך יש צורך במשמעת עצמית, בהתמדה ובהשקעה כדי להצליח בלימודים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה
Whatsapp Whatsapp