האוניברסיטה הפתוחה שלוחת ראש העין

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אוניברסיטה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על האוניברסיטה הפתוחה בראש העין.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


האוניברסיטה הפתוחה ראש העין - שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה ראש העין


לאוניברסיטה הפתוחה שלוחות רבות בכל רחבי הארץ וביניהן אפשר למצוא גם את שלוחת ראש העין. מרכז לימוד זה מאפשר לתושבי ראש העין ויישובים סמוכים ללמוד בתכניות מגוונות של האוניברסיטה הפתוחה אשר נערכות במתכונת גמישה ונוחה לשילוב עם עבודה. תכניות לימודים אקדמיות אלה באות לסייע לתלמידים לבצע את השילוב בין הלימודים לעבודה כאשר באפשרות הסטודנטים להתאים את הלימודים ללוח הזמנים ולצורכים שלהם.


האוניברסיטה הפתוחה ראש העין כתובת טלפון דרכי הגעה


האוניברסיטה הפתוחה שלוחת ראש העין ממוקמת במכללת ראש העין, שנמצאת ברחוב נווה אפיקים 5 שבשכונת נווה אפק. המכללה ממוקמת בסמוך לכביש 6 ולכביש 5 וההגעה אליה נוחה מרחבי אזור המרכז. לרשות הסטודנטים חנייה בקמפוס ללא תשלום. מכללת ראש העין הוקמה בשנת 2012 כחלק משאיפה להנגיש ולקדם את ההשכלה הגבוהה בקרב תושבי העיר ראש העין והסביבה.


האוניברסיטה הפתוחה ראש העין שעות פתיחה


השלוחה בראש העין פעילה בימי השבוע, בשעות הבוקר ואחר הצהריים. המעוניינים להיעזר בשירותי הקמפוס בשעות אחר הצהריים נדרשים לתאם זאת מראש מול מוסד הלימוד.


לימודים באוניברסיטה הפתוחה בראש העין


הלימודים בקמפוס ראש העין מתקיימים לפי קורסים שאליהם יכולים הסטודנטים להירשם. הם בוחרים את כמות הקורסים וכן יכולים לתכנן את קצב הלימודים. כך המתכונת מסייעת להם לשלב בין הלימודים לבין העבודה ושגרת החיים ללא התפשרות על רמת לימוד. בשלוחת ראש העין אפשר ללמוד בכמה קורסים במסגרת התואר הראשון. אלה כוללים את קורס מבוא לכלכלה - ניהול כלכלי ופיננסי, קורס ניהול משאבי אנוש וקורס דיני עבודה ויחסי עבודה.


הקורסים השונים מחולקים ליחידות לימוד כאשר הסטודנטים מקבלים את כל חומרי הלימוד. המתכונת מורכבת ממפגשים שבועיים בהדרכה של מנחים. כמו כן, הסטודנטים משלבים גם לימוד מקוון אותו הם יכולים לבצע מהבית ומכל מקום, לימוד זה משלב טכנולוגיות למידה מתקדמות.


האוניברסיטה הפתוחה ראש העין קורסים


שלוחת ראש העין של האוניברסיטה הפתוחה מציעה קורסים שונים במסגרת לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. אלה מתקיימים במסגרת בית הספר "דיפלומה" ללימודי תעודה, והם עוסקים במגוון נושאים שיש להם ביקוש בשוק העבודה. הקורסים השונים באים לספק למשתתפים כלים פרקטיים ליישום בשוק העבודה וכך הם משלבים עשייה מעשית ותרגולים מגוונים.


המכללה עורכת גם קורסים שלא במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, כחלק משיתוף פעולה שהיא מפעילה עם מכללת הישגים. מדובר בקורסים מקצועיים שונים בענפים כגון גישור, שוק ההון וקורס השפה האנגלית.


האוניברסיטה הפתוחה ראש העין תנאי קבלה


האוניברסיטה הפתוחה אינה דורשת מן המועמדים ללימודים להציג תעודת בגרות ולא ציון בפסיכומטרי במסגרת תנאי הקבלה, זאת כחלק משאיפתה להנגיש את הלימודים האקדמיים בפני קהל יעד רחב ככל האפשר. היא מתמקדת בהישגים של הסטודנטים במהלך הלימודים ולא ברקע הלימודי הקודם שלהם. חשוב להדגיש כי האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על הצטיינות הסטודנטים בלימודים וכך דורשת התמדה ורצינות כדי להצליח.


האוניברסיטה הפתוחה ראש העין הרשמה


ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה ראש העין מתקיימת בשתי תקופות הרשמה בכל סמסטר, ההרשמה הסדירה ולאחריה הרשמה מאוחרת. ההרשמה המאוחרת כוללת דמי טיפול ועלויות נוספות מעבר לשכר הלימוד הרגיל.


הלימודים מתקיימים בשלושה סמסטרים לאורך שנת הלימודים, סמסטר סתיו בין החודשים אוקטובר לינואר, סמסטר אביב בין החודשים פברואר ליוני וסמסטר קיץ בחודשים יולי ואוגוסט. ישנה אפשרות להירשם ללימודים בכל אחד מן הסמסטרים הללו, כחלק מתכנית הלימודים הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה אשר באה לאפשר לסטודנטים להתאים את הלימודים לצורכיהם וללוחות הזמנים שלהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תורת המשחקים לתואר שני - איך ואיפה?
שי
ללא תגובה
איזה תואר משלב עיצוב ומתמטיקה?
מור
1 תגובות
קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון453 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp