קורס ניהול משא ומתן ומנהיגות PON בטכניון - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ טכניון - ניהול משא ומתן PON.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס משא ומתן ומנהיגות PON ביחידה ללימודי חוץ בטכניון


כלים בין לאומיים ליישוב סכסוכים


ביחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון מתקיים קורס משא ומתן ומנהיגות PON. תכנית מרוכזת זו מיועדת לבכירים בעולם הארגוני שמעוניינים לחזק ולרענן את כישורי המשא ומתן שברשותם. במוסד הלימוד סבורים כי כישורי ניהול משא ומתן הם חיוניים לכל מנהל ומאמינים שבעזרת הכשרה מתאימה ניתן לשפר ולקדם כישורים אלה כדי להגביר את ההצלחה בביצוע עסקאות חדשות ולהימנע מסכסוכים שעשויים לגרור נזקים כספיים לארגון.


המסלול הוא תכנית מחודשת וגלובלית של התכנית לניהול משא ומתן המוצעת מזה כ - 30 שנה לבכירים על ידי PON בארצות הברית, התכנית לניהול משא ומתן בבית הספר למשפטים באוניברסיטת הרווארד. במהלך התכנית המשתתפים נחשפים לכלים חדשניים בתחום המשא ומתן בעולם הארגוני והעסקי ומתוודעים למתודות אנליטיות ולכישורים פרקטיים לניהול מוצלח של תהליכי משא ומתן בסביבה העסקית הגלובלית של היום.


קורס זה מתקיים בשלוחת היחידה ללימודי חוץ תל אביב, קמפוס שרונה.

 

  • רוצים לרכוש כלים ניהוליים נוספים? קראו על קורס ניהול


תכנית הלימודים


מטרתה של תכנית זו היא לקדם מיומנויות מתקדמות בניהול משא ומתן בקרב בכירים. משתתפי התכנית מרחיבים את הידע שברשותם בתחום המשא ומתן ורוכשים שלל כלים מתקדמים לניהול משא ומתן במקום עבודתם.


תכנית זו מורכבת משישה מודולים המתאמים לתכנית הבין לאומית של PON -

 

 

  • יסודות בניהול משא ומתן
  • יצירת ערכים ותביעת ערכים
  • התנהלות במצבים מורכבים
  • התמודדות עם רגשות ומערכות יחסים
  • משא ומתן רב תרבותי
  • משא ומתן רב משתתפים, משא ומתן פנימי ואתגרים ארגוניים


מתכונת הלימוד


זוהי תכנית מרוכזת אשר נפרשת על פני שלושה מפגשים שמתקיימים בשעות הבוקר והצהריים. התכנית מתקיימת בשפה האנגלית.
במהלך התכנית המשתתפים מתרגלים בפועל את כישורי ניהול המשא ומתן הנלמדים במהלך תרגולים שונים בכיתה. כמו כן, נערכים שיעורי וידאו ולמידה בכיתה וירטואלית בהשתתפות מומחים בין לאומיים בתחום המשא ומתן.


סגל הוראה


מנחה התכנית הוא יועץ ותיק בתחום המשא ומתן האסטרטגי, אשר עוסק גם בתחום הגישור בסכסוכים עסקיים מורכבים. ברשותו ניסיון של מעל 25 שנים כיזם, כמשקיע בתחום הסטארט אפ וכחבר הנהלה.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ של הטכניון עורכת עוד שלל קורסים והכשרות שמתאימים במיוחד למנהלים ולאקדמאים. בין הקורסים בניהול מתקיים גם קורס אסטרטגיות ניהול משא ומתן בעולם העסקי, שמיועד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. כמו כן, נערכים קורס הכשרת דירקטורים, קורס ניהול מוצר, קורס קניין רוחני, קורס ניהול פרויקטים והכנה למבחן PMP, קורס שיווק דיגיטלי למנהלים, קורס יזמות עסקית ועוד מבחר של הכשרות.


קורסים נוספים שנערכים ביחידה ללימודי חוץ עוסקים בענפים כגון מחשבים והייטק, נדל"ן, עיצוב ואימון עסקי. כמו כן, נערכים ביחידה מספר מסלולים לתואר שני שדרכם יכולים מהנדסים ובכירים לקדם את הידע המחקרי שברשותם. תכניות הלימוד השונות ביחידה מותאמות לתהליכים עדכניים במשק הגלובלי כדי להעניק למשתתפים בהן כלים עכשוויים ומתקדמים לקידום הקריירה ולפתיחת הדלת להזדמנויות עסקיות ומקצועיות חדשות.


תנאי קבלה


תכנית זו מתאימה למשתתפים ממגוון של מגזרים ותחומים במשק, שמעוניינים להרחיב ולשכלל את המיומנויות בניהול משא ומתן. בין היתר יכולים ללמוד בה מנהלים ובכירים בארגונים, דירקטורים, מנהלי תפעול, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי רכש, מנהלי שיווק ומנהלי פרויקטים בארגונים במגזר הציבורי והפרטי כאחד. היות ותכנית זו מתקיימת בשפה האנגלית, על המועמדים לשלוט באנגלית עסקית ברמה גבוהה.

 

תעודה


למשתתפים שמשלימים את הקורס בהצלחה מוענקת תעודת סיום התכנית בניהול משא ומתן. כדי לקבלה, יש צורך להיות נוכחים בכל המפגשים ולבצע את כל הסימולציות בהצלחה המתקיימות במהלך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור