קורס גישור למנהלים בכירים ביחידה ללימודי חוץ בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על טכניון חוץ - קורס גישור למנהלים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס גישור למנהלים בכירים ביחידה ללימודי חוץ טכניון


כאשר מתעוררות מחלוקות בשורות הארגון, לאופן ההתמודדות עמן יש חשיבות רבה לתפקוד התקין של החברה. במקרים רבים ארגונים מעבירים את הטיפול בקונפליקט לידיים חיצוניות שלעיתים אין ברשותן הכלים הנכונים לטיפול יעיל במצב. עם זאת, מנהלים שבוחרים להתמודד בעצמם עם המחלוקת יכולים לסייע לפתרון יעיל של הקונפליקט באופן פנימי וכך להתאים את התהליך לצורכים של הצוותים והעובדים. כך הם יכולים לטפל בהתנגדויות, לסייע לעובדים לקבל אחריות ולהוביל את החברה כולה לתקשורת ארגונית יעילה ואיכותית יותר.


מנהלים המעוניינים לרכוש את הידע להתמודדות יעילה יותר עם קונפליקטים בשורות ארגוניהם יכולים ללמוד בקורס גישור למנהלים בכירים המתקיים ביחידה ללימודי חוץ בטכניון. תכנית זו היא פרי שיתוף פעולה בין מוסד הלימוד לקבוצת "גבים" שהיא גוף בתחום הגישור והסמכת המגשרים. במהלך התכנית יכולים מנהלים ממגוון תחומים לקבל ידע וכלים לניהול של מחלוקות תוך פיתוח של שיח בכירים להעצמת המנהלים ותהליך הלמידה, כך ניתן לפתח למידת עמיתים משלל ענפים וליצור נטוורקינג ובנייה של קשרים עסקיים. במסלול מושם דגש כל פתרון בעיות והעצמה של הדרג הניהולי.


קורס זה נערך בשלוחת היחידה ללימודי חוץ בחיפה

 

תכנית הלימודים


בקורס גישור זה ניתנים כלים להכשרתם של מגשרים מקצועיים בסביבה העסקית. המשתתפים מפתחים מיומנויות עבודה פרקטיות שבעזרתן ניתן לנהל מחלוקות בארגונים ובסביבתם. כך הם מתוודעים לשלל סוגי קונפליקטים ומפתחים מודעות לייחוד של כל אחד מהם. לאורך התכנית הם מתמקדים בשלל אתגרים שעמם מתמודדים מנהלים בכירים ובקונפליקטים שונים בחברות. הם שמים דגש על מבט מערכתי על מחלוקות אלה וסוקרים סוגיות ארגוניות שונות הרלבנטיות אליהם ולהתמודדות עמם.


כמו כן, הם לומדים על תפישת הגישור כדרך חיים וככלי חשוב בידיהם של מנהלים. בתכנית לימודי התעודה גם שמים דגש על חיזוק כישורים ניהוליים להתמודדות עם משברים ארגוניים ועל העצמתם של מנהלים כמשפרי הביצועים בחברה וכמובילי דרך בעסקים וארגונים.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס 72 שעות לימוד אקדמיות והוא מחולק ל – 12 מפגשים שמתקיימים בשעות אחר הצהריים אחת לשבוע. בתכנית נכללות סימולציות שבהן המשתתפים מתנסים בניתוח מצבים מעולם הגישור העסקי ובהתמודדות עם דילמות שונות, וכך מיישמים את החומר הנלמד. כל אחד מן המנהלים בתכנית מקבל שעה אישית לליווי ולייעוץ בהתאם לצורך.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנכללים במסגרות הקורס אפשר למנות:

 

 

  • סגנונות גישור
  • ניתוח קונפליקט
  • ניהול משא ומתן
  • מנהלים כמגשרים
  • מסרים מקדמים בדיאלוג
  • ועוד

 

סגל הוראה


היועץ האקדמי של התכנית הוא מנכ"ל ומייסד קבוצת גבים לגישור. הוא מומחה בגישור טרנספורמטיבי ובמשא ומתן וכן בבניית הסכמות בתחום העסקי. ברשותו ניסיון רב בליווי של מנהלים בכירים ובליווי של תהליכים מורכבים בסביבה הארגונית.

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של הטכניון מתקיימים מגוון קורסים בתחומי הניהול, ההייטק, העיצוב, האימון, הסייבר וענפים נוספים. בין קורסי הניהול ניתן למצוא הכשרות כגון קורס יזמות וחדשנות טכנולוגית, קורס דירקטורים, קורס אסטרטגיות משא ומתן בעולם העסקי, קורס ניהול פרויקטים הכולל הכנה למבחן PMP, קורס מומחי שיווק דיגיטלי ועוד מבחר תכניות. בקורסים הללו שמים דגש על כלים החשובים לעובדים בשוק העבודה הדינמי של היום, תוך התנסות במיומנויות החדשות הללו דרך פרויקטים ותרגילים יישומיים. הקורסים יכולים להתאים לעובדים המעוניינים לקדם את הקריירה וכן למי שמחפשים לעבור הסבה מקצועית לענפים שיש להם ביקוש בשוק של היום. התכניות השונות מפותחות יחד עם גורמים מן התעשייה כדי לסייע למשתתפים לרכוש ידע עדכני ונחוץ במשק.

 

תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת לבעלי תפקידים ניהוליים בכירים שלהם השכלה מתאימה וניסיון מקצועי רלבנטי. בעלי תואר ראשון נדרשים לחמש שנות ניסיון ניהולי בכיר. בוגרי לימודי הנדסאים נדרשים לשש שנים של ניסיון בתפקידים בכירים.

 

תעודה


בוגרי הקורס שעומדים בכל הדרישות הלימודיות מקבלים תעודה מוכרת בגישור.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp