קורס ניהול פרויקטים והכנה למבחן PMP ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ - הטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ והמשך טכניון - קורס PMP.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מתודולוגיות מתקדמות בניהול פרויקטים והכנה למבחן PMP ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון


הכלים לכל פרויקט


פרויקטים הם מרכיב עיקרי בסביבת העבודה, תמורות ושינויים טכנולוגיים בעולם הארגוני רק הופכים את הפרויקטים למורכבים עוד יותר ולרבי רבדים מאי פעם. מתודולוגיית PMP היא המובילה בעולם בתחום הפרויקטים וכך ארגונים רבים בשלל מגזרים במשק מבססים את תהליכי העבודה בפרויקטים עליה ועל עקרונותיה.


היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מציעה קורס מתודולוגיות מתקדמות לניהול פרויקטים, אשר מספר לתלמידיו הכנה ממוקד לקראת מבחן PMP להסמכה כמנהלי פרויקטים. המסלול מעניק את הכלים והידע שנחוצים כדי להצליח בניהול פרויקטים וכדי לשפר את ביצועי הארגון ואת התוצאות העסקיות שבו. הקורס נערך בשלוחות מוסד הלימוד בחיפה - קמפוס הטכניון ובקמפוס שרונה בתל אביב.

 


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס לומדים על מונחים ומושגים בתחום ניהול הפרויקטים וסוקרים את הכלים שנחוצים לניהול יעיל ומוצלח שלהם. הם בוחנים כיצד למקסם את התוצאות העסקיות של ארגונים ומתוודעים למרכיבים האישיותיים ולכלים הניהוליים שנחוצים למנהלי הפרויקטים כדי להצליח בתפקידם. כמו כן, הם דנים בדרכים להשגת יעדים ומטרות ובגורמי הצלחה קריטיים ובקריטריונים לביצוע בעולם ניהול הפרויקט. לאחר מכן, הם סוקרים את הכלים הטכנולוגיים העדכניים לניהול הפרויקטים. לאורך ההכשרה המקצועית הם מכירים את מבנה הבחינה להסמכה כ - PMP ומקבלים הכנה לקראתה.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 3 חודשים והוא כולל כ - 72 שעות אקדמיות. מפגשים מתקיימים פעם בשבוע. בקמפוס חיפה הם נערכים בשעות אחר הצהריים ובערב. בקמפוס תל אביב אפשר לבחור בין שלושה מסלולים, מסלול בוקר, מסלול ערב או מסלול מרוכז בחמישה ימים בשבוע בבקרים ובימי שישי.


התכנית שמה דגש על תרגול מעשי והכנה ממוקדת לקראת מבחן PMP. התלמידים פותרים מבחנים ומתרגלים שאלות לדוגמא וכן מנתחים אירועים ומקרי בוחן מן התעשייה דרכם הם סוקרים את המתודולוגיות לניהול פרויקטים.


נושאי הלימוד

 

  • קודי אתי לניהול פרויקטים
  • תרגום אסטרטגיה לפרויקט
  • גורמי הצלחה קריטיים CSF
  • מאפייני אישיות של מנהל הפרויקט    
  • טכנולוגיות PMIS
  • מתודולוגיית PMBOK
  • ניהול פרויקט ממוחשב    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ניתן ללמוד בעוד קורסים בתחומי הניהול והיזמות. אלה כוללים קורס אסטרטגיות לניהול משא ומתן, קורס ניהול פרויקטים בתחום האנרגיה, קורס ניהול מוצר, קורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי וקורס גיוס כספים למיזמי סטארט אפ.


תנאי קבלה


התכנית מתאימה למנהלי פרויקטים וכן למנהלי מערכות מידע, למהנדסי תעשייה וניהול ולמנהלי תפעול שברצונם להתפתח מקצועית בענף ניהול הפרויקטים. על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון ושלוש שנים לפחות של ניסיון מקצועי (4,500 שעות) בהובלת פרויקטים. לחלופין, מועמדים חסרי תואר אקדמי יכולים להתקבל אם ברשותם חמש שנים של ניסיון בהובלה של משימות בפרויקטים (כ - 7,500 שעות). על כל המועמדים להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית.


תעודה


תלמידים שעומדים בכל הדרישות בקורס מקבלים תעודת סיום על ידי היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון, שמונפקות בשפה העברית ובשפה האנגלית. בוגרים שניגשים למבחנים חיצוניים ועוברים אותם בהצלחה יכולים לקבל את ההסמכה הבינלאומית PMP.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp